• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    WANA
    WANA --- ---
    tento tyden mam volno sejdeme se v praze na pivo?
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    MARAKI: mam ale spis se tady vali na live niic moc .. a board sem mel v ni ale na midi sem ted nejaky videl...
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    WANA: kdo ma SU 700 a jak je s nim spokojeny? uvazuju nad koupi za dobrou cenu. da se k tomu koupit scsi board?
    WANA
    WANA --- ---
    PAJISS: no potes koste :) hlavne ze to dobre dopadlo...
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    mno co se mi vcera panove povedlo, tak dlouho jsem dotoho cpal sampy az jse to cele zesralo nejdrive mi to veskere samply co sem nahral at uz to bylo 1-16v paternu tak mi to ulozilo na 13a14 pozici a pak uz to neukladalo vubec v samplu edit jsem si sice mohl prez slice zvuk upravi ae zkratit ci hnad prez piano uz neslo... ani zadny jaky koliv jiny zpusob nakonec jsme to dnes vyresil preinstalovanim softvaru jak ktu kdysi nekdo hodil a slapeto vpohode :)) ikdyz jsem prvni chvili myslel ze jsem uplnej idiot a neumim to nakonec to bylo softvarovou chybou :))
    WARE
    WARE --- ---
    WANA: To bude super..
    WANA
    WANA --- ---
    WARE: do 26.8. jsem na dovolene v lese u rybnika :)
    potom se rad sejdu :) mejte se nejlip
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    TEKLAC: temer rok stare......
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    WARE: Myslis tuhle show http://www.clubcerv.cz/program/pure-liveset-show/ ?
    Klidne me tam napis, ja rad zahraju:)
    WARE
    WARE --- ---
    Lidičky v listopadu bude druhá vlna liveset show. Tak předem sháním techno livesety, kvůli letáku, díkec.
    WANA: Jo, kdyby se tak ty SM karty ještě dělali, mě fachá ZIPka 100mb a nestěžuju si, jenom občas koupím novej kabel a je to. Vlastně bych chtěl zase zajít na pivko jak jsme byli a dát pokec, šlo by to nějak?
    CUBE48
    CUBE48 --- ---
    Zajimavy info o presnosti MIDI hodin RM1X:
    Midipal clock - how precise? - Mutable instruments' users community
    http://mutable-instruments.net/forum/discussion/comment/29083#Comment_29083

    Mimochodem, diskuze se tyka zarizeni midipal, takovej McGyverovskej MIDI svycarak. Vrele doporucuju na zaklade vlastni zkusenosti. Umi to spoustu zajimavejch veci jako MIDI monitoring, merging, filtering, ... , arpeggiator, chord memory, MIDI delay (malicko podobnej tomu co je v RS7K), 4X CC LFO (masakr), seqencer a dalsi. Jednotlivy 'aplikace' nejdou pouzit paralelne, ale to nijak nesnizuje vyuzitelnost.
    MIDIpal | Mutable instruments
    http://mutable-instruments.net/midipal

    WANA
    WANA --- ---
    Ja mel asi vcera zavarenej mozek, tak jsem zacal vymejslet jak co a tak a pak me to dneska vsechno docvaklo ze vlastne chci zustat u karticek :D
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    WANA: mno kdyz se podivas do starsi diskusi tak tu byl capek co vedel ktera byje a nabizel sve sluzby ;)
    WANA
    WANA --- ---
    PAJISS: achjo, ale diky za schlazeni :)
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    LOBOTOMIKK: to dela adapter, dela nam to i na aparature, jedine reseni je zapojit adapter na jinou fazi nez mas signalove veci...... tak se brumu zbavis, jako treba i cvakani strobace v reprakach.... nebo je mozna mit kable s nejakym special stinenim, ma to znamej. jestli to funguje netusim je to neco jako na monitorech ta kostka na kablu....
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    WANA: SCSI kabel koupis treba na aukru pouzitej....
    horsi vec je to ze neresis jen napajeni, ae radic ktery ti rozezna HDD jinak yamaha rozezna pouze CD-ROM co se tyce hadru tak nezna zadny....
    Mam doma hdd a kabel a opustil jsme odtoho nechal si kartu 128MB z hdd je to moc slozite a musis toho tahat vic sebou...
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    WANA: Ok. Díky, zkusim...

    WARE: Vidim prvně. Nahlížel jsem na ebay a ani jsem to tam nenašel. Se bude asi blbě schánět!!! :(

    PAJISS: Nemam vůbec a přiznám, že ani nevim jak. Ten šum mi dělá nejspíš kytarovej efekt-distortion. Mam přes něj jednu mašinu.
    Nejvíc to "hučí/šumí", když zapojim notase, co je napojenej přes zdroj.adaptér (když jede jen na baterku, tak se to dá). Co se stím dá dělat?
    WANA
    WANA --- ---
    kde prosim sehnat kabel a jak vyresit napajeni k SCSI disku?
    externi cestou uz jste nekdo resil-vyresil?
    mit 18gb je celkem lakadlo :)
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    LOBOTOMIKK: spis bych rek zeto nemas osetreny zvukove... bez signalu je tam sliset silny sum...
    WARE
    WARE --- ---
    LOBOTOMIKK: Já koukal zase na Syntecno TeeBee a bylo taky dost drahé. http://syntecno.home.xs4all.nl/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam