• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    ILAB
    ILAB --- ---
    a po resetu porad stejne? nepletes si interni pamet rmxka a disketu?
    STC
    STC --- ---
    ILAB: všechno jsem zkoušel i měnit disketu ale furt tam ten problém je když najedu na disk tak mi píše že tam mám ještě volný místo, ale stejnak mě to nepustí prostě
    ILAB
    ILAB --- ---
    STC: memory full neni jasne?
    asi bych zkusil smazat nejake tracky :)
    STC
    STC --- ---
    Ahoj mám RM1x a potřebuju poradit skládám ve funkci pattern.rec grid step a mám hotový asi 3 sekce ale nechce mě to pustit dál furt mi to píše memory full myslel jsem že to stačí naformátovat ale furt to nejde nemůžu tim pádem nahrávat nový věci a jsem docela v koncích poradíte někdo ?
    RADIAL
    RADIAL --- ---
    pajis navolis scenu jedna nahrajes co potrebujes pak si zvolis scene 2 a nahrajes si dalsi atd. pokud pak chces sloucit neco dohromady pak pres ,job, a copy track nebo phrase podle toho co potrbujes kam dat.
    SW_AY
    SW_AY --- ---
    Dekuju :)
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    jak presneji,,,, ja mam ty paterny i na stejnych pozicich,,,,,
    WANA
    WANA --- ---
    PAJISS: da se to nahravat do "scene"
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    a zeptam se mam spoustu pateren a chtel bych je hodit do jedne... protoze stopnout yamajku a cekat az se to nacte je nahovno... da se to nejak sloucit????
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    kdyz to ukladas,,,, tak dej save a nastavim tam "ALL"
    pak se ulozi vse i to co tam nahazis sama.....
    SW_AY
    SW_AY --- ---
    jojo, už jsem přišla na to, že když to pak zapnu a mám tam např. místo kicku klavírový zvuk, tak to jen přehodim v PATERRN-ta druhá možnost na ***phrase*** a mám je tam jak jsem to uložila, jen nevim jak s těmi filtry...
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    SW_AY: nemusis, vezmes od 1 po 16 udelas paterny nebo vyberes sampl a pak to ulozis klidne i rozpracovany paterny vlastni vyroby v dannem setu, vzdy to jde. a kdyz nahrajes set tk vidis jake mas obsazene nebo rozdelane zvuky v bance A-J, zvuky 1-16
    SW_AY
    SW_AY --- ---
    TEKLAC: stejně to nechápu, dřív mi to normálka šlo
    SW_AY
    SW_AY --- ---
    TEKLAC: takže když si udělám nějakej svůj patern, tak ho mám nejdřív uložit do banky? Jak?
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    SW_AY: pokud tvoris set v interface a davas svoje vyrobene paterny ze zvukove banky a samply z masiny, to de ulozit normalne a zas nahrat
    SW_AY
    SW_AY --- ---
    ahoj, mám menší problém se sedmitisícovkou, když si skládám řadu, tak něco dávám z uloženejch paternů a s tim, co si skládám sama mám právě problém. Když to celý uložim ( u všeho mám (M) ) je to v klidu, znovu to načtu a jsou tam uložený i zvuky i filtry, dokud yamahu nevypnu. Pokaždý, když jí pak zapnu, tak je to co skládám růčo v háji. Zůstanou jen noty, ale zvuk ani filtr (i u předn. paternů) se neuložil. Takže jak debil hledám, co jsem tam měla za zvuk a jebu se s tím znova. Jak to vyřešit? Asi to špatně ukádám... Díky
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    WANA: jak koukam na fotky ta toho dost zazila :D
    WANA
    WANA --- ---
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    PAJISS: 400 eur +-
    RADIAL
    RADIAL --- ---
    Shanim SCSI HDD i kabel k RSku, kdyby nekdo nahodou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam