• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    MAYACUDA: mnoo.. tet zrovna mam bunkove chute v mozku po bance zvuku:)
    Yamaha AN1x JayB Sound Set Demo 2012
    https://www.youtube.com/watch?v=2qIElR2YfPM
    MAYACUDA
    MAYACUDA --- ---
    Zrovna jednu RS7000 prodávám... a taky AN1X ;) kdo má zájem, kontakt the.mayacuda@gmail.com
    WARE
    WARE --- ---
    RS7000 - Modla nás všech, ke které se každý skláníme, skláněli jsme a budeme sklánět :D
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Prodám RM1X stav ok cena 5000 výce pošta
    RNDRFERO
    RNDRFERO --- ---
    STC: nemas moc s cim experimentovat ... vybrat vhodny zvuk, vybrat vhodny filter, mozes akurat vyladit obalku (amp / filter), resp. gate. neviem co mas rx1x alebo rs7k, ale na mojej rs7k zvycajne necham linku monofonicku v jednom tracku, unison resp octaver skor hutnosti odoberie, takisto zdovojovat bassline do viacerych trackov moc nepomaha ... celkovo rs7k je na synthy dost slaba. no co uz :)
    STC
    STC --- ---
    RNDRFERO: spíš zvuk bass linku si složit zvládnu ale zvukově je taková furt nic moc
    RNDRFERO
    RNDRFERO --- ---
    STC: a je to neslane nemastne kvoli zvuku alebo kvoli tomu, ze linka je neslana nemastna? :)
    STC
    STC --- ---
    Ahoj mám hrozný mezery v bass lajnách furt to mám takový nemastný neslaný nějaká rada jak dát těm basovejm linkám ořádný koule už si fakt nevím rady.
    RNDRFERO
    RNDRFERO --- ---
    Caute pouzivate niekto RS7K so svojim (samplovanym) drumkitom? Vytvorit ho dokazem, ale akym sposobom si ho mam ulozit a potom v inom projekte zas nahrat? Akym sposobom to realizujete?
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    ANTONIN: mel jsem RM1X pujcenou. pokud si dobre pamatuji mela ulozeny v sobe paterny cca 60. prejel jsem na dalsi volnou stranku a vytvoril neco vlastniho a v te masine to zustalo snad doted.... nemusel jsem nic ukladat jen nakroutit a vypnout.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    ANTONIN: No tak jak koukám do manuálu je disketa nutná a je za potřebí jí zformátovat..atd že..
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Zdravim mám problém s ukládáním v Rm1x píše mi to ilegal imput nebo no disc už jsem jí jednou měl a měl jsem za to že disketu nepotřebuji...potřebuji jí tedy k ukládání?Měl jsem za to že tam je rom pamět tedy taková jako v korgách a že disketa funguje jen jako záloha?Byl by jste někdo tak laskav a popsal mi tedy jak to uložit nebo kde je problém?Díky moc
    CUBE48
    CUBE48 --- ---
    Naslaplej sampler? V RS7K? Sequencer je naslaplej, ale sampler urcite ne.
    WANA
    WANA --- ---
    jak souvisi sampler ve kterym neco nastrihat je porod oproti pocitaci, se sequencerem?
    WARE
    WARE --- ---
    WANA: Prave, ze tak naslaplej sampler jako v RS7000 jsem jeste nevidel a je to diky propracovanymu step sequenceru.
    CUBE48
    CUBE48 --- ---
    V Africe maj asi prd na praci, kdyz maj cas sepisovat takovyhle realne se tvarici scamy :-D
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    todle mi přišlo na muj mejl ohledně prodeje rs7000 :D
    Thanks for the mail... Am Mr Kelvin from United Kingdom, i will be
    happy to buy the item for my daughter as a Graduation gift from
    the aviation school in West Africa. and i will offer you 650euro for
    the item and shipping via (Czech post). i will pay you via Bank
    to Bank transfer. if my offer is okay for you, send me your contact
    details as follow

    Full Name..
    Bank Address...
    Account Number..
    Swift Code..
    Telephone number...

    and here is the shipping address of my Daughter where the item will be shipped


    NAME..MATTHEW LAISISI
    ADDRESS...No 125 Asipa Rd
    CITY...Oyo Town
    STATE..Oyo State
    ZIPCODE..23402
    COUNTRY...NIGERIA
    PHONE....07054126146


    i will be happy if you can get this information back to me in
    order for me to make the payment of the items asap... i hope to read
    from you soon thanks and have a lovely day

    Regards
    Mr Kelvin
    Facebook..https://www.facebook.com/kelvin.morgan.5099940

    --
    price
    WANA
    WANA --- ---
    RAZIELUS: si taky myslim ze jako sampler masina to moc neni...
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    SAMIX: a prave tovarni zvuky a syntezy bylo to, co me na RSku tehda bavilo, da se tam v pohode nakroutit cokoliv..
    RAZIELUS
    RAZIELUS --- ---
    PAJISS: a dalsi vec, kdyz to mas naladovany wavkama ve vyssi kvalite, a nemas max RAM, tak se to nehejbe..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam