• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    Tipy, triky, videa; která tě naučí, návody, výměna zkušeností s tímto nástrojem...
    rozbalit záhlaví
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PLANX: Taky sem trpěl když sem neuměl anglicky a jednou sem se už sám na sebe tak nasral, že sem si to začal překládat slovo po slově a světe div se, za půl roku už sem nepotřeboval žadný překladač. Všechny manuály jsou v podstatě stejné!:)
    PLANX
    PLANX --- ---
    HNILOB: jedině to prohánět překladačem,díky!
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    PLANX: hmmmm
    prolez tu historii, treba najdes. Jinak prekladac a naskenovat ztranky ;)
    PLANX
    PLANX --- ---
    Zdravím je někde český návod na Yamahu RS7000? Díky za info
    POOWL
    POOWL --- ---
    SCREAM: Ty jsem neměnil
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    POOWL: a ty tlacitka pod displejem jsi někde sehnal taky? a treba master volume mi blbne ten by se taky hodil..
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    POOWL: díky za tip
    DOSTA: jo ja myslel phrase program reset to jde i bez nového epromu.. každopadně použitelná při delším setu použitelná je, když má publikum dost alkoholu v sobě :)))
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    ELECTRON FLOW | minimal techno | Yamaha RS 7000
    https://soundcloud.com/teklac/electron-flow-minimal-techno-yamaha-rs-7000
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    SCREAM: mel jsem na mysli to zpozdeni pri prepnuti paternu (stylu jak tomu rikas) a ne reseni neni, ani upgrade epromu, jestli reagujes na me... je to dost zasadni problem, diky tomu je v delsim setu s ostatnim hw nepouzitelna
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    zdravím ...program change reset u zmeny stylu? řešení je.. nepotřebuješ ani upgrade epromu... Chci se zeptat, jestli někdo, kdo má účetna ebay nebude objednávat tu náhradní sadu všech plastových klavesových tlačítek, že bych se přidal..
    .. nějak se mi to už vymačkalo a možná i pár tech spínáčů pod tema plastama. Nebo jde to sehnat i u nas v elektře? Někdo s 3D tiskarnou by to nezvladl vytisknout teda jestli by to vyšlo levnějc.. ?
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    DOSTA: jo a lag se nevyresil, uz ji davno nemam
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    kazdopadne uz mam i novou EPROM i disketovku ,)
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    VACA: to bohuzel nemam vubec tuseni
    VACA
    VACA --- ---
    DOSTA: Jakoby ten lag kdyz vyvolas celej novej preset?
    To jako wow jetsli tohle nekdo vyresil..

    No ja bych se zase naopak zeptal tebe, je nejaky misto na netu kde to dnes trochu zije co se rm1x tyce? Ze by tam treba lidi sdileli svoje projekty opod..
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    Ja uz to nejak zjistim, mam kolem sebe par lidi co s tim maji zkusenosti, tim ze ta FDD je standardni je vse daleko jednodussi a to jsem prave potreboval zjistit, jinak ja proti disketam v zasade nic nenam, btw zipka mela smysl kdysi a hlavne u sampleru u rm1x to moc smysl nedava, tak dik!,)

    A ted mi nekdo reknete jestli se ten lag pri prechodu mezi patternama vyresi/ nevyresi tim novym 1.13 epromem, ktery mi ted prisel... kdyztak jestli nevite ,)
    VACA
    VACA --- ---
    HNILOB: a nemusel se kvuli ty zip menit firmware? Zip mela o dost vetsi kapacitu.. Tohle vytvori oddily o velikosti fdd.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    DOSTA: Mam su700 se zip. Kdyz sem chtel dat zpatky fdd (uz jinou) tak se disketovka nenechala nacist.
    VACA
    VACA --- ---
    DOSTA: respektive takhle: obecne to funcni reseni je, ale chce to pred tim jeste udelat nejakej ten research, nemusi to bejt uplne plug&play. Ja ti bohuzel nereknu presnej konkretni model od toho GOTEK, je to uz spoustu let co sem se tim zabejval. Zkus jim kdyz tak napsat. Jinak najdes i vyzkouseny primo pro rm1x na ebay apod. Ale vetsinou za nasobek ceny.
    Hledej "ymaha rm1x floppy emulator".

    Jinak co se tyce standartni fdd mechaniky tak je to proste standart, tu muzes dat jakoukoli.
    VACA
    VACA --- ---
    Jinak co si pamatuju tak svyho casu tam si tam lidi davali i ZIP drive.. ale to uz je vsechno za zenitem..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam