• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POAČeská i zahraniční psychiatrická léčba
    POA
    POA --- ---
    mně se stala zajímavá věc, bylo mi zle, dusila jsem se kašlem, volala jsme záchranku. Mám diagnozu také a dobrého ošetřujícího lékaře. Záchranka mě odvezla na internu, plno vyšetření. Všechno vyšlo, že jsem zdravá. Tak šup sanitkou do jinýho špitálu, krizové oddělení, dlouhá debata a oddělení 23. Dlouhá debata, lůžko, spánek !!!! A já se ráno probudila, rozcvička, snídaně, komunita, super. Pak si mě zavolali lékaři a mně teprve došlo, že jsem na uzavřeném oddělení !!! Vzala jsem pilulky, odmítla odběr krve a prý, to musíte hned pryč, bez odběru krve tady nesmíte zůstat. pro mne šok, ale podepsala jsem negativní reverz a jsem doma
    POA
    POA --- ---
    LILY: kdo je po smrti a jak se to stalo?

    Nestíhám číst všechno
    POA
    POA --- ---
    varování všem, zvláště pak v tuhle chvíli KOCOURMIKES: jestli v tomhle klubu někdo o druhém bude psát¨, že je psychopat, jkedno varování, druhé už bude důraznější, poté možná blokace a další může následovat

    Pokud máte vy co sem chodíte jiný názor, prosím o vyjádření

    Kdo jsi KOCOURMIKES¨, že vynášíš takové soudy?
    LILY
    LILY --- ---
    SHEALA: díky za info, ale můj původní dotaz před tou lehce plevelnou diskuzí se zastánkyní práv lékařů směřoval trochu jinam.
    Krom toho je to už stejně jedno, neb už je po smrti.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Lily, je možná kombinace domácí péče + osobní asistence + respitní péče. Tématem jak si k tomuhle vyběhat příspěvek na péči se zabývá skupina https://www.facebook.com/groups/188022441217870/?fref=ts ale není to jednoduchý, a o případnou podporu jako pečujícího si možno říct zde: https://www.facebook.com/groups/203327503156600/?fref=ts mimo jiné je tam psycholožka, co na tohle téma dělala diplomku...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: vysetruji tvoje psychicke zdravi...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: odpovidej na otazky.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: a mas chlapce ?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: jsi na ortopedii.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: mela si jit na patologii :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: HP je infantilni zalezitost, zajima nas jaky medicinsky obor vykonavas... rekni. diky bohu ze ne psychiatrie.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    CORNELA: co delas vlastne Cornelo ?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Tak jestli je Cornela chirurg, tak u tech se empatie moc nenosi :-)
    LILY
    LILY --- ---
    CORNELA: máš pravdu..
    LILY
    LILY --- ---
    CORNELA: musí se ti nechat jedna věc, v které uznávám, že jsi opravdu dobrá - zase jsem se chytila. A to přesto, že jsem dost dlouho doufala, že se v mém případě snad už nenaskytne příležitost, abys prudila a já ti na to odpovídala.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Cornela has trolled us all ;-)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    LILY: ale jiste.
    LILY
    LILY --- ---
    KOCOURMIKES: když já tak nějak pořád doufám, že každý člověk je v jádru dobrý, jen je to jádro někdy schované pod všemožnými jinými záležitostmi.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    LILY: Cornelie je psychopat, psychopat !!! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam