• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HLAVNI_KATBullterier
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    FELCARKILLER: je mozne ze ji budeme prevazet, skladat asi nebude potreba, tezko rict takhle dopredu.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    LYNCH: Klec budete prevazet? Bude potreba aby se dala slozit?
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    zdravim chystame se poridit bullika. bude jak v byte tak v dome se zahradkou u rodicu..do bytu by jsme potrebovali tip na nejakou klec i s peliskem. dekuju
    EZEE
    EZEE --- ---
    pan V. - "bojove plemeno", bullterier
    http://www.youtube.com/watch?v=cYvoqC7Z7CA
    EZEE
    EZEE --- ---
    GUMIDEK30: Uplne rika "jsem spoko" :))
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Nech mě spát!!!



    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    SEDJI1: Geniální.
    EZEE
    EZEE --- ---
    SEDJI1: A jéje :D
    SEDJI1
    SEDJI1 --- ---
    Když tak moc steleš, až se prostě zasteleš :D

    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    přesně tak, a stanou se z vás nerozluční parťáci :)

    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Bull je prostě mazel. Ale cesta k mazlíčkovi je tvrdá a ne každý ji zvládne. Chce to hodně tvrdosti, ale i lásky. Spousta odříkání a hromada času. Ale když do toho psa člověk dá 101%, dostane minimálně 220%.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    EZEE: to tě donutí pak bejt aktivní, já jsem teda popravdě první rok věnoval jen psovi, odřekl jsem si svoje víkendové party, z práce rovnou domů a minimálně hodinu a půl jsem s ním lítal venku, chce to hodně tréningu, mazlení, socializace, není ten začátek upe lehkej, pamatuju si, jak jsem stál v bytě na sedačce, pod ní skákal malej Ejbáno a mě tekly slzy, a já si říkal, že mi místo bulíka dali tyranosaura a že mě to sežere a jestli bude kousat takhle furt a byl sem upe zoufalej :-D pak se to zlepšilo, v půl roce byl fajn docela, už nekousal, ale přišla první vlna puberty, jen jsem ho nepouštěl na volno, protože utíkal za lidma a psala a chtěl se mazlit, když viděl děti, byl na posrání, já opět zoufalej :-D takže stopovačku (kterou mi asi 5x překousal) a tréningy přivolání, který se zdály jako marný přiběhl 2x z 10 pokusů :D pak přišla druhá vlna puberty, kde se mísilo vše co dělal předtím . . . :D teď jsou mu 3 roky a je to totální pohodář, co miluje lenošení, ale i pohyb, miluje děti, jen prostě si mě a mýho chlapa kterej se k nám nastěhoval když ejbánovi bylo 10 měsíců, hlídá a žárlí na ostatní psy. je to sranda s bulíkama, sorry za sloh, bych mohl napsat knížku o našich společnejch zážitcích :-D
    EZEE
    EZEE --- ---
    GUMIDEK30: to je duvod, proc si Bulika odrikavam, kazdej rika, ze musis byt aktivni panicek, coz moc nejsem :D
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    CHARIZMATIK: to jo, ale mě neva, že je takovej flegmouš :-D ale když ho něco baví tak se z toho míní posrat no :) sme fakt stejní :D
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    GUMIDEK30: Klasika. V bulikovi musí člověk zažehnout plamen hry a pohybu. Pak je až problém ho uklidnit.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    CHARIZMATIK: jo no :) teď nedošlapoval na zadní packu a veterinářka mu nařídila klid, že venčení max před barákem na kadění a čůrání :D a říká mi, no vidím, že má krásně obroušené drápky, to tráví asi poměrně dlouhou část venku na procházkách, nebude mu to chybět ? :-D tyvole a celej tejden ležel na gauči a spal :D kdyby to viděla :D
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    GUMIDEK30: Neznám větší lenochy. :))
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Vzdycky si pamatuju kdyz jsem si o bulikach cetl a tak tam bylo psany: bulterier pes vhodny pouze pro aktivni panicky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam