• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HLAVNI_KATBullterier
    Vse o techto uzasnych stvorenich. Mate je? Chcete je? Stezuji si lidi na vaseho psa? Ze je to bojove plemeno? Lide na vas divne koukaji? Trapi vas neco? Zde vam poradime. Rozumime bulikum, milujem je, zboznujem je. Proste vse pro milovniky tohoto tvrdohlaveho plemena ktere chce byt svemu panickovy nejbliz a nejlepe az na hlave.
    rozbalit záhlaví
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    LYNCH: my pouzivali skladaci, nevim tedka presne typ, ale delala docela bordel, kdyz se v ni ta nase koza ruzne vrtela a hrabosila... asi nic co chces v noci poslouchat :)

    Ale zase se dala slozit na temer placku coz zjednodusilo prevazeni.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    FELCARKILLER: je mozne ze ji budeme prevazet, skladat asi nebude potreba, tezko rict takhle dopredu.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    LYNCH: Klec budete prevazet? Bude potreba aby se dala slozit?
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    zdravim chystame se poridit bullika. bude jak v byte tak v dome se zahradkou u rodicu..do bytu by jsme potrebovali tip na nejakou klec i s peliskem. dekuju
    EZEE
    EZEE --- ---
    pan V. - "bojove plemeno", bullterier
    http://www.youtube.com/watch?v=cYvoqC7Z7CA
    EZEE
    EZEE --- ---
    GUMIDEK30: Uplne rika "jsem spoko" :))
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Nech mě spát!!!



    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    SEDJI1: Geniální.
    EZEE
    EZEE --- ---
    SEDJI1: A jéje :D
    SEDJI1
    SEDJI1 --- ---
    Když tak moc steleš, až se prostě zasteleš :D

    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    přesně tak, a stanou se z vás nerozluční parťáci :)

    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Bull je prostě mazel. Ale cesta k mazlíčkovi je tvrdá a ne každý ji zvládne. Chce to hodně tvrdosti, ale i lásky. Spousta odříkání a hromada času. Ale když do toho psa člověk dá 101%, dostane minimálně 220%.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    EZEE: to tě donutí pak bejt aktivní, já jsem teda popravdě první rok věnoval jen psovi, odřekl jsem si svoje víkendové party, z práce rovnou domů a minimálně hodinu a půl jsem s ním lítal venku, chce to hodně tréningu, mazlení, socializace, není ten začátek upe lehkej, pamatuju si, jak jsem stál v bytě na sedačce, pod ní skákal malej Ejbáno a mě tekly slzy, a já si říkal, že mi místo bulíka dali tyranosaura a že mě to sežere a jestli bude kousat takhle furt a byl sem upe zoufalej :-D pak se to zlepšilo, v půl roce byl fajn docela, už nekousal, ale přišla první vlna puberty, jen jsem ho nepouštěl na volno, protože utíkal za lidma a psala a chtěl se mazlit, když viděl děti, byl na posrání, já opět zoufalej :-D takže stopovačku (kterou mi asi 5x překousal) a tréningy přivolání, který se zdály jako marný přiběhl 2x z 10 pokusů :D pak přišla druhá vlna puberty, kde se mísilo vše co dělal předtím . . . :D teď jsou mu 3 roky a je to totální pohodář, co miluje lenošení, ale i pohyb, miluje děti, jen prostě si mě a mýho chlapa kterej se k nám nastěhoval když ejbánovi bylo 10 měsíců, hlídá a žárlí na ostatní psy. je to sranda s bulíkama, sorry za sloh, bych mohl napsat knížku o našich společnejch zážitcích :-D
    EZEE
    EZEE --- ---
    GUMIDEK30: to je duvod, proc si Bulika odrikavam, kazdej rika, ze musis byt aktivni panicek, coz moc nejsem :D
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    CHARIZMATIK: to jo, ale mě neva, že je takovej flegmouš :-D ale když ho něco baví tak se z toho míní posrat no :) sme fakt stejní :D
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    GUMIDEK30: Klasika. V bulikovi musí člověk zažehnout plamen hry a pohybu. Pak je až problém ho uklidnit.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    CHARIZMATIK: jo no :) teď nedošlapoval na zadní packu a veterinářka mu nařídila klid, že venčení max před barákem na kadění a čůrání :D a říká mi, no vidím, že má krásně obroušené drápky, to tráví asi poměrně dlouhou část venku na procházkách, nebude mu to chybět ? :-D tyvole a celej tejden ležel na gauči a spal :D kdyby to viděla :D
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    GUMIDEK30: Neznám větší lenochy. :))
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Vzdycky si pamatuju kdyz jsem si o bulikach cetl a tak tam bylo psany: bulterier pes vhodny pouze pro aktivni panicky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam