• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HLAVNI_KATBullterier
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    FELCARKILLER: ze zacatku pije very gently po chvilce zacne tu vodu jíst když odchází tak mu to teče z tlamy
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    LYNCH: na to by pry melo pomoct mit misku s vodou vejs
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    BARTOLOMEJ: jako štěně byl jak prase u koryta, ted už jí asi "normálně " ale když pije tak to můžeme vytírat celou kuchyň
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    Neresili ste nahodou nekdo hltani u buliku?
    DAMNED
    DAMNED --- ---
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    OPI: dekuju
    OPI
    OPI --- ---
    LYNCH: zimní máme už léta tento:
    THERMO obleček - černá L | MANMAT - Postroje pro psy, Potřeby pro psy, Obojky pro psy, Jezdecké potřeby
    https://www.manmat.cz/thermo-oblecek-p1546/?vid=1013
    softshel pláštěnku jsem si nechávala šít od
    dogco.cz ale koukám že mají přerušený provoz :/ škoda, paní byla velmi šikovná
    jinak třeba tento má kámoška pro svoji fenku:
    Zimní vesta DVOUBAREVNÁ | ZeroDC s.r.o.
    https://www.zerodc.cz/cz/produkty/zimni-vesty-pro-psy/dvoubarevne-reflexnimi-prvky/zimni-vesta-dvoubarevna.html
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    Zdravim. Sháníme mladýmu nějaký psí obleček..nemáte někdo nějaký tip na osvědčené stránky kde pořídit?? Hledáme a Hledáme a nemůžeme si vybrat. Předem díky

    SEDJI1
    SEDJI1 --- ---
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    GUMIDEK30: jojo uz se na to tesim
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    LYNCH: to přejde, všecko zapomene :D . . . ale pak asi za rok se mu paměť vrátí a zase to bude v pořádku :D . . . a s vysazováním na gauč to je neverendingstory :D
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    klasika, chce na gauč, uplne v pohode tam sam vyskoci, ale pokud mu muze human kind podat pomocnou ruku tak se tomu samozrejme nebrani. je mu 7 mesicu a dela nam jenom radost, je strasne hodnej, pulku veci co jsem se chystal ho naucit dela sam od sebe.

    SEDJI1
    SEDJI1 --- ---
    A ještě jednu z léta vám pošlu. Jak Joy potřebovala za námi na dětské hřiště :D

    SEDJI1
    SEDJI1 --- ---
    Jako jo, půl dne mi byla zima na nohy a teď už není, protože mám obě umrtvený, jó díky, díky moc :D

    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    LYNCH: https://www.zoohit.cz/shop/psi/prepravky_doplnky_auto/klece/rohove/219701

    tuhle, mel jsem dve velikosti jednu jsem mel perma v aute a druhou doma

    Skladani rozkladani super easy, ale hlucnejsi pri pohybu telete :)
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    FELCARKILLER: myslim ze rozkladaci teda nepotrebuju)) máme na to jeste mesic
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    LYNCH: my pouzivali skladaci, nevim tedka presne typ, ale delala docela bordel, kdyz se v ni ta nase koza ruzne vrtela a hrabosila... asi nic co chces v noci poslouchat :)

    Ale zase se dala slozit na temer placku coz zjednodusilo prevazeni.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    FELCARKILLER: je mozne ze ji budeme prevazet, skladat asi nebude potreba, tezko rict takhle dopredu.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    LYNCH: Klec budete prevazet? Bude potreba aby se dala slozit?
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    zdravim chystame se poridit bullika. bude jak v byte tak v dome se zahradkou u rodicu..do bytu by jsme potrebovali tip na nejakou klec i s peliskem. dekuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam