• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKATCHOUPraguewatch - mapa pražských kauz
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    SMALLRICCIO: si primitiv.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MIKATCHOU: Zas když se jim to vyplatí stavět a jinejm firmám se vyplatí si to pronajímat, tak to asi nějakej vliv mít musí. Přesto nechápu, že to někdo povolí... Viděli ste někdy něco takovýho v jinejch zemích (nemyslím u dálnice, ale ve městě)? MIKATCHOU, jak sou na tom s billboardama amíci?
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MIKATCHOU: Já nemyslím, že by tu pro někoho byly zajímavé sáhodlouhé teorie urbanismu a stavebně-technické inovace proměňující města v průběhu dějin včetně studií funkčích změn, to fakt není něco, co by se dalo nastudovat za odpoledne u nyxu (leda vytrhnout pár citátů, který ale vytržením z kontextu ztrácí smysl). Pokud máš zájem, tak se ptej na všechno, co tě zajímá, rád odpovím, ale přes poštu.

    Radši bych se tu s tvým svolením věnoval k pražským kauzám.
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    HAMSTER: klidně to zkus, rádi se přiučíme .)


    HAMSTER: to mě taky, některý firmy asi pořád věří, že na to někdo kouká...
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MIKATCHOU: nééé! Copak někdo na ty billboardy fakt kouká? Mě to připadá jako megazbytečná stavba. Hnusná...
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MIKATCHOU: Sexistický poznámky ste měli oba, to za prvý. Za druhý nevím, jak nebo čím sem tě urazil já, zato tys mě urážela prakticky v každý odpovědi včetně té poslední, takže se nad tím taky zkus zamyslet. Já bych tě tady taky mohl vykoupat v urbanistické terminologii a ubít tě citátama z odborné literatury, protože ty řešíš jen svůj úzký zájem sociologie, zatímco ostatní aspekty města (funkční, technické, návaznostní) přehlížíš (viz. přestavba Paříže) - leč nedělám to, protože mi to nepřijde ani fér, ani slušné a už vůbec ne kultivované.
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    Trať Prašný most - Vítězné náměstí původní podoba
    http://www.prazsketramvaje.cz/view.php?cisloclanku=2011103003
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    Nebudu už radši odpovídat na ty vaše pindy, protože je to ztráta času, je to jako chtít po náckovi aby se dohodnul s vietnamcem, takže odteď se budem bavit o městě. Za sexistické poznámky se ale bany rozdávat budou, pardon.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MIKATCHOU: Jak píše SMALLRICCIO, nejsi svázána ideologií, ale kdo nemá do mrtě našprtanýho Marxe, je nevzdělanej debil. Asi bys si v tom měla udělat trochu pořádek. Přitom já si fakt nemyslím, že by nějaký detailnější studium Marxe mělo patřit do základního vzdělání, nevidím k tomu důvod.
    P.S. Využita pro ideologické účely? Jakoby Marx o revoluci nikdy nemluvil....
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    ATOM_ROCK: ???

    HAMSTER: Marxismus-leninismus je jen jedna z mnoha interpretací marxismu, opět si se ztrapnil kámo, protože si právě dal najevo, že znáš jen tuto jedinou interpretaci .), tedy přesně tu, která byla využita pro ideologické účely


    SMALLRICCIO: můžeš uvést příklad sexistické poznámky, kterou bys mohl potenciálně nějakého muže urazit? jestli si myslíš, že já reaguju tak jak reaguju v důsledku PMS, pak tvé reakce jsou pravděpodobně způsobeny nedostatkem základního vzdělání, inteligence a v neposlední řadě respektu k osobám opačného pohlaví...
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MIKATCHOU: marxismus-leninismus už se naštěstí nějakou dobu nezkouší.... :-)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    SMALLRICCIO: útočit na vrozené gendrové charakteristiky jako je PMS je už opravdu ubohost nejvyššího kalibru a nedostatek svých znalostí tím rozhodně nelegitimizuješ, spíše právě a zcela naopak! Tohle už zavání sexismem a jestli tu hodláš jakoukoliv sexistickou poznámku na jakoukoliv osobu ženského pohlaví ještě někdy aplikovat, tak se těš, že potřetí ti to už rozhodně neprojde!!!
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    Podpořte námitku proti navrhované změně územního plánu na Nákladovém nádraží Žižkov
    http://tadynenideveloperovo.cz/component/k2/item/147-podporte-namitku-proti-zmene-uzemniho-planu-na-nakladovem-nadrazi-zizkov
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    Ústavní soud se zastal Prahy. Rušnou magistrálu zatím odhlučnit nemusí | zpravy.ihned.cz - Česko
    http://zpravy.ihned.cz/c1-54396510
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    HAMSTER: to vidím, že s nima máš problém, kdyby tě z nich někdo zkoušel v rámci školní výuky, asi bys dostal pětku ))) protože bys nevěděl ani h....


    SMALLRICCIO: ty jsi taky inteligent, viď? vždyť marxismus je filosofie, která dokonce kriticky diskutuje samotnou "ideologii" a napadá jí právě proto, že je nástrojem zneužívaným k totalitě... za to, že se pak sám marxismus stal zneužit, už nelze Marxe obviňovat, takhle si to určitě sám nepředstavoval...

    a ok, podme se bavit o Praze, protože bavit se o filosofii se dvěma tatarama, který znaj slovo marxismus jen jako nadávku mě fakt vyčerpává...
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MIKATCHOU: jo, já vím, neomarxista, to je ten směr, co bude konečně skvělej...

    Ne hele na Marxe, Engelse, Lenina ani jiný kamarády mě nenalákáte, mám problém už se základama týhle filosofie, takže jakýkoli myšlenky a ideologie z toho vycházející jsou mi proti mysli. Můžem se bavit o proměnách Prahy, ale tohle téma prosím opusťme.
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    HAMSTER: tvé odpovědi mě nepřestávají udivovat... neni tu nikdo kdo by tu prosazoval komunismus proboha!!!! vycházet z marxismu neznamená být komunista, zlato, chápeš to? asi už je toho na tebe moc, viď?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam