• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKATCHOUPraguewatch - mapa pražských kauz
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    SMALLRICCIO: tenhle přiblblej čekej (respektive východoevropskej) antikomoušskej provinční diskurz mě nikdy nepřestane fascinovat asi :)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MIKATCHOU: Ok, kde vidíš průsečík developerských bytových projektů a znevýhodňování žen? Možná sem vážně blbej, já v tom prostě souvislost nevidím. To za prvý. A za druhý - ty v článku operuješ s tezí, že města jsou stavěná muži pro muže (nebo tak nějak) - jak by mělo vypadat město pro muže i ženy?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MIKATCHOU: kdo je cílová skupina čtenářů?
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    HAMSTER: no ale tak se aspoň nauč klást inteligentní dotazy, pokud se chceš dočkat nějaké odpvoědi. Jinak totiž pouze dokazuješ, že máš hrozně omezenou schopnost vnímat věci které nějakým způsobem přesahují to, co se tobě jeví jako objektivní realita... máš v jistém smyslu omezenou schopnost uvažovat na abstraktní úrovni, z jiného úhlu pohledu, pohrávat si s perspektivou, různými paradigmaty... mě připadá že chtít s tebou o tom diskutovat je jako diskutovat s eskymákem a akciích na burze..... chápeš to???
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MIKATCHOU: Urážím tě nějak? Nadávám ti? Reaguju na ty tvý plky nějak posměšně? Nebo tě jenom nikdo nenaučil slušnýmu chování?
    Jinou odpověď sem ani nečekal...
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    HAMSTER: Křečku, dohadovat se o obsahu a hlavní myšlence toho článku s tebou shledávám oříškem ne nepodobným komunikaci se skutečným křečkem polním, případně džungarským, ráda bych si uchovala své duševní zdraví, proto se debaty s tebou preventivně předem vzdávám :)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    DUNAR_:
    VSOUKOLOHLOR: taky by mě zajímalo
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    Já nějak nepochytil nosnou myšlenku článku - to jako že nedostatek školek je výsledek genderové politiky, protože školky sou pro ženy? A obchodní centra jsou stavby pro muže?
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    DUNAR_: Myslím, že sebereflexe má MIKATCHOU docela dost. Mě by zajímala, v čem tkví ta mimoběžnost, když opomenu to, že je možné se na celé dívat také jinými řekněme "paradigmatickými" brýlkami.
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    DUNAR_: ano pane pozitivisto :)
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    prosím více sebereflexe a méně mimoběžné argumentace, té je v tom textíku až až. :)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    SPIPI: pan Dunar si tu stěžoval na obsah článku a pak to preventivně smazal? tuším správně? my se o tom článku bavili už v našem někdejším kanclu, když jsme ještě před týdnem byli studenty PřF UK, no a myslim že to je všechno o perspektivě, a tu maj holt marxistické feministky setsakramentsky jinou, než středostavovský intelektuál z Prahy, co volí konzervativce .)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    SHYLOCK: za sebe, my jako organizace sme byli oslovení, abysme tam něco napsali, nikdo se k tomu neměl, tak sem se toho chytla já .)
    já vim je to silný kafe na kerý tu nikdo neni moc zvyklej ))
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    MIKATCHOU: muzu se zeptat....tohle jsi psala sama za sebe nebo pod "strechou" PragueWatch {se souhlasem a pripadnou korekci textu}?
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DUNAR_: já to nestuduju, takže netuším, co máš konkrétně na mysli. Ad faktické nepřesnosti? Ad matoucí "interpretace"? Ad dojmy bez dat? Neprudim, jen mě to zajímá, fakt .)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DUNAR_: důvod?

    MIKATCHOU: asi bych tam zmínil i existenci něčeho, co se nazývá genderové rozpočtování. Jinak pěkný .)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    tak a anti-feministi mě můžou kamenovat .)
    http://zpravodaj.feminismus.cz/clanek.shtml?x=2361092&als[nm]=2361126
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    Rozhovor se starostou opozice a politicky boj - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=nFHiob2NMAc&list=UUSvgNU81QyA-qlJd0TBvDsQ


    doporučuji zejména od času 11:40 (není to nic novýho, takže mnozí možná viděli)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    T6MA: Pardon, ale co to s tím má společného?
    T6MA
    T6MA --- ---
    SMALLRICCIO: tak mas jet mhd. jet si pro sushi autem to je fakt nezbytny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam