• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIDEiPhone/iPod/iPad Musicians

    Diskuze pro všechny, co používaj jablíčkový věci k tvoření hudby.
    Aplikace, novinky, netradiční způsoby použití.


    rozbalit záhlaví
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    CESKI: hm, mašine bych si chtěl někdy prubnout, nechces pučit? Nebo na chvilku vyměnit za APC40?.. )
    CESKI
    CESKI --- ---
    PIFKO: jedu serato a s abletonem se sžívám :) jinak mám maschine on NI ale to se mi nechce pořád tahat tak hledám alternativu pro tablet :)
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    CESKI: jak píše Rapidjo... jsou ještě i jiné možnosti, ale tohle asi nejvíc funguje..

    pak je ještě třeba Griid pro Ableton, ale nevím, jestli ho jedeš.. myslím, že tys dělal klasiku vinyly, takže asi Traktor, co?
    RAPIDJO
    RAPIDJO --- ---
    mám dotaz na looper. Používá někdo prosím vás looper na live (např. kytarové) riffy? je nějaká možnost ovladat looper pomocí touchable (touchosc)? našel jsem článek na foru touchable že to moc dobře nejde ze strany abletonu který nevysílá potřebné data ale ten článek je staršího data tak jestli se náhodou něco nezměnilo. nebo zda li neexistuje nějaký looper v m4l. kdo to najde tomu daruju apcéčko :D
    CESKI
    CESKI --- ---
    PIFKO: já chci :D tak jde to nebo ne??? :D
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    CESKI: tobě Peťo, tobě nikdy... :))
    CESKI
    CESKI --- ---
    mám dotaz....pojede mi ipad jako controler???
    RAPIDJO
    RAPIDJO --- ---
    Jo uz to vidim az po zapocitani penez a doruceni potvrzeni z itunes to jde stahnout i na iphone
    RAPIDJO
    RAPIDJO --- ---
    Jo a mam dotaz. Kdyz si nainstaluji aplikaci do ipadu za tu samou aplikaci pro iphone musím znova platit?
    RAPIDJO
    RAPIDJO --- ---
    Poožívá někdo polyarp? Nedaří se mi synchronizovat s beatmakerem
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SIDE: filtatron mam, zkusim, ten wavepad me nejak nebere..uvidi se, diky..spis obcas takhle neco posloucham po ceste a rikam si tohle bych chtel a nez dojedu domu tak na to zapomenu..
    SIDE
    SIDE --- ---
    importovat z knihovny umi treba filtatron, ale delsi fajly zpracovava s nizsim bitrate. takze treba na vyriznuti sekundy ze setu to neni. navic skoro kazda takova aplikace nejdriv ty mp3 dekoduje na wav, takze u hodinovyho setu musis mit cca giga mista...a hodne casu
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: pocket wavepad vypada nadejne
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    jakou pouzivate aplikaci na vytvareni samplu ze songu primo v zarizeni? staci vlastne cokolik co nejak jednoduse umi zobrazit prubeh skladky, zacatek/start a rychly poslechy, proste akorat dobry ui..nejak to nezvladam najit..
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    animoog za .99$

    Animoog for iPhone for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad on the iTunes App Store
    http://itunes.apple.com/us/app/animoog-for-iphone/id490169960?mt=8
    SIDE
    SIDE --- ---
    RMUTT: no me vcera mile prekvapil ThumbJam....jo a ted se kopu do hlavy, ze sem za synthstation dal 1600,- kdyz ted stoji 1290,-
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Sunrizer XS v poslednim updatu konecne zaradil i kompatibilitu se Synthstation 25, kez by si z nich ostatni vzali priklad, tech kompatibilnich apps je mnohem min nez bych cekal..
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    LEVOS_BOB: no tak urcite ;) Kdyz jim Apple vzal kseft, je potreba jeste vyvarit ze znacky nez zhasnou a zamknou kancly :)
    RAPIDJO
    RAPIDJO --- ---
    Aha tak uz to vim mobilizer 2 podporuje vsecko core midi. Jednicka to umela ale jen u nekterych aplikaci
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    UNCLEAN: jasny chapu, akorat mi pride ze na tom chtej Liine moc vytriskat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam