• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIDEiPhone/iPod/iPad Musicians

    Diskuze pro všechny, co používaj jablíčkový věci k tvoření hudby.
    Aplikace, novinky, netradiční způsoby použití.


    rozbalit záhlaví
    BURAN
    BURAN --- ---
    RMUTT: no uz je doma :-)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    BURAN: Já mě třeba iPad Air první generace až do letoška. A myslím, že kdyby nepadal mýmu dítěti tak často z ruky na podlahu, byl by funkční do dnes. Tyhle věci vydrží.
    A na audio fakt klidně klasika, Pro na tohle netřeba.
    APH
    APH --- ---
    btw AudioKit Synth One na iphone uz zajtra
    APH
    APH --- ---
    na audio staci ne pro
    ak su roky dostatocne dlho, tak za dlho
    BURAN
    BURAN --- ---
    Rad bych nejakou placicku na hostovani VST a nejaky nahravani a tak.
    Staci iPad (2018) nebo mam radsi pritlacit na Pro? Za jak dlouho takovy vecicce prestane stacit dech?
    Zn. "Muj prvni Apple"
    Dik :-)
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    SPOQ
    SPOQ --- ---
    Cau, vyznate se tu nekdo trochu vic v Lemur editoru? Potreboval bych si vyrobit Multiball, co by ovladal v horizontalni rovine 2 parametry najednou a nejak se mi to stale nedari...
    PHARAO
    PHARAO --- ---
    Najde se nekdo, kdo mi za 1000,- + kafe :) nekde v Praze v kavarne nastavi Lemur a TouchOSC na iPad + Macbook + Ableton? Zkousel jsem to rozchodit skoro cely odpoledne a fungovalo to tzv. "jo&ne",... rad si priplatim :) Dik moc!
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    Nemate nekdo ulozenej Ableton Push for Ipad "ShoveD" template pro Lemur?Chtel bych si ho otestovat,lidi si ho chvali,na strankach Liine ma byt pro registrovany zadara,ale ja ho tam proste nemuzu najit - tak treba kdyby jste to mel nekdo v kompu a poskytnul mi ho,ted pouzivam Touchable v3 kterej mi casto pada a Livecontrol2 kde mi zase par veci chybi - je to stejnej template jako na obrazku

    ERVIN
    ERVIN --- ---
    QYDO: Ten Alesis dělaj nějakou verzi i pro lightning... anebo by to mělo s originální přechodkou od Applu fungovat i na starym iO Docku...
    QYDO
    QYDO --- ---
    ERVIN: pokud to chapu spravne je tam jen usb midi.. chci to zapojit do hw only livesetu, takze bych rad hw midi
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    QYDO: Focusrite iTrack Dock měl v dobách, kdy jsem se po tom trochu pídil, údajě nejlepší převodníky.
    QYDO
    QYDO --- ---
    Vždycky se mi dost líbil Alesis io dock... Co je momentálně k mání a fungující pokud bych chtěl audio a midi rozhraní pro ipad... Měl jsem v ruce tu zvukovku od iRig a radši bych se ještě poohlédnul jinde :/
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Zapat panbuh za CopyTrans manager.
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    tak koupim Korg ER-1 a Kaoss pad KP3 ,))
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    ERVIN: doporuceny, nic drazsiho urcite kupovat nehodlam, kazdopadne dik za podnety!
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    DOSTA: A je to doporučený nebo to nejslabší, co to utáhne. Mám tu Dvojku, svýho času střela a v době, kdy nebyla úplně out, u aplikací, který měly minimum iPad první generace při nějakejch naefektovanejch polysynťákách (v Thoru) přehlceně praskala. Nevim, jaký máš možnosti koupi staršího, ale vzhledem k tomu, že si Apple gear celkem drží cenu, bych se nebál zainvestovat do něčeho "novějšího"... Nasosal appky a pak už dál neaktualizoval...
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    IPad Air 1 neni dostacujici ? ja se vzdycky divam na doporucene zarizeni a treba u toho Fluxu je to IPad 4 ...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    DOSTA: A jseš si jistej, že starší iPad je to dobrý řešení? Nevim, jak se to bude tvářit na nový aplikace a s updatem systémů dost rapidně klesá výkon iPadů. Co moje dvojka utáhla v pohodě, teď s iOS 9 tak tak zvládne. Updatoval jsem kvůli funcionalitě nekderejch aplikací...
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    ERVIN: k tomu Tascamu je normalne zdroj
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    DOSTA: Ještě si dej bacha, pokud se to zapojuje stejně jako 2x2 v tomhle videu (https://www.youtube.com/watch?v=wa79zT5zETs) budeš potřebovat mezi Tascam a ipad vrazit napájenej USB HUB protože to ipad neutáhne. To znamená další dráty a další device... :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam