• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALDEMIKBlešáky - chodíte nakupovat/prodávat?
    N_I
    N_I --- ---
    sobotni kolin...

    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Occupy Praha dělá na Klárově každou neděli blešák, a to bezpeněžní. Nebyl jste nebo nechystáte se tam někdo? Já jedu na školu v přírodě, jinak bych tam zašla na bojovku "vyměň, co máš, za to co reálně chceš" protože vzhledem k tomu, jak jsem náročná, to vidím dost beznadějně... Můj odhad je ten, že tam bude pár zoufalců s takovýma těma univerzálníma krámama, co má každý doma a nikdo nechce, případně hulícím náčiním, ale mohlo by to být vtipné... http://www.occupyczech.cz/index.php/category/akce-occupy-prague/
    MS_KUFROVA
    MS_KUFROVA --- ---
    MILLY: ta prvni fotka, co tam mate je prave z minulyho blesaku v Klubovne:)
    MS_KUFROVA
    MS_KUFROVA --- ---
    Ted v nedeli 10. 6 delame s o.s. Zive mesto blesi trh na zahrade Klubovny v Dejvicich, vice info: https://www.facebook.com/events/221464547956533/
    (mista pro prodejce jsou bohuzel uz plna).
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    TAMARIX: Děkuji :) Zapomněla jsem připsat že za 50,- !
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    PERTAKOIN: No tak ty jsou vskutku luxusní! A sluší. :-)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    Můj sobotní úlovek z Míráku - krajkové šaty :)
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    TAMARIX: Já mám své nejlepší šaty z kontejneru. Kdykoliv mi je někdo pochválí (což je prakticky pokaždé, co je mám - jsou fakt super), hrdě se tim chlubim :-)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Jenom taková vsuvka, snad to sem taky trochu zapadne..

    Eko-logicky: Popelnicové blues o životě lidí a věcí
    http://eko-logicky.blogspot.com/2012/05/popelnicove-blues-o-zivote-lidi-veci.html
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    V kolik hodin nejpozději má tak smysl jít v sobotu na Mírák?
    EDISN
    EDISN --- ---
    Další akce zaměřená na elektronickou veteš součástky vysílačky a vše co s tím má jen trochu společného :-)
    [ Setkání radioamatérů Pražák 2012 / ostatniother / 25.5.2012 / CR - Jihocesky kraj - Autokemp PRAŽÁK u Vodňan ]
    XENA
    XENA --- ---
    bylyi jste někdo na blešáku na hlavním nádraží? jaký to má charakter? všehochuť nebo spíš sběratelské? díky
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ALDEMIK: byla a prodávala, lidí hodně, ale chtěli by věci snad zadarmo mi přišlo, prodala jsem dvě věci, většinou oblečení, moc jsem po tom nekoukala, většinou z mého pohledu hnusné hadry, ale bylo mi dos t zle z migrény, tak jsem tomu moc pozornosti nevěnovala, ale v minulosti jsem tam ulovila pár pěkných věcí
    příště budu vědět, že tam dorazit až v půl jedenácté prodávat je dost pozdě, už se není kam rozložit, kde by chodili lidi
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Ostatně, včera taky proběhl nějaký blešákobazárek oblečení od MF/Ona Dnes na Andělu. Nebyl jste tam někdo?
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Koukám, že to vypadá spíš jako fotky z dětského dne, ale v reálu fakt převažovaly stánky nad zábavkama, jen to fotograf nefotil :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam