• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALDEMIKBlešáky - chodíte nakupovat/prodávat?
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    LAURA_P: 23.6. se koná bleší trh Blešky Týrají Vepře, v Praze - Strašnicích. Myslím, že je ještě možné se přihlásit. Odkaz na facebookovou událost zde:
    https://www.facebook.com/events/584983934866580/593732250658415/?notif_t=plan_mall_activity
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    Tak co, nechystá se zase někde blešák? Mám tu toho moc... :)
    N_I
    N_I --- ---
    tri fotky z pidi miniblesiho trhu v Koline, ktery probehl v ramci kmochova kolina v sobotu...bylo to nejmensi ale nejhezci...dokonce nam prisli zahrat dva potulni muzikanti a hrali skvele..:]



    MS_KUFROVA
    MS_KUFROVA --- ---
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Hezký :-)
    My máme obrovskou výhodu v tom, že jsme navázaní na extrémně funkční a aktivní neziskovku - Roztoč. Ta dělá kroužky pro děti, Masopust a spoustu dalších věcí a má obrovské zázemí členů a příznivců. Tím máme jednak v podstatě o základní propagaci postaráno, jednak je tam zásoba lidí, kteří jsou zvyklí a ochotní něco společně dělat, tvořit, na něčem se podílet... Kdybychom Roztoč neměli, rozjíždělo by se nám to daleko hůř, ale asi bychom se domluvili s TOMíkama, skautama sokolem a křesťanským sborem nebo třeba místní školou, aby tam byla nějaká základní skupina ani ne organizátorů, ale takových těch hlavních účastníků...
    N_I
    N_I --- ---
    no je to dan za to, ze neco vubec organizujes - dik za mile vysvetleni, preju hodne zdaru a pevnych nervu do dalsich boju...a na podzim asi navidenou..:]

    ps. desne prijemne me prekvapilo kolik lidi se zapojilo....kdyz jsme se snazili organizovat blesaky v koline a v kutne hore..neprisel skoro nikdo...ani prodavat ani kupovat....to je pak taky naprd.a je to spis ahradni slavnost..:]]] ikdyz buhvi...treba kdyz se vydrzi...lidi se nabalej....navic kdyz jsme si vzdy objednali skvele pocasi...







    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Ono vůbec, na každém trhu se najde několik ***, kteří tomu dodají šťávu - teď to bylo dost výrazné s hasičema a ubylo jiných excesů, řešila jsem jen jednu paní, která měla stánek postavený úplně mimo (jakože uprostřed plánované cesty na jeden z trávníků), se zdůvodněním, že u registrace byl manžel, a prodávala jen domácí jídlo, o kterém se píše naprosto všude a několikrát, že se to nesmí... naprosto samozřejmě mi řekla, že žádné pokyny nečetla (registrovala se přes net, takže ji opravdu nemohly minout), ani slovo omluvy nebo tak něco. Velmi jsem jí ukřivdila tím, že jsem po ní vyžadovala dodržování zákonů, za jejichž porušení bych dostala sankci v případě kontroly já jakožto pořadatel...

    Minule takových lidí bylo o trochu víc.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    N_I: Pán nebyl jediný - na místech se zákazem zastavení parkovalo asi 8 aut, pán jen nejvíc čněl do silnice. Dopoledne tam byla místní strážnice a řešila to pokutama, což mě teda překvapilo (byli jsme připraveni vyhlašovat blbě parkující amplionem), ve smyslu, že jsem čekala, že bude chtít nějak ty auta fakt odstranit...

    Uvidíme - napsali jsme policii, hasičům, městu, co se stalo, co děláme, co případně ještě můžem, co nás k tomu napadá a prostě se uvidí, co oni s tím. Kdyby žádné řešení nebo pomoc z jejich strany nepřišlo, tak tam prostě příště zaplatíme člověka, co to tam bude neustále hlídat. Že nemá cenu dělat blešák za cenu blokování hasičů je jasné...
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Jinak teda proběhl roztocký blešák - 25. 5., v Roztokách u Prahy na Tyršově náměstí a až na zmíněný neprůjezd hasičů, když potřebovali vyjet byl překvapivě úspěšný - vzhledem k počasí.

    Prodejců bylo přihlášených přesně 160, dorazilo jich asi 125, bohužel nedojeli někteří trochu zásadní, jak třeba kapela, tak se nám na některých trávnících nepodařila plánovaná koncepce...

    Hlavně bylo teda skvělé vidět, že je blešák tak zaběhaný, že unese i echt hnusné počasí, lidi příjdou stejně :-)

    Nějaké fotky jsou zde: http://www.blesak-roztoky.cz/pohledy-zpet/jaro-2013

    N_I
    N_I --- ---
    my jsme sedeli naproti teto fotce a pani s destnikem a poznavaci znameni?? - bile bannery pod zbozim, destniky, ja sedel na modre bedynce, meli jsme sebou dcerku a jeden stendr s oblecenim..:]

    a je to mozne, nejake nausnice jsme prodali taky..:]

    ocenuju ze jste dali dopravni info..ja to cetl...parkoval jinde....

    ale pan sel potom smer blesak nikoliv fotbal...me bylo desne lito tech tech hasicu...chlapi ocouzeny, unaveny, zniceny...a pan si to straduje s usmevem vo co jako jde...

    mozna aby tam stal na cele dopoledne jeden mestak a ten to peclive hlidal...nebo nevim...

    misto mate super..je skoda ho kvuli tomu ztratit...

    ale za me? radsi nemit blesak nez aby se hasici nekam dostali pozde..a nedej boze..............................

    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    N_I: Díky. Eee, vy jste kteří? :-) Mám od vás náušnice?

    My ty hasiče teď řešíme s policií a městem (jakože z naší strany - co s tim, aby se tomu dalo vyhnout) - bohužel to řešíme každý rok, policie pokaždý řekne že nic moc se dělat nedá a že se tam zkusí zastavit nebo něco... On je v celé té ulici na straně parku zákaz zastavení, protože jde právě o poměrně úzkou průjezdovou cestu hasičů. Obepisujeme prodejce, dáváme tam (pravda, blbě viditělné) cedule, bohužel nemáme šanci to osobně říct všem návštěvníkům blešáku ani sokola (byl tam fotbalový zápas, některá auta vůbec nemusela být z blešáku). Problém je i v tom, že auta parkovala v protisměru, takže ceduli zákazu zastavení pravděpodobně neviděla (na druhé straně chodníku zákaz není)... no uvidíme. Kdyžtak holt někoho zaplatíme, aby řidiče prudil, ale mám pocit, že by v tom mohlo nějak víc udělat město.
    N_I
    N_I --- ---
    aldemik - mé ženě se u Vas moc libilo, i pres neprizen pocasi ale ja sem byl nejak tak zklamanej.

    Nejak jsme nemeli svoji blesakovou deku a diky bilemu banerru byl stanek delanej spis jako na kolbenku...takovej neutesenej...ale to je tim pocasim....a naprosto me dostal pan co parkoval svoji felicii tak ze nemohli projet hasici.

    Ano cetl jsem Vas letak a tak jsem preparkoval daleko tak abych neblokoval prujezd.

    Videt hasice oslehnuty od plamenu a nejakyho hahaha hippie pana co se tomu jeste smeje ze parkuje jako dement....no to bylo neco....bylo mi tech chlapu desne lito. nestydel jsem se jen za nej ale i za celej blesak..

    Ale je videt ze ma Vas blesak dobrou tradici...tolik lidi a stanku....to je nadhera...






    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Tak chystáme v Roztokách u Prahy další blešák, kdybyste měli čas a chuť, zastavte se :-)

    Zatím je víc než 14 dní před akcí a máme přihlášených přes 80 prodejců, tak trochu řešíme, jak se do místního parku vejdem, ale snad to bude v pohodě... :-)

    HOKITOKY
    HOKITOKY --- ---
    Přijďte strávit první únorový víkend v ALTĚ! | Alta@rt o.s.
    http://www.altart.cz/?p=1577
    BOCCA
    BOCCA --- ---
    Ahoj, zvu vás na web www.laboka.cz, jsou tam šperky za dobré ceny, určitě něco vyberete :-)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    KAROLINA182: Ja prodala asi 20 veci, vetsinu za par korun. Ale na konci mi ujela charita, kam jsem nesla dve tasky veci, co jsem vybrala, ze jim tam necham, tak jsem to musela tahnout zas domu. Jak kriceli, jestli ma jeste nekdo neco pro charitu, tak jsem byla az uplne vzadu a nebylo slyset.

    Vubec k nam dozadu slo dost malo lidi, ale bavila jsem se dobre, bylo to fajn. :)
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    ALDEMIK: bylo míň lidí než minule, ale i tak dobré. Utratila jsem všechny penízky na dárky :-). Ale stálo to za to.... pořád teď poslouchám "kdes to koupila" :-). Prodali jste něco LADY_CANDAR: ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam