• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REK11Kombinované/dálkové studium na VŠ
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JUDAH: a nezalezi to na skole? proste pokud mas statut studenta, tak si imho v pohode, ale mam pocit, ze se to tu nedavno resilo....
    JUDAH
    JUDAH --- ---
    Ahoj, nevíte jak je to se sociálkou/zdravotkou když sem na kombinovanym...kazdej mi rika neco jinyho a to vcetne urednic na socialce ;) a ja bych se nerad za par let probudil s exekuci ;) dik za kazdy info
    REK11
    REK11 --- ---
    LENNOX: mno hele,příští akci na canon už nedělám,ale je fakt,že mám už od tří zucastnenych osob prohlaseni,ze uz na to nebude akce nikdy .-DDD tak snad
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    REK11: neni nad to, kdyz ty informacni technologie cloveku usnadni zivot :)
    REK11
    REK11 --- ---
    chcete se pobavit? u nás ve firmě se dělají různé akce,natahuji ze systemu kody a pak to upravuji v excelu. Jenze ted je akce na neco,co zrejme nikdo nepredpokladal (pri zadavani do systemu) a já tu s tím lehce bojuji,tak jsem dávala dotaz na nákupčího,jak je to v systemu zadane. Komunikace probihala nasledovne

    matejckova:Dobrý den, měla bych prosbu. Mám dělat statistiky kvuli akci na Canon. Je nějaký parametr, díky kterému bych to mohla z excelu dostat? kupříkladu je u těch vyrobku v navisionu napsano Canon? nebo nejaky kod? děkuji

    nákupčí: no to bude výživné:-)
    0260/3020000 až 0260/3101999
    0260/4008500 až 0260/4106783
    0260/5020240 až 0260/5100790
    0262/3001100 až 0262/3106150
    0264/6002991

    matejckova: bože......

    nákupčí: já věděl, že budete mít radost
    REK11
    REK11 --- ---
    SWEETSKIN: :-DDD to víš pozornost s epoutat musí,stejně papíry jsou od toho,aby se po nich valelo a ne se na ně blbě čumělo.....
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    REK11: moje postel vypadá dost podobně, akorát míň koček a víc papírů :)
    REK11
    REK11 --- ---
    už jste začali s učením? :-)) u nás se provádí sabotáže :-DDD

    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    POZITRON: tohle dělá i FHS UK a jiné :)
    JANDIK
    JANDIK --- ---
    Prosím o info: studuji PEF PaA a jsem teďkom v páťáku. Nevíte náhodou někdo, zda je možné na poslední semestr přejít na dálkové studium??
    REK11
    REK11 --- ---
    POZITRON: podle me je to jako na CZU,naberou,proberou, v praku 300 ve sicu a pak ve druhaku cca 130 v male poslucharne :-D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    REK11: jenom pro pobaveni. narodohospodarska fakulta VSE uvadi, ze ke studiu nastoupi 100% prijatych uchazecu, jenze ja jsem cetla, ze jako neprijate bere i studenty, kteri se nedostavi k zapisu. a protoze pouzivaj SCIO testy, tak se bezne stava, ze se uchazec dostane treba na prava i na NF, da prednost pravum, neprijde na VSE na zapis a pak zpetne obdrzi dopis, ze nebyl prijat. :) ale tim nijak nezpochybnuju, ze je to treba nejlepsi ekonomicka fakulta ve stredni evrope, to je klidne mozny. jen se tenhle udaj (kolik prijatych uchazeci prijde k zapisu) v zebriccich taky bere v potaz :)
    REK11
    REK11 --- ---
    ono je to hodně o tom,co od te školy chceš, mě jde skutečně o to jedno, co se mi líbí, bohužel to zatím zvlast studovat nejde,ale v tom je ČZU nejlepší .-)) Zas mi přijde že z VŠE jsou takoví dravější a drzejší (což já nejsem,to přiznávám)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    REK11: jasny...
    REK11
    REK11 --- ---
    CMLKA: jo denni,ale to je jina mno :-)) me vzdy zajimalo delkove....... to je to,co celou dobu zduraznuji a vlastne to jsem hledala :-)
    REK11
    REK11 --- ---
    POZITRON: to, co jsem tu davala ja, bylo porovnani mini.skolstvi a VSE hrozilo odebrani akreditace na mgr. v dalkovem studiu..... (bylo to srovnani obsahu prednasek atd) Nevim,jeslti se to zlepsilo a je mi to jedno. Pocitam,ze to je tim, ze na VSE maji fakultu odloucenou
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    REK11: no to uz ne :))

    tak me VSE naopak pristupem dost vyhovovala, mohla jsem si vybrat spoustu volitelnejch predmetu, takze jsem se tam napr. ucila portugalsky...navic mi prijde, ze hodne uspesnejch lidi ma VSE, ale samozrejme se bavim o dennim studiu
    REK11
    REK11 --- ---
    POZITRON: Podobných mezinárodních žebříčků je však celá řada, liší se podle kritérií měření a vzorku škol, které započítávají do hodnocení. Některé žebříčky započítávají jen školy určitého oborového zaměření, jiné zase hodnotí jen vysoké školy, a ne další vědecké instituce, například národní Akademie věd. Kvůli rozdílným kritériím jsou pak často výsledky jednotlivých srovnání velmi rozdílné.

    :-))))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Žebříček: VŠE je nejlepší ekonomická škola střední a vých. Evropy - ČeskéNoviny.cz
    http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/zebricek-vse-je-nejlepsi-ekonomicka-skola-stredni-a-vych-evropy/549126
    REK11
    REK11 --- ---
    CMLKA: to porovnani je z roku tusim 2006,takze rpedpokladam,ze to je cca doba,kdy jsi studovala....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam