• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REK11Kombinované/dálkové studium na VŠ
    REK11
    REK11 --- ---
    CMLKA: to porovnani je z roku tusim 2006,takze rpedpokladam,ze to je cca doba,kdy jsi studovala....
    REK11
    REK11 --- ---
    CMLKA: stejně tak já se rozhodně necítím méněcenná na CZU :-)) hlavně v dalkovem studiu je jako ekonomka nejlepsi - mmch pri porovnani VSE a CZU OBĚ skončili ve skupině A, zato dalkove u CZU skoncilo ve skupine A ,ale u VSE ve skupine C. A hlavne,jak jsem psala,jde mi o jeden obor,ktery se rozmaha hlavne tam .-)

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CMLKA: to furt je, ne? konkretne snad NF.
    REK11
    REK11 --- ---
    POZITRON: jj na navazujici je to vsude jeste vetsi hnus nez na bc......
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ok muze bejt, ja VSE mam a v dobe, kdy jsem ji delala to podle me byla nejlepsi ekonomicka skola v CR a rozhodne se teda necejtim nejak menecenne, ze nemam CZU spis naopak vzhledem k tomu, ze sem pracovala na ministerstvu zemedelstvi, tak o CZU prilis valne mineni nemam :))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CMLKA: na bc. arts managementu nemaj matiku vubec :) ja byla na podnikovejch informacnich systemech na FIS - obor pro o neco mensi idioty nez arts management, ale porad pro idioty a byl tam jeden semestr matiky
    REK11: hele jak ktery, na bc. informatiku jsem 2006 delala z matiky a anglictiny a byly jednoduchy, ted jsem delala na navazujici magistersky a uz to takova prdel nebyla, protoze tam chteli veci, ktery proste nevis, pokud jsi o nich nikdy neslysela
    REK11
    REK11 --- ---
    CMLKA: mno takhle to uz je nejakou dobu, minimalne tri roky a je fakt,ze ja na VSE nechtela, vadi mi ten pristup celkove a hlavne me zajima jisty obor, ze kteryho mi VSE nemuze dat vubec nic,zato CZU je diky nemu nejbohatsi univerzitou v cechach :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    REK11: no prosim te...za mych mladych let teda platilo, ze kdo se nedostal na VSE sel na CZU, takze bych se trochu mirnila v tech soudech...ja matiku mela dva semestry a zkousku kazdopadne
    REK11
    REK11 --- ---
    já jsem dělala přijímačky na VŠE a tam se fakt musí snad dostat každý :-)) nic tak primitivního jsem dlouho neviděla....... to jsem pak čuměla,když jsem se chtěla dostat na CZU......
    REK11
    REK11 --- ---
    CMLKA: říkala,že dkyž viděla jeho skripta,chtělo se jí brečet....
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    REK11: to sou novinky teda...
    REK11
    REK11 --- ---
    CMLKA: bratr me spoluzacky tam studuje a mel ji jednosemestrove, zaroven zcela neschopen spoluzacce pomoct s jakymikoli vypocty,protoze "oni" to nedelaji.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    REK11: matika na VSE je rozhodne dvousemestrova a pak je z ni zkouska...jinak vseobecne nejvic lidi asi dojelo na makro
    REK11
    REK11 --- ---
    POZITRON: mno snad tem predmetum a ne sobe :-D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    REK11: aha, tak zlom vaz!
    REK11
    REK11 --- ---
    POZITRON: ja nevim,ja sjem ve druhaku a ted se chystam na reakreditacni hruzy a jsem z toho na sracky-mam v jednom rocniku vsechyn hruzy ze vsech tri rocniku:-))) a navazujici je prej jeste vetsi hruza.....
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    REK11: no dyt neco takovyho jsem slysela a taky jsem CZU hned vyradila. a na navazujicim studiu treba oboru "verejna sprava" jsou tyhle hruzy taky?
    REK11
    REK11 --- ---
    POZITRON: já tě nechci odrazovat, je to tovje věc,ale spousta lidí si myslela,že CZU je dávačka, ale fakt není :-) ono na to hodně lidí dojelo.....
    REK11
    REK11 --- ---
    POZITRON: tak na VSE je matika jednosemestrova sranda, ani pri mikru a makru se tam moc nepocita-na CZU je to jinak, matika dvousemestrove a je tvrde vysejvaci a mikro makro je pocitaci...... primo uz pri te pisemce..... VSE je jinak koncipovana - navic to nema ani zastitu univerzity. Tady se matika dela normalne na technicky fakulte.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam