• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REK11Kombinované/dálkové studium na VŠ
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    Kombinované studium - oč v něm běží? | NICM
    http://www.nicm.cz/kombinovane-studium-oc-v-nem-bezi


    EDNA_JEDNA: ne, viz článek. živnostník ať předá potvrzení o studiu účetní, je studentem stejně jako ten, kdo dělá na HPP a tedy má stejná práva
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    CMLKA: podle toho asi zas na jakou kdo dela smlouvu rekla bych
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    nicmene socialni a zdravotni si beztak clovek teda musi z vydelku platit ne?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SWEETSKIN: no ona je zivnostnik, kze to bude asi tim...
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    CMLKA: teď na to koukam a bez pár drobných mi to pokryje zdrávko. + jestli kámoška jezdí sockou, má pořád nárok na snížený jízdný
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    tos buď špatně pochopila, nebo kamarádka potvrzení o studiu v práci nedala (ale neni to taková sleva, aby pokryla soc. a zdrav.)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    nebo jsem to spatne pochopila...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SWEETSKIN: fakt? kamaradka si mi prave stezovala, ze ji neni 26 je na dennim, pracuje a zadnou slevu nema :((
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    CMLKA: tak že jsou dálkaři oproti dennim znevýhodněný je známá věc, ale já mam teda na základě potvrzení o studia aspoň nějakou slevu na dani. no co, oni se válej, já mam zkušenosti k nezaplacení, asi tak ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JULESKAH: tak tahle cast je asi vsem jasna....imo dotaz byl o tom, kdyz ti je min a do skoly chodis jenom na kombinovany a nejsi zamestnanej...
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    JUDAH: imho zalezi na veku ... do 26 to plati stat/skola a pak ty, resp. zamestnavatel .. zjednodusene.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SWEETSKIN: tak takhle logicky to teda imho zrovna neni, kdyz makas, tak mas smolku, pekne platis socku a zdravku z vydelku a ze jsi student zadnou vyhodu nemas, kdyz si jen student do 26 tak to za tebe plati stat, respektive jen zdravku, protoze do duchodu se nove studium uz nezapocitava....pokud teda v kombinovanym a dalkovym neni rozdil...
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    MERITUM Obchodní právo (1976431198) - Aukro - Aukce OnLine
    http://aukro.cz/meritum-obchodni-pravo-i1976431198.html
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    JUDAH: mělo by to být stejný jako na dennim, ale pokud u toho normálně nemakáš, radši bych to od sociálky chtěla písemně (ono je to totiž logický - maká+studuje=sleva na soc. a zdrav.; nemaká+do školy chodí jednou za měsíc=ať platí! ale od r. 2007 tušim se forma studia nerozlišuje)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JUDAH: a nezalezi to na skole? proste pokud mas statut studenta, tak si imho v pohode, ale mam pocit, ze se to tu nedavno resilo....
    JUDAH
    JUDAH --- ---
    Ahoj, nevíte jak je to se sociálkou/zdravotkou když sem na kombinovanym...kazdej mi rika neco jinyho a to vcetne urednic na socialce ;) a ja bych se nerad za par let probudil s exekuci ;) dik za kazdy info
    REK11
    REK11 --- ---
    LENNOX: mno hele,příští akci na canon už nedělám,ale je fakt,že mám už od tří zucastnenych osob prohlaseni,ze uz na to nebude akce nikdy .-DDD tak snad
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    REK11: neni nad to, kdyz ty informacni technologie cloveku usnadni zivot :)
    REK11
    REK11 --- ---
    chcete se pobavit? u nás ve firmě se dělají různé akce,natahuji ze systemu kody a pak to upravuji v excelu. Jenze ted je akce na neco,co zrejme nikdo nepredpokladal (pri zadavani do systemu) a já tu s tím lehce bojuji,tak jsem dávala dotaz na nákupčího,jak je to v systemu zadane. Komunikace probihala nasledovne

    matejckova:Dobrý den, měla bych prosbu. Mám dělat statistiky kvuli akci na Canon. Je nějaký parametr, díky kterému bych to mohla z excelu dostat? kupříkladu je u těch vyrobku v navisionu napsano Canon? nebo nejaky kod? děkuji

    nákupčí: no to bude výživné:-)
    0260/3020000 až 0260/3101999
    0260/4008500 až 0260/4106783
    0260/5020240 až 0260/5100790
    0262/3001100 až 0262/3106150
    0264/6002991

    matejckova: bože......

    nákupčí: já věděl, že budete mít radost
    REK11
    REK11 --- ---
    SWEETSKIN: :-DDD to víš pozornost s epoutat musí,stejně papíry jsou od toho,aby se po nich valelo a ne se na ně blbě čumělo.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam