• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    JAHRIDER: porad slibujes, ze uz jsem nepudes a furt te tady vidim ))))
    se pak nediv, ze ti nikdo neveri, vsak nedokazes ani dodrzet slovo o navsteve jednoho roomu ))))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    STUART: presne tak, googluj pyco! )))
    STUART
    STUART --- ---
    JAHRIDER:
    Tyhle údaje jsou veřejně dostupné, může si je najít každý (mně to trvalo cca. 2 minuty), nevidím problém v tom, že jsem je repostnul i sem. Stejným způsobem můžeš zjistit i moje osobní údaje, jestli chceš. Ale tipuju, že internetovej rejpal jako já, je ti absolutně u prdele.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    INDIAN: Ayo woe ;) Hele ja co ted pokazdy videl videa a fotky z tech dnb akci z Millenia z Tabora, tak to prislo naopak v Tabore hodne dobre rozjety!
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MENURAK: tabor je stejnak celej zkazenej a pokud tam 26.8. nebudou minimalne na gramci tocit hovna a delat z nich hrnecky, tak bude uplne jedno kdo tam hral, pac to mistnim opilcum splyne s ostatnima vecirkama

    snad jen à propos d'envy a kdyz vidim ten letacek lakajici na "powerfull sound", "light show", "visualisation" a v neposledni rade "foosballs" s moznosti vypit si pivo v "garden" : kdybych nebyl z tabora a parkrat tam nehral, tak bych si minimalne predstavoval epesni vecirek na zalozeni dekla, pac tam budou lejzry jaxvine s hulucinogenni projekci. bude tam dlooouhej bar za kterym budou samy nadrbany servitky, ktery se budou prsit v dubstepovy agonii, ten bar bude pokracovat az na "garden" a dokonce si budu moct zahrat i "foosball", pac kde jinde nez v envy ho maj, zaano. v neposledni rade vzhledem k uzitymu jazyku budu ocekavat i sirokou zahranicni ucast, tudiz vzhledem k tomu ze je "entry free", budou se moci zucastnit i nemajetne studentky, ponevadz je budou na panaky zvat sami prachaty cizinci. a aby precejenom ten vecirek nevypadal tak decentne a kycovite, vobcas do toho mixnou i kadla gotta a pri zaviracce taky.

    jinymi slovy verim, ze autor letaku v envy jeste nebyl.

    tim nic proti envy / a vzhledem k nulovym zkusenostem se subjekty na jejihz tema se zde diskutuje, nemam samozrejme nic ani proti nim
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SMARIO: ok...i tak po tom vsem co sem od vas cetl a slysel..no budiz. tak at se to hlavne povede.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    AKISAN: Cvanda se snazi zpravit reputaci a ocistit se. Jelikoz ma reputaci, jakou ma, uz si nemuze dovolit error - tentokrat by to byla jeho definitivni "smrt" - vsichni co tam hraji mu to dali jasne najevo, tak jsem sam zvedavy... jako cloveka ho nikdo nezavrhl - ani ja a davam mu sanci dat se dohromady...

    navic chysta jen jednu akci rocne (zongl fest), takze to nejde brat jako comeback...
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    SOLDIK: jakoze Jahrider ( Mars, Universe )? :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    DARTHFADER: ne zahranicni, ale multiplanetarni ))))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: vtipne bude, az bude po akci a nekdo si ve vedlejsim auditku odvazi stezovat. normalne bych mu dal BANAN :D
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    prej:

    Původně odeslal Dzojek Zobrazit příspěvek
    nějakéj zahraniční host na Dram stage?

    jahrider
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SMARIO: ja nechapu ze po tom vsem co sem si o tom cvandovi a jahovi precetl ze jim tam jeste nekdo pujde hrat a pak koukam na line up a stejny ako pred tim temer...takze nechapu nic.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SMARIO: tohle hlavne nebylo mysleno proti Cvandovi - nashgrowshop stage dela JAH
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    AKISAN: odpovim Ti naprosto presne, protoze jsem se ptal - VIS, KDYZ ON MI NIKDY NIC NEUDELAL...

    jako k Cvandovi uz mam taky jiny pristup (i ja bych mu pomohl, protoze fakt verim, ze je situace jina), coz se ale netyka toho druheho "pana"
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: jako já to nechápu...vubec ale.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: ptam se sam sebe na totez
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SMARIO: ale prosim te...vysvetli mi teda..kdyz se vi kdo to dela..proc tam zase vsichni hrajou???
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    klasika - na lineupu vse jinak, ale zase ho nejspis "pojebali" ostatni...

    [ SAKOMAN666 @ Cyberfire ]

    9. Music & Juggling Festival 2011 - WKC
    http://www.wkc.cz/showthread.php?t=16681
    MENURAK
    MENURAK --- ---
    8-) uvidim 26.8. v Táboře, jakej toe VOSER!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AUTIST: ja bububu nepisu...az nejaky ode me najdes...tell me)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam