• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DEATHKA
      DEATHKA --- ---
      IJACZEK: jako taky s nim mam vlastni zkusenost..ale tyhle zaruceny pravdy, co se sirej vice ci mene pravidelne po internetech, sou jeste horsi:)
      IJACZEK
      IJACZEK --- ---
      DEATHKA: aha, každopádně diky za osvětlení .))
      DEATHKA
      DEATHKA --- ---
      IJACZEK: no...ten dopis je udajne starej nekolik let...predtim delal jen produkcniho..ted vlastni jinej klub.
      IJACZEK
      IJACZEK --- ---
      DEATHKA: aha .) filtr mlčel, tak sem do pastnul .)
      DEATHKA
      DEATHKA --- ---
      to je spis old topic,
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      -----------------
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      SUBTITLES017: no jako beze srandy...pouzivat pojem underground ve spojeni s umenim nebo s hudbou uz je x let dost mimo a mě to snad ani neprijde vtipny)))
      SUBTITLES017
      SUBTITLES017 --- ---
      AKISAN: pokud teda neni brany underground tak, jako ze je jedno kolik lidi to posloucha, hlavne aby se u toho valeli v bahne..
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      MENURAK: Pouzit slovo underground ve spojeni s hudbou a v roce 2011..... to chce odvahu)))
      MENURAK
      MENURAK --- ---
      AKISAN: mno :)) právě že s katchou to byla akce první a s ridem a piksošem druhá, a další se prej chystá na 23.9.2011 .jo akce s názvem WELCOME TO THE JUNGLE je nejstarší DNB \ JUNGLE akce v Táboře, to se musí nechat!! S těma lidma jsem dřív spolupracoval úzce, nyní okrajově, neni to podle mého gusta, dle mého gusta je the junglebeatz, aby ne, když já jsem the junglebeatz a mxvisual v jedné osobě ;-) stay underground!
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      MENURAK: tak ale pokud vim tak ta akce nebyla prvni a ani druhá...a prej pokazdy super a to vim od lidi z Plzne.
      MENURAK
      MENURAK --- ---
      AKISAN:
      2akisan rozjetý v mileniu, to jo, akurát, že ty lidi, hodně mladý, co tam dorazili, tak šly prostě v pátek ven s nafasovanejma penízkama od rodičů,a jsou naučený chodit na jakýkoli sračky do milenia, tak tam šly ted samozřejmě taky. nic pro ti nim, ale návštěvníci nebyli to pravé ořechové!!!! navíc, tě ochranka vyvede ven, když si bališ jointa, nedejbože abys to odpálil.
      MENURAK
      MENURAK --- ---
      INDIAN:
      KUREVSKA PRAVDA!
      FUNNATEKK
      FUNNATEKK --- ---
      AKISAN: Am primitiv sir:D
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      FUNNATEKK: roger that sir)))
      FUNNATEKK
      FUNNATEKK --- ---
      SOLDIK: Ano sem to já a o5 pouze já..nic menšího to nebude:D
      AKISAN:Tření o frote porbíhaly v mladých ještěřích letech..OD te doby co už neni snadné zvětšit co už je tak velký:DMOje ego ovšem zůstá na stejné urovni jako když sme se poprvé poznaly vrahu malích dětí:D Halt keep it real:D
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      SOLDIK: to je funnatek ..bud v klidu))
      FUNNATEKK: jak to tak čtu...tak doporučuju tření froté ručníkem...5krát denně a snad to pomůže))
      ESKA
      ESKA --- ---
      ne, fakt to nejde cist nektery prispevky.
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      _IOB_: mno, spis nektere prizpevky nejdou rozlustit :))
      _IOB_
      _IOB_ --- ---
      SOLDIK: souhlas, snizujete se tak na uroven samotneho pana Jahovisty...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam