• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: legendary!!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    tož včera jsem chytl na poli čorkaře. v prvotní nasranosti jsem se neudržel a dal jednomu direkt. pak jsem si opsal adresy z občanek a dnes máme spicha. můj plán je následující: pokecám s nima, vysvětlim jim jak se pěstuje, ukážu jak se hnojí atd a budou mě tam chodit 2x týdně to zalejvat a hlídat, aby se něco naučili a zároveň aby si ´odsloužili´ ty svinstva.
    pokud tam něco ještě zmizí, odserou to. tak jsem zvědavej jak to celé dopadne.

    LOL tomu se neda ani verit
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SOLDIK: konecne vse vyjasneno. o lukase, ktereho znam z kempu nejde. jde o jineho lukase, znameho podelavace z hodonina, ktery si prostor kempu pronajal a je na nej podano pochopitelne i trestni oznameni tad
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---

    sry soldas sem na cestach ... telefon nelinkuje .)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KYN: Přesně.. Tohle je jedna věc - Jah a spousta dalších promotérů jsou v tomhle hrozně naivní.. taky jsem pár lidem naletěla, ale už mají u mě dveře zavřený..
    KYN
    KYN --- ---
    U Jahridera bude jeden z velkejch problémů to, že se při vidině možnosti (spolu)pořádání mejdanu spojí uplně s kymkoliv. A pak se hrozně diví, že ho ty lidi, který vůbec nezná (jak by taky moh, když kočuje snad po všech CZ vesnicích) občas poserou.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: Ano, ja to chápu, ale když nemám peníze na vyplacení (stalo se mi mnohokrát) tak přijdu za kapelou/djem/produkčním a řeknu jak to je a že teda pojďte se domluvit.. Ne že budu dělat mrvýho brouka na kterýho se musej dělat hony... O to jde.. myslím, že kdyby Lukáš řekl, že čeká na slíbenej keš od někoho jinýho, tohle by vůbec nevzniklo, jde tu spíš o ton princip.. Nemělo by se stát, že kapela bude v neděli večer někde sedět bez infa o tom co se bude dít a lidi budou po akci psát takovýhle šílenosti... Jako když my prodělali skoro 80litrů, všichni svý peníze dostali.. Třeba za měsíc, třeba za dýl, ale věděli přesně kdy a co bude... Lidi který museli odjet jsme poslali za vypůjčený peníze, ketrý jsme pak taky vraceli, prostě vyřešit se to dá, jen se musí chtít...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    GENERIXX: me o obhajovu nejde, posral si to sam, ale jak uz jsem psal niz, kdyz reknes, hele, potrebuju vyplatit kapely, aparat-jednoco, a zodpovedna osoba za finance ti nic neda a slibuje, tak jako co udelas ze...
    ale uz na zacatku jsem psal, ze mozna nejde o toho stejneho lukase, co myslim a osobne znam. vyzjistim a uvidim.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: MZ OA fiasko... Vyjetá bába a naprosto zoufalej Jah snažil zachránit co šlo.. Jenže všechno padalo na jeho hlavu protože on domlouval celej lineup. Nikdo z nás netušil, že to ve skutečnosti řeší ta bláznivá vyjetice. Nedala nikomu ani korunu a ještě nás tam přemlouvala ať zůstanem na sobotu potom co bylo clearly jasný, jakej k tomu má přístup - prej sme divný že po ní prachy chem a to na to dostala grant od města (skončil neznámo kde).. To jen tak na pozadí..

    Ad Lukáš: já když vidím, že někdo nedělá co má, dostane dvě upozornění. Na potřetí jde jeden z kola ven.. Buď neschopnej blbeček nebo já. Nebudu si kazit jméno táím, že někdo něco nedělá.. Pokud to není postavený na mě a vím, že by to dopadlo fiaskem - odstoupím od toho, nebo se snažím vše vyřešit alespoň ku minimální spokojenosti všech.. Je úplně jedno co za tím stálo, důležitý je jak se k tomu L. postavil > vysral se na to a radši lhal lidem do očí, než aby se snažil něco vyřešit a zjevně to asi nepřiznal ani posléze, jinak by asi slečna Lucie neměla potřebu se takhle obhajovat...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KEITHHSTER: que? :))) reakce je to k cemu?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    V tomhle se Nely musim zastat. On tam behal aby bylo vse cajk a typka evidentne rozstrilena (cti nastrelena) ... Ukecaval sem ji asi 2 hodiny aby nam dala money. . Nemaly divadlo
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    SOLDIK: je mozné, ze se pletu.Tak jak teda mohl vedet, ze to tak dopadne..?:)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    DEATHKA: slepa?
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    SOLDIK: zadnej kontext k tyhle vete tam nevidim
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    DEATHKA: nevytrhuj to z kontextu, dik
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    GENERIXX: presne ..
    SOLDIK: "vinny je, nemel to delat, protoze vedel jak to dopadne"
    aha:D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    GENERIXX: vinny je, nemel to delat, protoze vedel jak to dopadne. ale co udelas, kdyz 3/4 roku dopredu slibis ze se o to postaras a pak se postupne dozvidas takove osery? potrebuju poslat penize, jasne lukasi, hned je jdu poslat.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: Nevinnost sama lhát lidem do očí :)

    To bys pak teda musel odpustit pár problémů i Jahovi, protože dostkrát doplatil na to, že jiní lidé neudělali co měli - viz. např. pojebanej MAGIC ZONE OA, kterej taky nenechal nejednoho na pochybách, že za to může jen a nej Jah, když to se všmea domlouval, přičemž byl jen prostředníkem jisté dámy Jane Os, která už na Sokolovsku podělala co mohla (o tom předtím nevěděl, ale záhy to vše vyplavalo)... Tím ho nechci obhajovat, jen taky nemůže úplně za vše co se mu přičítá...

    Proč teda L. nepřiznal barvu, že to má dělat někdo jinej a radši lhal, jak je z toho co slečna píše patrné?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SCARF_23: no lukas bych rekl ze je v tom nevine, jestli byl myslen ten stejny. on ve sve nekonecne dobrote pro kemp josef dohlizel a staral se o nekolik veci kolem hudebni produkce / programu. ti nejvetsi a jedini voserove jsou lidi, o kterych se neodvazim psat a ani je jmenovat. nechtel bych se jednoho rana probudit na aljasce, nebo s dirou v hlave :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam