• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: A nebo s nim treba muze spolupracovat clovek/dj u kteryho se o nejaky silene velky penize/reseni nejedna - tohle vetsinou ksarajdr nepodela...

    Proto mu dodnes i nekteri celkem znami lidi jezdej hrat na akce zeano :)
    _KROPI_
    _KROPI_ --- ---
    AKISAN: na tom neco bude voe :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    _KROPI_: Nemyslim si :) Ale s nim muze spolupracovat jen kej muppet, co by si jinak nezahral (stejne jako kšárajdr) a ty vetsinou moc ostrý lokty nemaj. Rekl bych ze presne takovy lidi "vyhledava", protoze normalni inteligentni clovek by s necim takovym nespolupracoval.
    _KROPI_
    _KROPI_ --- ---
    s takovejma blbeckama vytirat prdel jenze podelava dzanglikare a tyjsou dost slunickovy vetsinou :))
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    Z47TC: skoda odrenych kloubu;) .. s takovyma lidma si ruce nespinim .. jen si na ne davam vetsi pozor .. a jak rika kropi, on by potreboval poznat par "spravnych" lidi :-)) .. co na nem ale ocenuju, nebo spis obdivuju, je, ze mu zatim porad vychazi oslovovat duverivy lidi s dobrym umyslem .. protoze ty se podelavaj nejsnadneji a taky proto si na nej musim davat vetsi pozor.-) .. kdyby tenhle clovek uz davno narazil na nekoho, kdo se s tim nesere, tak by dneska tak popularni urcite nebyl ;-) .. jak rika jeden muj kamos, co uz leta orguje mejdany "takovych uz tu bylo";-)
    _KROPI_
    _KROPI_ --- ---
    myslim ze tenhle idiot asi jeste prez hubu nedostal potreboval by potkat ty spravny lidi :))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BUTCHER: pristi vikend u nas v neutralu...pudem si bouchnout??? ;)
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    PIERDUS: tak tenhle ksicht si dobre zapamatuju
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    CARTMANETWORK23: nekecej :DD vis ze bych se ani nedivil :DD

    VKLF: rekni jak se to vyvijelo jsme tu na to docela dost zvedavi :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    PIERDUS: takhle se "tuní mejdla" ? .DD
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    OTZ: pssssst - he is everything! ;)
    OTZ
    OTZ --- ---
    VKLF: von dělá i dročkaře?:))
    VKLF
    VKLF --- ---
    JAHRIDER: nechtel jsem to rozmazavat nebo sem mam pastnout jak se nase reseni vyvijelo? radsi zustan v ty prdeli kde bydlis, nebo az te potkam tvuj vidlackej ksicht, tak do tebe bez reci nastoupim..
    BTK
    BTK --- ---
    GORA32: mě taky dlužej s fanatekem litr, já to ale nějak neřešim :D stejně ho nikdy neuvidim:)
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    RASTAMIRA: Kdo myslis ze zastituje tuhle akci ? :)
    Plakát Michal David - Plakátovna
    http://www.plakatovna.cz/zobrazit-plakat/975/michal-david.html
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    JAHRIDER: jo a s tema vyhruzkamam mi neprides ani jako promoter spis jak kolotočař :D
    (jestli je tu nejaky kolatocar tak sorry) :D
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    JAHRIDER: ja delam ostudu ale jen mezi nama ty ji delas celosvetove :DD za to prazdne pole ti davam palec na horu,proto ze to je poprve co tu nemele hovna ;) TY BOREČKU ;) s pozdravem chudacek :)
    GORA32
    GORA32 --- ---
    JAHRIDER: heh mel si co chces z toho se proste nevykroutis ... objednal sis zvuk, nasliboval ...a ani roce a pul to nejsi schopen zaplatit !!
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    GORA32:
    end of the game. koncim s tebou. kdyz nejses soudnej a zles tu jak kdyz tiskne, tak ja nebudu hodnej a seru na tebe. vyres si ty love s Janou sam, odemne uz nic neuvidis. no mam dost!

    RASTAMIRA:
    tyve napis to sem kazdej mesic hele :)
    lol, ty ses fakt chudacek. jinak presne jak pises, ja to beru osobne a proto, az te potkam, tak ti za ty lzi a nesmysly rozbiju tlamu. a taky proto ze takovy vlez doprdelky a nymandy bytostne nesnasim. kuli lidem jako jsi ty jsou cresi tam kde jsou, ty jsi totiz klasickej pripad.

    VKLF:
    hele ty koste vymlety, ty mas jeste tu drzost tu situaci otacet. lol no mam dost. chtel jsi veci, zaridil jsem ti je a tys me pak vyfakoval, ze jsi je vlastne nechtel a nic me nepotvrdil. tak jsem nad tim mavl rukou a neresil to, a nechal si to, bo nemam zapotrebi se dohadovat s nejakym nymandem.
    boha jak si vubec dovolujes vypustit z tlamy takovou lez ty luzre vychcanej! jedinej kdo neco posral a kdo se k tomu postavil jak kokot jsi ty! nikdo jinej.
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam