• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    VKLF
    VKLF --- ---
    lehce ji shrnu jednim slovem: ..čuráctví,))

    SPAM
    SPAM --- ---
    doporučuji přečíst i celou diskuzi :))

    BEATS FOR DOG - DRUM FOR YOU - WKC
    http://www.wkc.cz/showthread.php?t=18425
    ADZI
    ADZI --- ---
    BTK: Mně zrušili na FB také účet :( Měl jsem tam FretNoiz Records 98 a přesto že jsem tam měl vlastní jméno, tak mi to rzušili... Nechápu proč. když šlo vyhledávat jak moje vlastní jméno z jakéhokoliv jiného účtu který nebyl v mém seznamu, tak i podle jména labelu FNR... Je to na nic... Tak je to můj účet, tak si ho můžu snad pojmenovat jak chci ne ? -moje jméno, adresu, email a kdo ví co ještě už mají uložené při registraci... Jinak mně také chodí několik potvrzení přátel a pak má v informacích zero rockerz nebo tak něco takže asi JaH :)
    APIN
    APIN --- ---
    SMARIO: a kdy ho zruší NYX?
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    BTK: u mě to prošlo,tak,že sem musel absentovat háčky.
    BTK
    BTK --- ---
    VON_GILOTINE: ty woe mě napsali že nemam pravý jméno a zrušili mi to, po třech měsících co sem jim psal mi profil aktivovali ale musel jsem si dát jméno (příjmení a jméno)...předtim sem měl pan btk, prostě mi ho típly..taky sem čuměl jak puk....a mam zas svůj starej profil, jen s normalnim jménem...
    OTZ
    OTZ --- ---
    SMARIO: nějak mě ani nenapadá, jak by to chtěli ověřovat..pokud bys měl třeba Adam Novák
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    BTK: jak pise VON_GILOTINE: znam spousty takovych lidi a ano, FB snad ma i v podminkach, ze musis pouzit prave jmeno, jinak jsou opravneni ti ho smazat...

    jenze, pokud nedelas bordel a neupozornujes na sebe, tak to bezne toleruji, protoze ani nejsou schopni v takovem mnozstvi probirat to profil po profilu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BTK: nesmysl. desitky stovky cechu tam ma nesmyslny jmena jako chleba s maslem nebo buchta makova, ze... ja si tam svoje pravy jmeno taky nikdy dat nehodlam, jeste by me nasli kreteni ze stredni atp..
    BTK
    BTK --- ---
    SMARIO: hele miguel beat je novej jaha profil...fb normal ruší učty, pokud nemáš svoje jméno...mě ho taky zrušili, stačilo je 3 měsíce urgovat a profil mi obnovili, avšak musel jsem uvést své pravé jméno, nepřipadá v uvahu pseudonym, či přezdívka..
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    ale je to fakt masta, ze ho i FB zrusil :D ja snad nikoho takoveho ani neznam :D
    TAJGR
    TAJGR --- ---
    a kdo je ten Čvanda?
    W_2
    W_2 --- ---
    jasny no, uvidime...
    KYN
    KYN --- ---
    SMARIO: podle mě je to nový, protože míval víc "přátel"
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    W_2: vegetalismus + zero rockers + ragga jungle + havl. brod + grow-up + akce na kterych jah hraje nebo je dela jsou zalozene timhle uctem + vyjadruje se stejne atd... je mozne, ze ten ucet je novy, ale osoba dle indicii imho stejna
    W_2
    W_2 --- ---
    no asi neprejmenoval, spis mu konecne FB zrusil ucet, cemuz se nedivim, pac to spamovani bylo fakt otravny (a hlavne uplne blbe delany, ze nemelo imho zadnej smysl,coz je ovsem jeho problem) a na zadost nekolika klientu, pro ktere delam PR sem musel jedno odpoledne jednoho brigadnika vyclenit k tomu, abych ho bloknul na jejich ucty, stranky, skupiny,.... Takze budu blokovat znova dalsi ucet? :D oujeee
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    W_2: viz SMARIO: = prejmenoval se
    KYN
    KYN --- ---
    W_2: no pod timhle jménem už tam neni :)
    W_2
    W_2 --- ---
    myslim osobni profil Jahrider Bwoy.... ten co nejvic vsude nezadrzitelne spamoval...
    btw. stranka evidentne zajima hodne velky mnozstvi lidi :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam