• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SPAM
    SPAM --- ---
    SMARIO: nic ke třem v záhlaví, jen zajímavost pro maria, jestli se dal na raggajungle :D (je mi jasné že ne:)

    RAGGAJUNGLE NASHUP with RAGGAMUFFIN WHITEMAN - WKC
    http://www.wkc.cz/showthread.php?t=18527
    VKLF
    VKLF --- ---
    KR_TEK: on je curacek ci co?priste bude spojka pro zapadni polokouli a pak pro znamy vesmir...fakt vocas:((
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    mne uz pride ze ten Lulin tem svejm kecum a blabolum i sam veri a sere mne ze mu na to ti lidi skacou...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: snazim se! :))
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    Kdyz jsem dosel k pasazi "raggajunglova komunita potazmo pro celou evropu" nahle se mi v hlave rozeznel nestarnouci motiv "soundboy go home go home to your nana" ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: Bojuj s tim! Nedelej to! Vydrz! Chudák prece za to nestoji))
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    SOLDIK: nejhorší je ,že ten blb to cpe prostě všude .Kamarád založil stránku pro akce co pořádají v HOODOO clubu a on tam vypleskl toto a pak ještě anglicky napsanou verzi ...ta je o dost delší ...tak jsem ji sem nedával ,jelikož by zabrala celou stránku .Je však taky dost zábavná .

    více zde
    http://www.facebook.com/groups/226010780772420/313914748648689/
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ani kvuli slecne jsem si nezalozil FB, ani kvuli hrani, ani kvuli pratelum, ale kvuli tady tomu mamrdovi to asi brzo udelam. zase mi pohl zluci..
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    No to mně poser ...Mr.Jahrider je zpět na FB jako Michal Jahrider Bwoy a už rozesílá hovna :
    !! ALL JUNLISTS !!
    Pokud si zde chcete udělat promo, zviditelnit svůj track, nebo jen nahodit zajímavej set, song či informaci, jsou Vám tyto stránky plně k dispozici. Stejně tak, pokud se budete chtít podílet na našich akcích - Zero Rockers totiž už není jen sound system a highlandská junglová spojka, ale hlavně raggajunglová komunita pro celou ČR potažmo střední evropu. Samozřejmě že jsme skupin otevřená a navíc není problém přidělit akčním a fundovaným osobám roli správce. Jungle Foreva Soundbwoys and Soundgyals!

    SMARIO
    SMARIO --- ---
    sakra - uz to smazal :D
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    DRUMAX: le žumper (aka toi toi master) uraduje :) a pak zas bude zkouset, jestli by nebyl prostor i pro nej :)))
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    DRUMAX: :D
    DRUMAX
    DRUMAX --- ---
    omg omg omg..)

    Image 1325266240-clip-28kb.jpg
    http://clip2net.com/s/1rCp9
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    http://cs-cz.facebook.com/legal/terms?ref=pf

    Bezpečnost registrace a účtu

    Uživatelé služby Facebook poskytují svá skutečná jména a informace, a má-li to tak zůstat, potřebujeme vaši pomoc. Dále uvádíme několik vašich povinností vůči nám týkajících se registrace a zajištění bezpečnosti vašeho účtu:

    Neposkytnete na Facebooku falešné osobní informace ani bez povolení nevytvoříte účet pro nikoho jiného.
    Nebudete vytvářet více než jeden osobní profil.
    Pokud váš účet deaktivujeme, nevytvoříte bez našeho svolení jiný.

    Nepoužijete svůj osobní profil ke svému komerčnímu obohacení (například prodeji svých aktualizací stavu inzerentovi).
    Nebudete službu Facebook používat, pokud je vám méně než 13 let.
    Nebudete službu Facebook používat, pokud jste odsouzeným sexuálním delikventem.
    Své kontaktní informace budete udržovat přesné a aktuální.
    Nesdělíte nikomu své heslo (nebo v případě vývojářů svůj tajný klíč), neumožníte nikomu přístup ke svému účtu ani nepodniknete žádné jiné kroky, které by mohly ohrozit bezpečnost vašeho účtu.
    Nepřenesete svůj účet (včetně jakékoli stránky nebo aplikace, kterou spravujete) na jiného uživatele bez našeho předchozího písemného svolení.
    Pokud vyberete pro svůj účet uživatelské jméno, vyhrazujeme si právo jej odebrat nebo opakovat vznesení nároku, pokud jej budeme považovat za nevhodný (například v případě stížnosti vlastníka ochranné známky na uživatelské jméno, které nemá přímý vztah ke skutečnému jménu uživatele).
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    CARTMANETWORK23: toto - Tento profil se vydává za někoho nebo je falešný a muzes tam zkopirovat rovnou vsechny tri odkazy

    v podminkach FB je, ze musis pouzit sve obcanske jmeno a nesmis pouzivat vice profilu - vim co myslis, ale tohle neni kybersikana, protoze to je pravda...
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    SMARIO: hele kamo a co doporucujes jako vymluvu :)
    Dále můžete tento profil nahlásit z následujících důvodů:

    *
    Jedná se o můj starý účet.
    *
    *
    Tato osoba mě obtěžuje
    *
    Tento profil se vydává za někoho nebo je falešný
    *
    Níže zadejte jméno celebrity, a pomozte nám tak předcházet zneužívání.
    *
    Nevhodná profilová fotka
    *
    Tato osoba mě obtěžuje nebo šikanuje
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    SMARIO: Ja si rikal proc tam tak narika ze mu zrusili profil :)
    ale je to zkratka tak jako rikas,sezenes par lidi co daj vote to kick,podobne jako ve wowku a trada :) jen se trochu obavam jestli to nehranici s kybersikanou :)
    REPA
    REPA --- ---
    SOLDIK: underground pyco!!!
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    mam jednu prosbu - vzhledem k tomu, ze mi mr. SOLDIK predal prava k tomuto klubu, prosim poslete mi reference na zminene osoby v nazvu (pokud se "nestydite") - dam je na nastenku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam