• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    VEX
    VEX --- ---
    RASTAMIRA: a co bude s tou slibovanou kulturou a osvětou?
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    RASTAMIRA: otazka je:wtf? :DD
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    nedalo mi to se na to nepodivat v originale a nevim co jele lepsi :DD
    Jahrider // Zero rockers [CZ] @ myludzie.tv - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=4IvJLM3vO-c
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    CARTMANETWORK23: ja dostal jenom link :D to neni moje prace ;)
    VEX
    VEX --- ---
    CARTMANETWORK23: ono to asi nebude daleko od pravdy
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    SMARIO: Hej malem sem ti na to skocil :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    tak to prece nekdo upl :)))
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    BURAN: Kdyby te slysel Filus :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    tak Jahridera cist nemusis ten jede porad dokola to samy jako kolovratek, staci projet ty reakce.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    tak co kdo jinak dal tu diskuzi celou ? :) ja teda ted docetl s bradou pod stolem
    BURAN
    BURAN --- ---
    pozor soutez!

    kdo najde v nejakem Jahriderove vyplodu vetu bez hrubky nebo preklepu, je proste dobrej :)

    BURAN
    BURAN --- ---
    "ale momentalni mainstream je skaza lidstva. protoze je umelej, vytvorenej lidma co chtej jen bohatnout, je plnej reklamy hnusny a podsovani a vnucovani."

    :))
    OTZ
    OTZ --- ---
    viz dva příspěvky pod tím ten link..libo-li další perly?

    Michal Jahrider Bwoy jasny ze se tam prodavaj drogy, vari pervitin, perou penize a dalsi veci. to uz vime a zname. chce to trochu neco noveho hele, nebo uz vam dosla fantazie :))
    ...
    Suzan Saidamová Co to meleš? Když jsem se byla podívat v tom "tvojem klubu" tak se na tam na baru kouřila akorát tráva a o vedlejší místnosti nemluvim...

    Michal Jahrider Bwoy jinak s tou travou bych byl taky opatrnej. podle nejnovejsich pruzkumu je mnohem min navykova nez cigarety, kafe a samozrejme alkohol, ktery je drogou tvrdou - a taky jednim z hlavnich lakadel klubu Prdel (staci se podivat na program)...

    Michaela Žatečková sere tě že do tvýho klubu nikdo nechodí tak to chceš zkazit ostatnim? to je teda ubohý...

    Aneta Pivoňková Číst se mi to celý nechce, ale nechápu jako co tady řešíš :) Řekla bych, že jak se otevřela prdel, tak se konečně v Brodě něco děje :) a myslím, že dost Broďáků ocení novej klub než ty tvoje fet kluby, takže si tam buďte s tvýma kámošema a neserte se do dobrýho novýho klubu :)


    a to jsem teprv v půlce:)

    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    OTZ: Kam ty na to chodis? .)
    BTK
    BTK --- ---
    OTZ: tohle je teda i na mě moc...taky mam klub, taky se mi nelíbí dízy ale mam je hanit..každej at se baví jak chce....a jestli se tohle někomu líbí, tak proč by tam neměl chodit..
    MIHALAKH
    MIHALAKH --- ---
    SOLDIK: no prave
    OTZ
    OTZ --- ---
    playboy party, nábor zajíčků! kam se hrabe yes club:))

    Michal Jahrider Bwoy
    No mám dost. Prosim vas prestante v HB kurvit scenu a vypadnete odkud jste pritahli. Tyhle akce patri na vesnici a jinej buranov, ne do mesta (ikdyz HB zas takovy extra meto neni). Kdybyste meli alespon poradnej program, ale zvat lidi na podradnej bolehlavskej chlast, levny defky, dydzejje co nema ani jmeno ani skills a dalsi nesmysly, to je fakt vrchol srackoidnosti.
    Jako at se kazdej bavi jak ch...ce, ale co je moc to je prilis. Diky politikum a debilnim uprdencum, ktery jsou 100 let za opicema nase republika vypada jak jedna vietmanska trznice.
    HB bylp vzdy mesto kvalitni kultury, nadcasovosti a zrodu mnoha kvalitnich muzikantu. Neruste nam proto tady nasi lajnu, vasi trapnou invazi vyprodejove muziky a lakacek an hovno.


    a já myslel, že vrána k vráně..

    108 komentářů..tak, připravit popcorn a s chutí do toho
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MIHALAKH: ale ta debata pod tim je super. ..! :D
    MIHALAKH
    MIHALAKH --- ---
    no comment:
    https://www.facebook.com/events/302109363159736/

    pekny hrubky taky:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam