• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    TRIP: mně jakožto šmírující veřejnost to náhodou dost baví. Takže zmlkni, chytrolíne
    TRIP
    TRIP --- ---
    tahle diskuze mi prijde celkem uboha a trapna ze si tady vsichni honíte ego a stezuje si jak vas hrozne podelal takhle verejne aby vas vsichni litovali...jako byste si to nemohli vyresit v soukromí
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    CANADA_TONY: pravda byvá někdy težká:)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    CANADA_TONY: mno, on to ma napsano v profilu tady na nyxu :))
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    ADZI: mc bushmasta je taky jahrider, rikam mu bushrider nebo jahmasta
    ADZI
    ADZI --- ---
    SUBTITLES017: Omlouvám se :) myslel jsem někoho jiného tak sehnal "Plegomazin & MC Bushmasta" zatím je v tom klubu kam se vejde 1200 lidí potvrzeno 8 :]
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PAYAMAN: tomu říkám manažér))
    ADZI
    ADZI --- ---
    CANADA_TONY: Bohůžel Jahrider opravdu Shamanic zakládal.
    Ne zcela sám ale podílel se na jeho začátcích velice aktivně :(
    Prostě vosera na scéně je až posledních 5 let kdy o něm slyším ty věci jak osírá scénu, neplatí, kazí pověst atp. a je to opravdu pravda když se bavím s lidmi kteří se od něj spálili...
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    PAYAMAN: Že vo tom nic nevím ,že by Nekvapil založil Shamanic .To jsi slyšel kde tuhle povídačku . Ano byl to kdysi člověk ,který se motal u Shamanicu ,ale zakladatel rozhodně ne ...a pokud jsi u toho nebyl, tak by jsi takové kraviny neměl vůbec psát .
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    jahrider ma jednu dobrou vec, ze zalozil hafo soundu, ktere pak bez neho jedou uplne super:) treba Shamanic, Notoric Natty a dalsi:)
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    Nuff Sensi Music jsou dobri typci....kluci z Opavy a Vargas:)se zbavili michala a ted zacinaji:)mohli by jste jim dat jeste šanci:)) dik
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ADZI: hele hele, na to pozor.. ŠEPS je jenom jeden!! :)))
    ADZI
    ADZI --- ---
    PAYAMAN: Tak Šeps byl opatřen špatnou smlouvou a Jahrider musel sehnat jiného :)))))
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SOLDIK: bojis se? ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: ty woe a chuck pujde na pracák...to bude pěkný nůĎo teda)))
    MAXXB
    MAXXB --- ---
    SOLDIK: se nediv.. tak anekta ho zřejmě zazdila :))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    konec jahmamrda v cechach? to snad ne, to se budem pomlouvat zase navzajem? :)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    PTT: nedalo mi to, tak jsem ten jejich web procetl - vypada to, ze se Vargas rozhodl jet na vlastni pest - viz:

    Kromě gramců se Vargas už několik let chopí také pořádání hudebních eventů. Za čtyři roky, co působí v ČR, jako člen LFB zodpovědní právě za booking interpretů z ciziny, dopravil sem většinu nejdůležitějších postav na světové ragga-junglové scéně a také mnoho umělců, kteří působí na polí příbuzných žánrů jako jsou reggae a dubstep. Ted, na základě svých bohatých zkušeností, rozhodl se pořídit si svůj vlastní booking, právě v rámci projektu Nuff Sensi Music.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    JAMALORD: klid - zatim nikdo nepsal nic HNUSNEHO - ze je info sepsane hrozne a spis komicky je proste fakt...
    JAMALORD
    JAMALORD --- ---
    ten co prdí na didgeridoo je docela talentovanej a fajn týpek a celý tohle uskupení nemá s Jahem moc společnýho ne? kldině mě ukamenujte, ale znám ho osobně a můžu říct že je to člověk na úplně jiný úrovni, než ti co se tady řešej..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam