• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    TRIP
    TRIP --- ---
    znam michala mam od nej nejaky placky me nic neudelal ale o to me nejde
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MUDFUK: ocividne ani s nyxem
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    TRIP: ty jsi asi s panem jahem nikdy neměl co dočinění co???
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Omg part 2
    TRIP
    TRIP --- ---
    ja se nehadam,pouze sem rekl ze se mi nelibi verejny pohorsovani a tak ze se tady urazite atd.Tahle skupina asi vznikla pravem to se nepru .Za muj nazor me tady hned soudite jak nevim co......hold mate asi jenom na urazky a na kritiku
    PTT
    PTT --- ---
    SMARIO: To jsi rekl moc hezky...:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SMARIO: on chodi do mekace a hada se tam s nima, ze nesouhlasi s tim, ze tam nemaj twistera)))
    OTZ
    OTZ --- ---
    rofl to sou bomby tady:))
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    TRIP: vic takovych a cesky slovnik by byl chudsi minimalne o slovo "odklonil" - u politiku ti to neva, co? :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Omg
    TRIP
    TRIP --- ---
    Nejsem zadej obhajce,ale proste nesouhlasim stim...
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    TRIP: pomlouvani? :D lol - tak to jsem se nasmal... zastavas se cloveka, ktery pojebal koho mohl a sidi dodnes. na co sahl, to zkurvil a prisel s vymluvama, ze on nic - to vyssi moc. hraje si na underground co nesnasi system, ale zada provident o prispevek na akce. sam ze sebe dela poloboha, ale skillz jaksi chybi a pokracovat muzem do nekonecna...

    tohle auditko zalozil soldik a pravem, aby se nechodilo jen kolem horke kase - co si chlapec za ty roky navaril, si ted muze sezrat...

    ale tak kazdy darebak potrebuje obhajce - tak pokracuj :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    TRIP: tak se radsi vyhni klubum, ktery jsou z principu pouze o verejnym pomlouvani a pohorsovani... :)
    TRIP
    TRIP --- ---
    CDR: neco na tom bude taky sem se pobavil...ale proste nejsem zastance verejnyho pohorsovani,pomlouvani a tak.
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    CDR: jop :D
    W_2
    W_2 --- ---
    nn, maximalne rastapavián!
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    ale tak bilej rastafarian asi bude
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    je to masias neasi
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    CDR: to neumis ani napsat co?jahrider neni reggae a uz vubec ne massage:)
    CDR
    CDR --- ---
    TRIP: já se tady bavím... zaprvé - vidím, čeho a koho se vyvarovat, zadruhé - nemám rád režé (víšco, hudba co má mesidž, pičo), bílej rastafarián mi příjde jak černej nácek a tak informace vezdejší jsou pastvou pro mé škodolibé oči
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam