• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      JAMALORD
      JAMALORD --- ---
      SKYPPER: zdroj Reggae.cz:

      ještě vyjádření k nešťastnému zakončení akce ve Špindlu:
      Rád bych reagoval na spor, který se odehrál v pátek ve Špindlu na Mlejnici. Celá situace mě moc mrzí a na kluky jsem se dlouhou dobu opravdu těšil. Jsem v tomto klubu provozní a společně s kolegou Petrem Haasem se zároveň střídáme na baru. ...Celou akci jsem domluvil s Jirkou MessenJahem tak, že kluci dorazí v pátek v rozumné časové relaci - mezi 20 - 21h. Celou akci a všechny ostatní pořádané zde musím projednávat se šéfem Jozefem Masaříkem,který je majitelem klubu. Ten na podmínky xx,- Kč za hraní kývl, já jsem udělal plakát se vstupným 60,- který on zavrhl a musel se předělat na nový za 100,-

      Bohužel jsem v pátek musel pracovně do Prahy a tak všechno další domlouvání bylo přes kolegu Petra Haase, který se s klukama dále domlouval na detailech a časech. Měli dorazit před 20h, kdy se klub otvírá, aby se stihly všechny přípravy ještě před otevřením. Zasekli se však někde na cestě, což náš šéf dost drasticky nesl. Kdyby to prý věděl, že dorazí tak pozdě, zavolal by jim a zrušil úplně celé vystoupení.

      Nicméně kluci dorazili, vystoupení proběhlo a od šéfa dostali místo slíbených xx jen x za cca 2 hodiny hraní. Tyto peníze údajně dostali avšak neznám detaily celého money transferu, následně jim byla opět polovička peněz odebrána a požadována i ta druhá. Fakt nechápu. Asi bych souhlasil s tím, že se zdrželi na cestě a následně snížit honorář, ale blokovat jim východ z klubu s výhružkami a následným odebíráním už tak dost sníženého honoráře. nechápu.

      Šéf při svém výstupu jistě nebyl střízlivý, ale to ho neomlouvá za to, co udělal.

      Bohužel již se stalo a hovna teď dopadají i na moji hlavu. Dnes jsem zkoušel celou věc se šéfem projednat, ale neměl jsem jedinou šanci jako ho po celý den zastihnout, neboť má asi tolik práce, že mu na provozu klubu a spokojených lidech v něm vůbec nezáleží. Takže po víkendu jsme neotevřeli ani v neděli ani dnes a doufám, že se zítra dostaneme k projednání celé záležitosti a podá nám nějaké rozumné vysvětlení toho, co se přesně stalo.

      Doufám, že se nikdy podobná situace opakovat nebude.
      SKYPPER
      SKYPPER --- ---
      Jahridera se to netýká, ale tematicky to sem snad patří - od Cocomana z fb:

      Chtěl bych se moc omluvit všem, co zapařili v pátek ve Špindlu v Mlejnici, za rychlý konec Boldrikova setu. Po té, co jsme odehráli celou show a chystali se pomalu skončit, se notně opilý majitel rozhodl, že "nejsme kapela", "DJové jsou jeho kámoši, co hrajou za pití" a proto chce zpátky honorář, který nám ještě poměrně střízlivý vyplatil. Když nám začal vyhrožovat násilím, rozhodli jsme se nehrotit to, nepřilévat olej do ohně a část peněz jsme opravdu vrátili(!), ukončili produkci a snažili se rychle zmizet. Majitelovi ovšem nešlo o peníze, prostě chtěl dělat problémy. Když jsme chtěli odejít z klubu, řekl nám, že jsme "hráli hodinu" (to už bylo cca 2:30 ráno a my byli jediní učinkující) a že budeme hrát dál a vrátíme mu zbytek peněz. To už byl opravdu agresivní, s kamarádem si stoupl do dvěří a znemožnil nám opustit klub. Evidentě měl problém se sebou i s námi. Každý vstřícný krok byl po zásluze potrestán a pokud bychom se vzdali zbytku honoráře, pravděpodobně by po nás chtěl doplatit i náklady na propagaci.
      KARLUSH
      KARLUSH --- ---
      PAYAMAN: co by tam delali kdyz uz jah dohral :D
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      to tam v 3:38 nikdo nebyl?
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      PTT: Atham van Messarosh muzu potvrdit že opravdu dojel,ale asi 3.38 zhruba :D...
      Sám MECHCE byl stoho dojeban..Tak se koukl do klubu kde mel hrat a jeli jsme na hotel...
      PTT
      PTT --- ---
      Jak prekvapive:)

      Bar Culture Grow:omlouvame se, Meche sice dojel, ale az tesne pred koncem.
      letadlo melo bohuzel jako na potvoru, 50minut zpozdeni a jeste byly enjake trable na odbavovani.
      kazdoapdne myslim ze akce povedena a dik vsem kteri pomohli utvorit paradni mejdlo.

      Jahrider Bwoy Michal: no za tech 12dilu se to stalo dvakrat. jednou se serial killaz, kde jsme to avizovali dopredu a sehnali kvalitni nahradu a ted s Mechem, ktery dorazil, ale proste pozde.
      takze at si kazdy udela obzek sam. --> WORD!!! :) Ja jsem si udelal o jeho akcich obrazek uz davno...
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      CHONGX: :D
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      SOLDIK: myslis jako v pumpa/prestige negra???
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      byt v cerne, jdu do nich
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      Boty Shake no.1

      W_2
      W_2 --- ---
      MAXXB: kdo jinej zejo :o)
      MAXXB
      MAXXB --- ---
      SMARIO: aby to nakonec nezkurvil meche ze si spatne bookl let :)))
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      První ze série ´prsatejch´ mejdanů je tady.
      No a aby toho nebyl na úvodní Boobsy mejdan málo, krýt záda ji bude ostřílený veterán anglické scény.

      V neposlední řádě se samozřejmě ukáže i mista Jahrider, který nesmí na podobné akci chybět.

      zachrante se pred komerci! REDBULL HIPHOP NIGHT
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      AKISAN: jen cekam na "vy(o)mluvu", jak se vsechno spiklo a za nic nemuze :D

      zasrane komercacke aerolinie :D
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      SMARIO:
      SMARIO: ty pico to je tragiKOMEDIE :)
      W_2
      W_2 --- ---
      DJCARAMBA: no ja uz se tomu pomalu prestavam smat... pac mu to furt kluby zerou a kdyz pak chce nekdo udelat poradnou akci, tak mu ji zkurvi tim, ze udela den pred nim nakou podobnou traparnu...
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      a co teprv FACEBOOK :D

      Petr Czeczo Janíček
      jen takova otazecka, jak ho chcete dostat z prahy do frydku do 1 hodiny rano, kdyz tam je napsany prilet 22:40 do prahy? :)
      19 leden v 10:28 · To se mi líbí · 2

      Jahrider Bwoy Michal
      vime o tom. jsou 2 varianty - bud vyjde vymena letu, nebo se prohodi sathamem. na prvni variante se usilovne pracuje.
      DJCARAMBA
      DJCARAMBA --- ---
      SMARIO: Ahaa, v tom případě LOOOL:-)
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      aby bylo jasno ;)
      W_2
      W_2 --- ---
      SMARIO: treba ma v Pze jen mezipristani mezi Bruselem a Ostravou :D
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam