• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DRY_ROT
      DRY_ROT --- ---
      DRUMID23: tak konecne se maestro Jah trefil do terminu a neni s nikym v kolizi.. na 30.2. bych mu nechal klidne exkluzivitu.. :]]]
      DRUMID23
      DRUMID23 --- ---
      [ DRUMID23 @ F-M - WARNING!! 8-bit nostalgy attacks!! WARNING!! ] asik chce nalakat lidi na kundozni plagose...
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      tak kluci z OV(hip hop) hrali v patek u ridera v klubu, vse probehlo jak melo, rikali,i kdyz bylo malo lidi, jeste jim nabalil nejake dobroty:))

      hehe to mel štěstí, protoze planovali ho ostrihat, kdyby se nejak vykrucal:)
      GORA32
      GORA32 --- ---
      SMARIO: spis by me zajimalo kdo z nich to booknul :D
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      tak pan hoven opet kecal ;) tady jsou detaily ohledne priletu Mecheho letadla - letadlo melo "jen" 26 minut zpozdeni a ne hodinu :)

      10. II 2012 RJ1H Brussels (EBBR / BRU) Prague Ruzyne Int'l (LKPR / PRG) 21:52 CET 23:06 CET 1:14

      FlightAware > Brussels Airlines (SN) #2815 > 10-Feb-2012 > EBBR-LKPR Flight Tracker
      http://uk.flightaware.com/live/flight/DAT2815/history/20120210/2010Z/EBBR/LKPR
      W_2
      W_2 --- ---
      PAYAMAN: jsem grafik a mám supr propagační system :DDD čti: mám supr systém, jak zazdít i relativně nadějnou akci aby i eventuelní nadšence totálně přestala zajímat :o))
      DRUMID23
      DRUMID23 --- ---
      SMARIO: jako je to ocas, ty jeho argumenty jsou zabaleny vymluvy....
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      DRUMID23: pan je profesional a udela takovou amaterskou chybu? jak je to mozne? :D
      DRUMID23
      DRUMID23 --- ---
      Miguel Beat "jah"
      proste vpatek to slo udelat lepe,o tom zadna. ale vzhledem jak to cele bylo, zas o moc lepe ne. Koen si letenku bookoval sam, to ej celej problem. ale nikdo to proboha neudelal naschval nebo z vypocitavosti. proboha uvazujte lidi...)
      VKLF
      VKLF --- ---
      mozna ze ten jeho debilni mozecek tomu opravdu veri..?
      VKLF
      VKLF --- ---
      ..me zabiji jak je v jeho podani vsechno KVALITNI, jen nejvetsi kokot se muze takhle vychvalovat
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      [jsem grafik a mám supr propagační system]
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      WOJTISHEK: on to daval na web BUCXS ne? vesmes je to vlastne jedno :)
      WOJTISHEK
      WOJTISHEK --- ---
      DRY_ROT: najit jak najit, on je nahodil na fb sam, aby se obhajil :))
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      DRY_ROT: PFC se zas radi pochlubi a sami poslou sebevrazedny printscreen :)
      DRY_ROT
      DRY_ROT --- ---
      SMARIO: pokud zase nekde najdes slidy letenek tech 5ti umelcu, rad se zasmeju.. tentokrat to bude jiste jeste lepe zorganizovane.. uz nepomuze ani presun ukrutnou rychlosti 150km/h.. :]]]
      WOJTISHEK
      WOJTISHEK --- ---
      hlavne ve stounu bude 28. 4. ze...
      WOJTISHEK
      WOJTISHEK --- ---
      SHMIDOO: jj, par jednotlivcu se ozvalo, na druhou stranu spoustu jednotlivcu se taky ozvalo, jaka super party to byla...
      SHMIDOO
      SHMIDOO --- ---
      WOJTISHEK: ale co jsem si tak vsiml tak uz to trosku lidi zacinaji pobirat ze s jeho kalbama neni neco v poradku...
      WOJTISHEK
      WOJTISHEK --- ---
      AKISAN: nejsem si jist, jestli vsak do Stounu...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam