• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ADZI: ty bys chlape hlavne nemel rozdavat rozumy, ani se nikho zastavat. bez urazky.
    SNOO
    SNOO --- ---
    ADZI: no tak No Money mu tam asi nedorazej, ti se bookujou přes Motion a to asi přes Pixoše neprojde, pokud neosloví přimo je. (tam by zas měl zafungovat blacklist snad)
    O možnosti někoho z UK nebo Polska,... tam se bojim, že toho je opravdu schopnej, jelikož z něj napřiklad nedavno udajně vypadlo, že chce uspořadat svoje turné po CZ klubech :DD
    chlapec si věří, jen nevim z čeho pramení jeho vysoký sebevědomí

    Doufám, že se nám ho podaří z Bastionu vystrkat a dělat si tam akce fér způsobem. S momentalnim majitelem/provoznim by snad neměl bejt problem.
    To místo za jednu zkušební akci určitě stojí
    ADZI
    ADZI --- ---
    SNOO: Jinak se mně Cápa vlastně asi před měsícem ptal kolik stojí nějaké malé strobo a laser jako má Penza. Tak jsem řekl ať se zeptá Penzy...
    ADZI
    ADZI --- ---
    STUART: Protože jsem debil, a když mně někdo poprosí o plakát tak mu ho udělám i když je to člověk co mi dluží. To už je povahou asi :(
    Ale asi bych na jeho akci už nikdy nevystoupil. A pokud správně tuším, tak Penza teď s ním na toho 23.3. má nějakou smlouvu nebo nevim proč by zase nechal ničit jeho techniku co mu nikdo nezaplatí... :(


    SNOO: Jo jo na mysli mám Penzu, Wakku a další.
    Hele ani netuším že by na Studnicích něco podělal, ale my jsme hráli za cesták a on chtěl snad nějak víc nebo co netuším. To má v merku JD asi.
    No asi bude muset sahat trochu dál. Teď cojsem zaslechl má v zájmu pozvat NoMoney a pak také někoho z UK a Polska tak jsem zvědav kdo mu to rukama poupraví !
    SNOO
    SNOO --- ---
    ADZI: Pokud tim kolegou myslíš Penzu, tak tomu se za velmi zvlaštních okolnotí na poslední akci ztratil stroboskop ...ehm
    Já ho mam prokouklýho už dlouho, Penzu i další sem varoval.
    Nevim že ste se na něj už všichni dávno nevykašlali, šmé dělá od prvopočátku co ste ho měli na Studnici. Kde prej udělal taky nějakej poděl co sem tak zaslech.

    špatný je že djů je jak máku, voni mu tam ještě rádi přijedou konzolisti za lístek na báru :/
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    STUART: no poceeem, rofl))))
    STUART
    STUART --- ---
    ADZI: ADZI: když jim dluží, tak proč s ním chystají další akci?
    http://www.facebook.com/events/100175946777407/
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    STUART: presne no ..
    SNOO
    SNOO --- ---
    SOLDIK: prej, težko řict jesi tomu tak opravdu je..
    každopadně podle mě by si tu "poctu" zasloužil :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SNOO: u nas? nevim o tom..
    SNOO
    SNOO --- ---
    VEX: jojo to je von..právě ted sem se dozvědel že už je na blacklistu na shadowbox.cz, dnb.sk. drumandbass.cz na techno.cz i tady na nyx.cz
    PECIK
    PECIK --- ---
    nove jmeno klubu!
    SNOO
    SNOO --- ---
    zdárec,
    mam tu menší warning

    dejte si bacha na "dje/promotera" co si rika Neurobeat (dříve Whitestork) a jeho pozvání do klubu Bastion no.35 v Jaromeři.
    Podvodník nejvyššího kulibru.

    Šméčko, který (docela uspěšně) aplikuje na všechny:
    Pozve na svou akci 5-6 djů, všem naslibuje XX peněz + cesták.
    Pár dnů před akcí začne všechny obvolávat, že se mu podělala technika a jesi by bylo možný za příplatek dovezt od někoho z pozvanejch djů. (sám má nějakej nepoužitelnej šrot)
    Sebe napiše do času přibližne 00-01:30, a po odehrání svýho "setu" si sbalí svoje fidlátka, vyinkasuje všechny (ne uplně malý) peníze určený djům a uteče domu.
    Občas se stane, že neuteče a přijde s tim, že majitel dal na DJe nějakou smešnou částku a že každymu da aspon příspěvek na cestu, 200-300 max.

    Za nějakou dobu pozve zase dalších 5-6 djů, který ho ještě neznaj a jede vše na novo.
    Dokonce je tak drzej, že zhruba před rokem tenhle postup použil i na Filipa TBC, a před 2-3 rokama na Sayka

    Vim minimalně o 10-ti lokalních djs , který takle vojebal, ale bude jich určitě daleko víc.

    Z místních už s nim nikdo nechce spolupracovat, tak je možný, že to bude zkoušet na někoho z vás.

    Tady je ukazka jeho "hraní" : http://mp3.sety.cz/neurobeat-blokhe4d-mix-mp3.html

    na těch dvou akcích, na kerejch sem byl sem ho neslyšel dát jedinej poslouchatelnej mix.

    O původu jeho desek se taky vedou docela velký dohady, ... mě se tam, ale nikdy nic neztatilo (asi kvuli moji přehnaný opatrnosti :))

    no prostě bacha na něj
    PSYEK
    PSYEK --- ---
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    čórka z diskduze dready, pierc atd.
    Ahoj,hledame na vikend nekoho,kdo dela piercing a potrebuje trochu propagace....Akce bude v Havlickove Brode.Tento vikend.Bude to vikend ve znameni body artu a jelikoz nas piercer bohuzel nemuze,koho by to zajimalo,akce se kona v Klubu Pumpa Negra,bude hudebni produkce,obcerstveni...
    Vice na [ Body Art Tattoo Dread Weekend / party / 2.3.2012 / CR - Vysocina - Pumpa Negra,Havlíčkův Brod ]
    Nebo prosim piste do posty.Dekuji
    Nejvic INFO id Gaboshek

    :D
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    Jahrider isn't defined yet.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    Rastaman, Babylon, dreadlocks, ganja
    http://www.onelove.cz/view.php?cisloclanku=2005091302

    vysvetlení pojmu Jah
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    JAMALORD: muj prispevek se mohl zdat ponekud nekorektni. pokusim se to napravit:

    Bwoy: (n.) boy, young man, immature male.
    (exp.) Express longing or grief; yearn; "Bwoy, I'm so tired."

    Whaddat?com v.05 // W?Dictionary of Jamaican Dialect i.e. Patois
    http://www.whaddat.com/dictionary/
    JAMALORD
    JAMALORD --- ---
    SMARIO: tak není jedinej, kterej tohle přízvisko z hudební scény používá.. těch bwoyů, a hlavně na světový reggae scéně je docela dost a spíš bych řekl, že to ve většině případech má blíž k tomu soundbwoy než k tomu co psal FI_YOU , ale tak těžko říct a nechci pana Jaha nijak obhajovat))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam