• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PTT
    PTT --- ---
    KEITHHSTER: udalost smazana...:)))
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    VYHULENY_UFO: jen jestli ne klukům :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ADZI: chlape, tak tebe nejakej typek uz par let v podstate ojebava, ale porad je to kamos. no ty budes asi solidni "máčko"
    ale jinak je mi do toho uplne hovno, protoze toho pana co zacina jeho nick na J mam v kategorii spammer, protoze mi od nej prislo par velmi zvlastnich pozvanek na nejaky jeho akce. Rekl bych, ze trosku se snazi blbnout hlavy mladejm holkam, co si myslej, ze koureni marihuany je cool.
    ale to sem asi nepatri :)
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    ADZI: tak to bys ale měl psát že máš za koníáček poštění desek, ne djing, to je asi trochu něco jinýho v tomhle případě;)
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    ADZI: tak každej máme něco žejo, já sem tě tím nijak nechtěla shazovat, dělaj se mnohem amaterštější flyery...jo no v ps a ai je to jiná :)
    též přeji hezký víkend bez voserů :D
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    AKISAN: Co teda vlastne chcete? Fakt trapny tyhle komercni kluby.. btw. kdo se prihlasi na fb nebude platit vstup ... :-*
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Nechte ho, byl na tour po rakousku))) nikam chodit nemusite, nikdo vas nenuti)))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: konecne to nekoho napadlo
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    CHONGX: vsak se v pdstate nic nestalo. nebo co vlastne resite? jesti jste chteli katchu chodit nemusite, nebo vas snad nekdo nuti?

    boha jeho...
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    Jahrider Bwoy Michal
    Katcha neprijede kuli tomu ze jsem nepodepsal smlouvu, teda spis ze jsem ji nedorucil. je to moje chyba, uznavam. byl jsem na tour v rakousku a mel jsem to trochu komplikovane. pokud me za to chcete pranyrovat, ok. kazdopadne jak jsem dohodl s managerem katchy, pristi mesic klidne prijede. navic jsme snizili vstup na nulu opokud dorazite do 22h, tak nevim co vic jeste udelat. vsak se v pdstate nic nestalo. nebo co vlastne resite? jesti jste chteli katchu chodit nemusite, nebo vas snad nekdo nuti?
    To se mi líbí · · 11 · Před 35 minutami ·
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: ok. nicmene jsem rad, ze mi tento svet unika :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: myslis to dobre, ale realita facebooku ti unika, takovych skupin jako 'milujeme dnb' apod. je tam asi 30. kazda 10000+ clenu.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: ty zas pochop, ze je to na nasem malem dnb placku napadne podobne tomu co ma uspech. neni problem prece vymyslet neco jineho, taky otreleho, ale ne tak napadne podobneho a jeste v rezii nejvetsiho tuzemskeho podvodnika :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: nevim kdo je apoka, ale sam to zkopiroval jinejm. respektive prvnimu komu napadlo zalozit skupinu "najde se xxx lidi cehokoliv"
    ADZI
    ADZI --- ---
    L4MA: Relaxuju :)
    PTT
    PTT --- ---
    VON_GILOTINE: patek :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    ADZI: jaktoze nerelaxujes?
    ADZI
    ADZI --- ---
    KEITHHSTER: Když mně ta akce přišla před týdnem na FB, tak jsem si říkal že to bude další z průserů Jaha. A zdá se že se "očekávání" naplnilo !
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: zkus tu prvni vetu pomaleji, nejak ji nerozumim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam