• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    BURAN
    BURAN --- ---
    W_2: jj, treba Grow-Up, to je dobry priklad podniku, ktery porada akce, jake nikdo nevidel!
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    SUBTITLES017: rek jsem to kdysi a rikam to znova. povinna sterilizace. :)
    W_2
    W_2 --- ---
    BURAN: doporucujes Grow-Up?

    co takhle udelat vypravu a navstivit tento klub? Me by fakt zajimalo, jak to tam vypada :) a podporime tim HB kulturu hlavne jako!!!! :D
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    AKISAN: Jo, to on je.. pitbull Arčí
    BURAN
    BURAN --- ---
    jo, proc vy picusove nejdete radsi ven, treba do nakyho kvalitniho klubu, s kvalitnim pitim a kvalitni zabavou!

    jen omezene sedite doma, a pomlouvate. kvuli takovejm jako jste vy krachujou podniky, ktery chtej delat neco pro lidi, a ne jen tupe omilat mainstream!

    se stydte.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DANIELLKA: krásnej pejsek..to je Dášenka?
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    Opravdu nejsem tak naivní.. jen jsem já bláhová netušila, že to má někdo zapotřebí..
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SKAPI007: kšá kšá kšá kšá))
    AZAWAKK
    AZAWAKK --- ---
    SKAPI007: některým lidem neměly narůst horní končetiny, tudíž by se nesrali za gramofony, za bar apod. a tudíž by ostatní neměli o čem psát...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SKAPI007: alias jahrider :)
    W_2
    W_2 --- ---
    SKAPI007: jooooo, do mě!!!! jsem zloděj!!!! Kradu fejzbukovy konverzace :o))))
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: Dík za radu ;) Vše co na fb napíšete, může být použito na nyxu.. oká, když Vás to baví..
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    Hej vy píčusové co kradete cizí konverzaci, co je vám vůbec do toho,
    to máte tak neplnohodnotný život že se tady roky zabýváte michalem, upřímně se vám všem tlemím a taky vás lituju omezenci, že radši nejdete vem a zasíráte si hlavy ponmluváním někoho i kdyby byl tak strašnej jak říkáte- tím co tu předvádíte jste 100x horší-prostě klasickej českej národ. ufff
    danielka- neřeš to všichni by se mohli připojit k policii čr FOKOF
    W_2
    W_2 --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: nepřestane, naopak, založí FB stránku "Najde se 50.000 fanoušků Jahridera"
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    to jako přestane spamovat všude se svejma světovejma akcema? tomu se mi nechce věřit :D jen jestli se hrozně nenaštval na Katchu že ho pomluvila, tak zas přejmenuje klub a jedem znova :D
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    W_2: a tenhle vidis? ;)

    W_2
    W_2 --- ---
    SMARIO: seš blbě vidět.... noch einmal bitte :)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    W_2: jeežiš no jasně, zakládáme kapelu :D haha... už ani plkat s kámošema se nedá. hrozná fb fízlárna..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam