• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      AKISAN: par? :D je tu toho mraky ;) ale oni nejsou "hajzli" (az na jumpera), akorat jsou naivni a hloupi...

      malokdo prijde s nabidkou zapujceni CDJu (i kdyz 8stovek), laseru a dobrovolne "obsluhy" svetel low-end kontrolerem zadarmo, jen kdyz si bude moct zahrat...
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      SMARIO: o tech uz se tady taky proneslo par slov ne?
      CZECZOOO
      CZECZOOO --- ---
      SMARIO: chtel si rict clen Mega wattik Crew? :D
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      AKISAN: GIFI G je clen PFC, ktera to s nim porada...
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      PAYAMAN: chudáček spamovaci:)

      Lol, tak mě opět nějakej zakomplexovanej poloop nahlásil a FB opět podniká kroky, aby mě deaktivoval účet. Boha jeho, babylon hadr...
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      L4MA: nemusis s nim byt ani kamarad, vsude si ho zablokujes a presto te oblazuje svyma spama pres poštu:) Spamarajda
      L4MA
      L4MA --- ---
      PAYAMAN: to je hovado! :D kez by tu s nama kamaradil a oblazoval nas podobnejma libustkama...
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      CZECZOOO: no tak to je epic))) Gifi G je jeho novej poskok nebo Jahovo dalsi nick ? .)
      CZECZOOO
      CZECZOOO --- ---
      Z47TC: uz se na to nekdo ptal v utery ... radsi no comment :D

      Dawe Pokluda
      Neměl být vstup snížený, když minulé dorazil Meche?
      Tuesday at 9:49pm

      Dawe Pokluda
      pozdě dorazil*
      Tuesday at 9:57pm

      Gifi Gifi G G
      Původně mě být tuším 80, tak je snížen na 70. Za zahraniční hosty to je fér no
      Yesterday at 7:24am

      Jahrider Bwoy Michal presně tak to je, navíc přijede jeden cizinec jako bonus. to je fér ne?
      Yesterday at 10:54am

      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      PAYAMAN: s Italii to nema nic společneho:))
      Ital - Wikipedia, the free encyclopedia
      http://en.wikipedia.org/wiki/Ital
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      na to že si rika JAH rider se nestravuje moc I-tal:)

      Opět se vám milí drazí musím pochlubit jak moc jsem šikovný. Po víkendu jsem měl takový hlad (viz. foto), že jsem si dnes musel udělat opravdovou delikatesu, kterou asi přihlásím do nějaké kuchtilské soutěže. Takže hlavní menu se skládá z pečeného kuřete na bůčku a celerových chipsů. K komu jsem si udělal brambůrky pěkně bůčkem maštěné a promíchané s osmaženou cibulkou. Samozřejmě nechyběla hrášková polívka s osmaženou slaninou a cibulkou, špekem a cigánskou klobásou. Dezert, který si právě teď vychutnávám, je pak absolutní třešničkou na dortu - pořádný bréco chocojuany, vyhlazený pívo a krabice čokolády ´ala kinder´ na dosah....)

      CZECZOOO
      CZECZOOO --- ---
      SMARIO: tak o tom se snad bavit ani nemusime kamo :D me slo hlavne o ten slib "snizeneho" vstupu ;)
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      delate, jako by za to mohlo zdravi, ci nejaka momentalni indizpozice - pritom je to normalni ojebavac a zmrd...
      REPA
      REPA --- ---
      SYXAO: to jsou nasledky sklizne. mozna mu tam ti chlapci, ktere chytil na svem poli, neco primichali:)
      SYXAO
      SYXAO --- ---
      CZECZOOO: hm Mr. jah asi trpí nějakou selektivní ztrátou paměti, začínám se o něj bát, aby to nebyly náhodou příznaky něčeho vážnějšího :-))))
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      CZECZOOO: vymyzlenejsi? nema jak ve srovnani s nama - jak pod strance DJ vykonu, tak vybaveni pro DJ a stejne tak i svetel a projekce...
      Z47TC
      Z47TC --- ---
      CZECZOOO: tak mu to tam nekdo omlatte verejne o hlavu ;)
      CZECZOOO
      CZECZOOO --- ---
      Každopádně jako gesto a náhradu za tyhle nepříjemnosti Vám na příštím BC uděláme stage ještě vymazlenější a vstup nebude klasických 70czk, ale o něco málo menší ... Jah po poslednim failu s Mechem, nebo jak se ten DJ jmenoval ... vstup na zitrejsi Bass Contact v FM ... 70 ... fakt slibotechna ten typek :D
      DANIELLKA
      DANIELLKA --- ---
      btw. to bude zřejmě asi tím, že sem dáváte odkazy ze soukromých zabezpečených profilů :) video rozhodně stojí za to, snad se ti podaří stáhnout a podělit se o něj :D
      W_2
      W_2 --- ---
      SMARIO: je to video, nevim jak ho stahnout :/
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      W_2: dle linku je to fotka? ji stahni (pravym, ulozit obr. jako) a dej ji sem jako prilohu (do 10MB)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam