• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    @KEITHHSTER: jasny ja si toho az vsiml az ted,ze jsi to poslal ty a ne on moje chyba sorry..:-)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HACKMAN: mě ne ... asi kolegovi
    L4MA:
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    @KEITHHSTER:hehe a moje prispevky ti pripadaji jako trolling jo?:-DDD
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    @L4MA: jakej troling??
    L4MA
    L4MA --- ---
    HACKMAN: sofistikovanej troling...
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    @KEITHHSTER : jou,Jahrider je domluvil ,.YOU2 a REZNA/sorry nemam ceskou klavesnici takze bez hacku a carku..:-)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Rajja Gunjle crew ? .)
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    Cago,
    panove nevim v cem mate s Jahriderem problem,zejo..:-) Ja s nim spolupracoval uz na par vecech a vzydcky mi vysel vstric ve vsem,at uz s penezi nebo headlinery,ktere mi dotahl bez sebemensich komplikaci,.Chapu,ze pokud to co tady pisete Vam udelal proc ho nemate radi kazdopadne ja nemam duvod tohle podporovat a proto se zastavam ho,.Tot muj nazor ,bless
    Jinak pokud mate zajem /25.5. klub Admiral Valasske Mezirici -JAH BLASTER(reggae,dancehall,jungle)
    headlinera zatim hledam a vaham,nicmene suport bude Rajja Gunjle crew,Jahrider a domaci Skillarouse.specialnim prekvapkem pak je ucast dancehall kralovny Aron Mitu ,ktrea prijede ukazat par dancehall party kroku..:-))
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    TOMEEK: pfc jsou prece nej cool frajeri, maji laser 1000Mw, ti to zvladnou levou zadni neasi, kord kdyz maji v zadech jahovena :DDDDDDD
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: tak termin inteligentni svetla je bezne uzivany v osvetlovacske terminologii - jedna se o svetla, jez maji vlastnost byt ovladany pomoci DMX protokolu

    u teto akce to asi museli vypsat, ze je tam mit budou - otazka vsak je, zda-li to nekdo od nich bude vubec schopen nejak naprogramovat a celou noc ridit (silne o tom pochybuju) - v tom pripade jsou inteligent lights uplne na h***o :))


    AKISAN: no tomu sem se taky hodne nasmal
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    BIO23: jak jsi prisel na to, ze jsem nekoho prasil? ja se informoval na danou situaci, tak se uklidni frajere!
    BIO23
    BIO23 --- ---
    SUBTITLES017: no jestli to je narážka na mne,tak soldík tady neztrácí soudnost očividně sám
    nebo vám připadá donášení a udávání košer? když mě někdo obkládá, tak si to pořeším sám,nikdy bych nikoho nešel udat (neřeším tady vraždy apod.)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ty woe kde se ty debilove porad berou.. neuveritelny..
    BIO23
    BIO23 --- ---
    SOLDIK: tvoje nenávist očividně nemá hranic, udávat fízlům to je ekl snad ještě pod Jah-levelem :-/
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SOLDIK: "no, my jako policie s tim delat nic nemuzem. ale ja bych ho to vsechno nechal vyhulit zmrda, vylozil ho v lese a za dva dny (mozna) bych ho nechal hledat"
    DJSHPACK
    DJSHPACK --- ---
    WOJTISHEK: NESDÍLET!!!!! ZMANIPULOVANÁ SOUTĚŽ!!!! Už teď má prví místo JAHRIDER, druhé místo ten co hrává sním BIVOJ nebo Bívoj nebo tak nějak a třetí místo se dělí mezi členy PFCkrů.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    W_2: se schvalne zitra zeptam fizlu u obeda, jak to je..
    W_2
    W_2 --- ---
    SOLDIK: legalni to asi je, co vid, normalni marketing, ale minimalne je to dost mimo pravidla FB...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jako jestli se muzou prodavat samorozkvetajici maly kytky, neboj a tomu nerozumim, co je to prvni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam