• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ADZI: jakoze mate za sebou celou smazenkovskou karieru, a ted bude mektat neco protu hulu:)miluju takove lidi.)
    ADZI
    ADZI --- ---
    BTK: To jsme dva. Respekt ! Lepší je vše dělat s čistou hlavou a bystrým zrakem...
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    Dobrý voják Švejk - já jsem nevinnej - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=HX8ycszH1hI
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    to je tady samej nevinnej:)
    VKLF
    VKLF --- ---
    JAHRIDER: ja byl bitej za graffiti tak od 16, za rohem i na fizlarne..nic si kompenzovat nemusim
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    BTK: Tssss neruš doktora ,když ordinuje .Nevidíš jaký má na fotce rukavičky :D
    BTK
    BTK --- ---
    JAHRIDER: já sem hrdej zase na to že nehulim, páč mě serou lidi co mi to furt hulej pod rypák v klubu...ještě že si smažky předemnou nešlehaj, bych je fakt už hnal:) nevim,, nechapu tyhle fota prostě....a že jich na fb koluje stovky..se musim vždy smát:)
    BOLTONSONE
    BOLTONSONE --- ---
    JAHRIDER: Jako neměl jsem moc potřebu se do tohoto zapojovat, ale způsobil sis to sám. Tenhle hate na tebe, už dávno není zapříčiněný tím, že by to bylo jedna paní povídala. Ale je to tím, že jsi prostě narušitel české scény. Kdyby sis jel jen ten svůj klub nebo pub nebo co to je věř tomu, že by po tobě neštěknul ani pes. Ale tím tvým "kolotočářstvím" a objížděním všech vesnic měst a klubů a sraní se lidem (míněno promotérům) do jejich teritorií se svým opravdu dvojkovým pojetím akcí se ani už snad nemůžeš divit že lezeš lidem na nervy. Nehledě na to že se rozkřikuješ, jak jsou všichni ostatní promotéři ego honiči co tu vozí provařené jména (což je až na pár vyjímek kravina) a sám vozíš dvojkové DJs po kterých doma neštěkne ani pes, ale hlavně že je za jménem nějaká cizina. Popravdě by mě zajímalo na kolik z těch míst, kde vás v zahraníčí pozvali (imho jen ze slušnosti protože jste tak zřejmě byli původně domluveni) navštívíte znova (míněno tak že vámi byli nadšení a znovu vás pozvou aniž by to bylo na revanž). Takže asi tak. :)
    N_I
    N_I --- ---
    Vůbec nemáte páru co ta rostlina pro mě a celý lidstvo znamená a jakej je v ní potenciál.

    :)))))))
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    JAHRIDER: simple one, Jarda Deal, casopis Suchy Konzument - Nase ctenare by zajimalo, k cemu jinemu, nez za ucelem zmastit se, jste ve svem zivote vyuzil marihuanu ?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    JAHRIDER: jj, ty jsi presne ten typ cloveka, co tu travu neprodava a vyrabi z ni masti pro revmatiky. dovol abych se ty usvedceny dealere a byvala smazko zhluboka a od srdce zasmal HAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    Lol, kam se na Vás hrabu i se všemi svými ´špatnostma´ :)
    *Bonzák se nikdy nepřizná před kámošem nebo lidmi co je potkává. Ten to dělá výhradně, když mu jde o kejhák a to byste koukali co z něj občas vypadne. Kolikrát více než pan policeman vůbec chce (ten největší hrdina na svobodě se většinou nejrychleji sesype). Následně si pak ty situace a momenty kompenzuje a děla děsného tvrďáka, třeba v podobných debatách jako je tato. Viď VKLF...)
    *Co se týče ganjy, tak se jenom tlemím vy suchý konzumenti, dealeři a bůhví co ještě. Vůbec nemáte páru co ta rostlina pro mě a celý lidstvo znamená a jakej je v ní potenciál. Jsem hrdý, že ji můžu pěstovat, propagovat a ukazovat. A jestli za to půjdu sedět, tak to opět a jen ukáže na zkaženost celé této civilizace. Jinak kdyby jste mě znali a měli tucha o co go, tak byste věděli, že já neseděl kuli ganje, ale kuli nýmandům který si nedokázali vážit kamarádského gesta, byli posraný až za ušima a upřednostnili svoji sobeckost a zkaženost.
    *Další věc je tolik omílaný SMC. Shamanic jsem spolu-založil já společně s bratry Holubovými, vymyslel jsem název (který mě po tom co mě poslali do krimu ukradli). Pokud chcete klidně vám můžu poslat rozsudky, kde jistí lidé vypovídají, to co vypovídají. Já jim ale odpustil, takže prostě nemám potřebu je jmenovat, mstít se jim a tak podobně. Ten kdo se chtěl posunout si z toho vzal ponaučení a dostal se o kus dál.
    *Prostě celý Vaše pomlouvání je založený na stejném principu, jako vaše hates ohledně toho koho jsem ojebala jak škodím. Tedy na tom, co je v českých luzích a hájích tolik oblíbené a populární a čím se naše republika vyznačuje ve světě ´Jedna babka povídala a druhý den s ní vesnice už pěla´
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    CDR: buhvi jak to bylo, ale tohle bych nechala byt.. Uz jsem zazila ze typka udal i nejlepsi kamos a pak to zaprel.. Treba si to zaslouzil, treba se to stalo uplne jinak, who knows...
    STERIGMA
    STERIGMA --- ---
    N_I: to je debil !
    CDR
    CDR --- ---
    já tedy spíše nechápu v této nekonečné dramatické jihoamerické novele pár bodů... Již v minulosti se tu rozebíralo, že Jahrider sice shamanic nezaložil a byl prej u toho, takže to není úplná lež... Ale jak je to s udáváním? Že lidi z Shamanicu dostaly Jahridraq do vězení? Já nevím, jak Praze nebo v Havlíčkově Brodě, ale u nás by za takový osočení padaly rány pěstí, tedy, pokud by nebylo pravdivý....
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    BTK: tak já rozdíl mezi květinou a laborkou celkem vidím :)
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    TEKKIT: Jestli to Tvoje rozumový rozlousknutí nesouvisí s tím, že mistrovi očividně ten rozum chybí...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    N_I: já pořád v zásadě nechápu jednu věc...Kluk jako mladej, udělá chybu a dostane se do basy kvůli (dle "vlastních slov") hulení...vyleze - nepoučí se (minimálně ve zvýšený opatrnosti) a další chyba ho přivede opět do basy, opět kvůli hulení...

    ...proč když se dostane znova ven tak opět "propaguje" hulení? Nebo to je stará fotka? To se tam chce za každou cenu vrátit? Vždyť přece pokud je pro poldy v tomhle "známá firma", tak stačí málo a šup...

    Tohle nějak rozumově nejsem schopen rozlousknout...
    BTK
    BTK --- ---
    N_I: nikdy sem nepochopil tyhle ty fotky co si lidi dávaj na profili na fb a na net se svojim ksichtem..vymaštěnost sama...to je jako kdyby si smažky fotili svoje laborky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam