• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    VKLF: žerou mu to snad uz jen ve Frydku Mistku:)
    VKLF
    VKLF --- ---
    rekl bych, ze tady uz by mu nekdo slapl do xichtu, ale na vychode mu to zerou..tak na to jede ta jeho shnila kara vymluv
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    spis se mi libi ten napad at to presunou do Klokocova :))))) to bych chtel videt v primem prenosu ;)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak toj e dobry provar s tim postem od raggamuffina..to je fakt svinstvo
    BCTPEJHON
    BCTPEJHON --- ---
    Událost už je smazána, tak pro ty kdo nestihl přečíst. Docela legrace místama.
    http://2i.cz/ed474963b0

    Ale v září nám to kluci prý vynahradí. Tak koho asi dovezou? Že by Congo Natty?

    Když už jsem u toho donášení, tak přidám ještě jeden od Raggamuffina http://2i.cz/02b8b69c4f
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    PAYAMAN: udalost jiz neexistuje:))dofam ze i jahoven uz neexistuje:)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    PAYAMAN: asi je majitel na nyxu :D
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    tak serial pokračuje, pan Smůla radši uz ani nic nepiše....

    https://www.facebook.com/events/424969707527796/457294744295292/?comment_id=457401234284643¬if_t=event_mall_reply

    Velice se omlouváme, ale když se něco sere, tak pořádně. Před chvílí jsme se dozvěděli, že majitel objektu akci nepovolí nakonec vůbec. Důvody, které si vymyslel, radši nebudu ani ventilovat, abych Vám nekazil náladu ještě více. Celý No No Limitz team se Vám omlouvá, ale dnešní akce neproběhne. Zkuste si užít páteční noc nějak jinak, třeba na Hádince, nebo na jiné akci. Ještě 1x se omlouváme. Je nám to moc líto.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    TOOMIX: on je "smula" ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MUDFUK: smůla se mu lepí na paty ;)
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    ....já jen pořád nechápu proč se tohle děje už asi na 10tý akci v řadě kde má něco společnýho Jah.. , že by náhoda? :-)
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    BCTPEJHON: zachyceno pro junglovou historii:))
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    BCTPEJHON: no nepovídej. To ses asi o ně špatně staral. Jah má jen to nejkvalitnější semeno, pardon, semena! :)
    BCTPEJHON
    BCTPEJHON --- ---
    Já proti němu jinak nijak nic moc nemám, ale dokáže mě nasrat, když furt mažou příspěvky a nesnesou kritiku, a tím klamou návštěvníky.
    Úsměvné bylo taky, jak jsme šli na akci NoNo 2, kde byla možnost vyhrát "20KS SEMEN KVALITNÍ CANNA OUTDOOR/INDOOR GENETIKY". Na druhý den jsem zjistil, že jsem to vyhrál a po prozkoumání semen jsem zjistil, že jich je 24. Na první pohled nekvalitní semínka, jakoby někdo hrábnul do krmiva pro andulky. Nevyklíčilo ani jedno.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    BCTPEJHON: tak pouzij myticke ctrl c ctrl v:))ta diskuze byla velmi zábavná:)
    BCTPEJHON
    BCTPEJHON --- ---
    Asi máš pravdu. Ikdyž to nechápu, mě to funguje normálně.
    Nicméně už na to prskám a omlouvám se za zbytečné příspěvky.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    BCTPEJHON: jo nejede to...asi to chce koncovku jpg nebo tak neco
    BCTPEJHON
    BCTPEJHON --- ---
    PAYAMAN: No jasně, že smazal, stejně tak jako to už udělali x krát u jiných událostí.
    SUBTITLES017: Nefungujou odkazy? Mě ano.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    BCTPEJHON: uz to smazal? hehe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam