• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      INK_FLO: nechci se teda zastávat ridera, nekolikrat nas pojebal, ale to co predvadi INK_FLO je taky pekne na bliti...

      vety typu: Bílí negři z dreadama uctívající Jaha, Halle Sillasie (nebo jiné diktátory) či další obskurní kulty a náboženství a mající plnou hubu prázdných keců o respektu, toleranci atd. je jedna věc. Zhulky, kterým očividně mnohaleté kouření podlamp už leze na mozek je druhá věc. Dobrovolný poslech něčeho tak stupidního jako je ragga jungle je třetí...svedčí o tom, že je plny predsudku a nenávisti
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      ale samozřejmě přiznávám, že mám vůči němu předsudky, protože v sobě spojuje několik věcí, který moc nemusím. Bílí negři z dreadama uctívající Jaha, Halle Sillasie (nebo jiné diktátory) či další obskurní kulty a náboženství a mající plnou hubu prázdných keců o respektu, toleranci atd. je jedna věc. Zhulky, kterým očividně mnohaleté kouření podlamp už leze na mozek je druhá věc. Dobrovolný poslech něčeho tak stupidního jako je ragga jungle je třetí.

      Ale i pokud bych měl vycházet z věcí, které řekl přímo on (a tím pádem se nespoléhat na "pomluvy") tak bych tam našel věci, kvůli kterým si myslím, že je to idiot. Někde na nyxu jednu svou pseudoomluvu podal tak, že "je možný, že někomu ještě neúmyslně něco dluží, že ať se ti lidi ozvou. On totiž hodně hulí a občas na někoho zapomene, ale není to schválně". Omlouvat svojí neschopnost tím, že jsem vymatlanej z hulení mě příjde dost ubohý.

      Druhá neodiskutovatelná věc, která není "pomluva" je ten mail, co svého času koloval po netu, kde Jah vyhrožuje konkurenčnímu klubu, že na ně pošle policajty za rušení nočního klidu. Aneb jak říkají černoši "Never trust white man with dreads" :-)
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      JAH_N_BASS: takže ty se vyjadřuješ zásadně jen k lidem, který znáš osobně a věcem, který jsi zažil na vlastní kůži?....tím pádem se asi neúčastníš jakýchkoliv debat na téma dění u nás i ve světě, politika a politici atd. že?
      JAH_N_BASS
      JAH_N_BASS --- ---
      DEATHKA: menší zádrhely. honorář nižší, než měl být, atd. jak říkám, chápu ty, co mají osobní zkušenost a nemají jahridera v lásce.
      ale taky vidím spoustu těch, co zkušenost nemají a "prudí"
      DEATHKA
      DEATHKA --- ---
      JAH_N_BASS: a žádnej problém jo?
      JAH_N_BASS
      JAH_N_BASS --- ---
      DEATHKA: pár..a to asi doslova.
      DEATHKA
      DEATHKA --- ---
      JAH_N_BASS: a kolik party si s ním zorganizoval?
      JAH_N_BASS
      JAH_N_BASS --- ---
      PECIK: moc nevím na co se mě ptáš.
      DEATHKA: já si nemůžu pomoc, ale minimálně to, co předvedl třeba ink_flo a spousta dalších mi jako bublina přijde. chápu lidi, co mají s jahriderem vlastní zkušenost. ale pak je tu spousta těch, co si někde něco přečetli, udělali si názor podle toho, že to říkal "dobrej" dnb dj, jak psal ink_flo a pak do něj prudí a mastí si vlastní ega. nej je to, že to maskují třeba za zvídavost.

      jinak já tady nehájim Jahridera, jen popisuji jak vnímám celou situaci já.
      DEATHKA
      DEATHKA --- ---
      JAH_N_BASS: bublina to určitě není..
      PECIK
      PECIK --- ---
      JAH_N_BASS: new alter ego?
      JAH_N_BASS
      JAH_N_BASS --- ---
      INK_FLO: já ti nevím no. já nechci soudit nikoho a nejlíp nic. ani tebe, ani jahridera, ani to, co kdo kde psal a jakým stylem.
      si tak kolikrát říkám, jestli tohle celý není jenom jedna velká nafouklá bublina, která kdyby nebyla, vznikl by prostor pro jeho obhajobu.
      ale jak jsem psal....nechci v tomhle moc soudit
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      JAH_N_BASS: spíš šlo o zvědavost....protože tam celkem hodně popisoval svoje různé psychedelické zážitky, tak mě zajímalo, jestli se mu to nějak nekope s "jeho stylem" fungování. Až pak mi došlo, že ptát se na to bylo zbytečné, protože těžko očekávat, že by cokoliv přiznal, i kdyby stokrát měl co....

      jinak podotýkám, že osobně ho neznám a vycházel jsem jen z infa v jeho referencích a toho, co jsem o něm posledních pár let četl na nyxu
      JAH_N_BASS
      JAH_N_BASS --- ---
      INK_FLO: Mě to přijde tak trochu jako: dneska jsem se špatně vyspal, zpravím si chu't na Jahriderovi ...
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      ADZI
      ADZI --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: Konzum ? Neznám.
      Retrobass je parta nějakých típků z Úpice a Trutnova...
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      JENDAVB: a nejen výlet ale třeba rovnou i stěhování [ JAHRIDER @ STONED MOVING AGENCY ]
      MIA_RSC
      MIA_RSC --- ---
      JENDAVB: byls rychlejší :-D
      JAH_N_BASS
      JAH_N_BASS --- ---
      Jé serte na něj a pojďte radši vymyslet perpetum mobile:D

      Taky mám s Rajdou nějaký zkušenosti, ale že bych cítil potřebu to drtit až takhle? Na každou svini se vaří voda:)
      ADZI
      ADZI --- ---
      BTK: Pořádá to naše Jungleradical Crew společně s Retrobass Soundem, kde Aka.io jsou pozvaní jako hosté co nám s akcí mega moc pomohou (světla, zvuk a DJs)
      Nic víc v tom nehledejte :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam