• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    BTK
    BTK --- ---
    VKLF: tohle umí andy c...když sem ho slyšel tehdá v táboře tak sem čuměl jak puk :D


    GENERIXX: já pamatuju že na vodárně zahrál docela dobře :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a tak si rikam ze unbook tady mi prospeje ;) adios
    ADZI
    ADZI --- ---
    VKLF: Dostal jsem před 2 lety od manželky takový falešný serato co ji doporučila kamarádka a tak to občas taky provětrám, ale na na DnB, ten si moc digital nezaslouží. Navíc mně sere jak furt čumim do notebooku :)

    VKLF: Tak pokud DJ zná svoje desky, tak je to opravdu rychlé :)
    Já desky kupuju a prodávám jako na běžícím pásu takže je ani nestačím poznat když za měsíc mám už novou jinou :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VKLF: jde to i rychleji ;)
    VKLF
    VKLF --- ---
    zabiji me ten skill, kdy DJ posadi desku a mezi 4 beatama pozna jak s rychlosti, mezi dalsima 4 to srovna, vrati a za ani 10 sekund mu hrajou obe naprosto tip top srovnany...
    VKLF
    VKLF --- ---
    ADZI: ja to taky neumim..ale zase sem to zkousel asi jen desetkrat..
    proto mam masinky:)
    ADZI
    ADZI --- ---
    AKISAN: Jak ty říkáš amen. Ale jinak máš pravdu, jen já to vzal jiným směrem.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ADZI: tak ok ok..nema to smysl...ja zacal kupovat desky a venovat se tomu v roce 97/98 a prvni co sem chtel a snazil se o tom, bylo míchat a kdyz to slo kurevsky pomalu tenkrat tak to prislo. Je pak videt kdo a jakej vztah k ty hudbě má. Tim bych to uzavrel.
    ADZI
    ADZI --- ---
    GENERIXX: To je fakt :(
    Já rád brambory žeru tak je i sázím :)
    ADZI
    ADZI --- ---
    AKISAN: Vím co jsem napsal :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ADZI: to už nebude originál ;)
    ADZI
    ADZI --- ---
    GENERIXX: To začnu také používat jako obhajobu :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ADZI: broučku, já s Diedou hrála 4 roky v soundu a opravdu, ale opravdu hrát neuměl - teda jako asi 1 z deseti mixů se mu poved, nicméně to většinou byla spíš náhoda. Rozhodně slyšel co je špatně ale měl prostě neochočený ruce. Důležitější však bylo, jak ro krásně obhajoval: "srovnat desky perfektně umí každej debil, ale udržet to efektivně rozkopaný (rozuměj o dobu uplně jine ale rychlostně relativně slazený) to umím jenom já!" Řikal tomu "Diedův vláček" :)

    Poslední dva roky co jsme hrávali spolu se ale kupodivu začal dost zlepšovat a jak hraje teď, což jsou už zas 4 roky od doby co spolu už nehrajem nevím...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ADZI: precti si to prosim po sobe at vis jakou si napsal picovinu... proboha prave proto ze mas k tomu mit jinej vztah nez jako kdejakej wannabe dj..a proste dj kterej diktuje z gramcu bude pro me vzdycky top.
    ADZI: tenhle prednes ma k luxusne hodne daleko.
    ADZI
    ADZI --- ---
    GENERIXX: DieDu znám :) Ale ten hrál vždy ok (i když možná jen pro mně hrál OK a ostatní chyby slyšeli/viděli).
    ADZI
    ADZI --- ---
    AKISAN: Víš. Dnes už ani ne když vidím jak dělá DJe každej 13 letej típek co mu rodiče nakoupí k vánocům notes, konzoly a na internetu nakrade (chápu ne vždy nakrade ,ale...) MP3.
    Já jsem si na gramce a mixák našetřil v roce 1999 z prvních 7 výplat a byl jsem na to hrdý že jsem nemusel prosit rodinu se kterou jsem stejně nebyl za dobře, a další rok jsem sbíral desky a Cd abych vůbec mohl začít někde z čeho hrát :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ADZI: a ty nechces nebo jak? ja to nechapu..dyk je to pecka.
    ADZI
    ADZI --- ---
    AZURIT23: Ten druhý je Mikro z Enlabu, a myslím že ten hraje luxusně !!!
    ADZI
    ADZI --- ---
    VKLF: Ne ! Nenaučil jsem se to.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AZURIT23: oba by meli mit zakaz ke gramcum na verejnosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam