• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      ADZI
      ADZI --- ---
      Já že jsem tady viděl JAHRIDER:a tak jsem to bral jako že on je jen ON... Ale tak co jsem retard & traged největší tak co :)))
      L4MA
      L4MA --- ---
      JAHRIDER: nahod to sem, at si dyztak muze kopnout i nekdo dalsi...
      JAHRIDER
      JAHRIDER --- ---
      L4MA:
      napiš mě do pošty. udělám ti speciální vědomostní test o ceny, only for you..)
      DIRTY_GROWA
      DIRTY_GROWA --- ---
      PETGRIDUS:
      meli byste hele..)

      INK_FLO:
      akci plati klub, tzn me je to vicemene jedno kolik se vybere. ja to myslel tak, ze kdyz se vybere vic rozdeli se to mezi djs...) ale to zakomplexovanej a jednim smerem uvazujici mozek asi tezko pobere, co..?

      ADZI:
      retarde, nez neco napises, zjisti si kdo na akci hraje. 250ecek náklady jsou fakt smesny. lol ty ses fakt traged nejvetsi. tzn jestli ja mam slabou seberexlexi, tak tys ji kamo ztratil uplne..!

      v ČR naštěstí nežijou jen omezený lidi a tak se návštěvnosti nebojim. vim, že to bude dobrý mejdlo (my si ho dobrý uděláme) a jestli umíte bejt nad věcí a nejste zakomplexovaný, tak doražte, jste srdečně zváni..

      jnevim proc vam to vubec pisu, asi sem jeste vozralej z vikendu. ale je to zas na dlouhou dobu posledni ma onanie v tyhle cuprovy debate. tak si to uzijte, poradne me prodrbejte a uspokojte svoje ega. ric pic
      L4MA
      L4MA --- ---
      JAHRIDER: tak nahod nakou tombolu nebo jacuzzi, at se to trochu rozviri...
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      JAHRIDER: sebereflexe
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      JAHRIDER: jdeme brečet do kouta
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      DIRTY_GROWA: více id více jahrider
      JAHRIDER
      JAHRIDER --- ---
      na facebooku mám 4 profily, 20 stránek a spoustu skupin. zatim tady máte sotva třetinu, lamy neschopný ..!
      DIRTY_GROWA
      DIRTY_GROWA --- ---
      poslední dobou jste nějak vyměkli šulínci, jak tak koukám :) jo a klidně Vám to pošlu ještě z jiného profilu, ať máte co řešit :D
      ADZI
      ADZI --- ---
      INK_FLO: To je fakt no :)
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      ADZI: tak pokud tam bokem nějakým teenage zhulkám střelí pár géček podlamp a nikdo ho zase nenapráší policajtům, tak to možná dají :-)
      ADZI
      ADZI --- ---
      INK_FLO: 250 € na drumu v Bažině ? Vtip :)
      CZECZOOO
      CZECZOOO --- ---
      CHONGX: jo to vim, ze ma x profilu, ale zatim vzdycky jel vic profilu s ruznymi prezdivkami/nazvy crew, ted uz jede i ruzne jmena, o to mi slo ;)
      CZECZOOO
      CZECZOOO --- ---
      ted jsem checkl ten profil a doprdele, tak on jede aj vic civilnich jmen nebo co? :D

      viz. https://www.facebook.com/jahrider.michal/ und https://www.facebook.com/jahrider
      CZECZOOO
      CZECZOOO --- ---
      CHONGX: to je jiny Jahrider ne? ja mel za to, ze Jah je Michal na jmeno :)
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      Václav Jahrider Vlček chcípněte s tou diskotékou zmrdi...!!!!!!
      16 minutes ago · Like

      Tohle je mir a lasku?
      RICKOUS
      RICKOUS --- ---
      asi si me spletl :)
      Z47TC
      Z47TC --- ---
      Hale mam si jit udelat popcorn a nebo nic nebude??! :-)
      RICKOUS
      RICKOUS --- ---
      PAYAMAN: moje svědomí je čistý takže klidně do toho poď. Třeba se uleví tvojemu závistivímu srdíčku a už od tebe pak budu mít klid. O tom jak jsme natáhli majitele Beache víš asi víc než já :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam