• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    BTK
    BTK --- ---
    VALDEZ: no ty woe, to je knír :D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    STERIGMA: néé tohle slyšim po miliontý + jah v super náladě .)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    STERIGMA: :DD JJ
    STERIGMA
    STERIGMA --- ---
    VALDEZ: jak si ten týpek vzadu vlevo zakrejvá sluch :)) se to nedá poslouchat asi ...

    smeták pod rypákem epic
    L4MA
    L4MA --- ---
    VALDEZ: natty dreadlock-moustache.. :)
    VALDEZ
    VALDEZ --- ---
    Nová image práskač pod nosem

    CZECZOOO
    CZECZOOO --- ---
    VKLF
    VKLF --- ---
    vzdyt on furt pise a plka o tom jak to dela dobre, originalne a kvalitne?...teda hlavne KVALITNE:)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    to je fakt komik, píše tam něco o diskotéce v buranským provedení a prej že "mě baví originalita, invence a posouvání možností.".....já nevím no, třeba tady neslyším nic, co bych od spousty djů neslyšel už před deseti rokama a kvalitněji....

    Jahrider@Bogotrap no2 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=6osY-pPCdKY
    CICIN
    CICIN --- ---
    VKLF
    VKLF --- ---
    INK_FLO: hlavne se tam ukazal jako nejvetsi kokot, co chce skolit a sam je totalni hovno na podrazce..tak mu tam lidi shodili to jeho"ja jsem dobrej", tak zmenil id a dela jako ze nic...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    DIRTY_GROWA: já mám pocit, že nové id se objevilo zhruba v době, kdy se v lsd auditu objevili informace o tvých šméčkách, aby trochu rozředili tvá psychedelická moudra co?
    ADZI
    ADZI --- ---
    Já že jsem tady viděl JAHRIDER:a tak jsem to bral jako že on je jen ON... Ale tak co jsem retard & traged největší tak co :)))
    ADZI
    ADZI --- ---
    GARNIE_C: :O aha....
    GARNIE_C
    GARNIE_C --- ---
    dirty growa = jahrider alter ego
    ADZI
    ADZI --- ---
    DIRTY_GROWA: Nevím sice kdo jsi, ale v Bažině jsem mezi lety 2007 a 2010 dělal nespočet akcí, tak vím o čem píšu když se divím tomu že chce Jahrider (nebo kdo to pořádá) vybrat 250 Euro na vstupu. Dělali jsme tam akce kam chodilo v průměru 40 - 70 lidí a vstupné nám nikdy za ty roky nedovolili vybírat tak nevím jaké to tam bude se vstupném i přesto že tma bude zahraniční DJ.
    Možná se pletu, ale 250 Euro je opravdu nadsazené, a vstup by musel být opravdu velký.
    CICIN
    CICIN --- ---
    DIRTY_GROWA: Jo vlastně :D ty jsi vždycky zval ty co byli na plakátě největším písmem ale pak vůbec nepřijeli, jsem málem zapomněl :D omlouvám se moje chyba :D
    DIRTY_GROWA
    DIRTY_GROWA --- ---
    jak sem napsal vic už nemam coby, jen me bavi porad ti stejní sulini u minusu v kazdem mem prizpevku v skoro v kazde debate. jako dobrej sport, gratulejsn, doufam, ze vam diky tomu povyroste sval :D

    jinakl krystofe aka CICINe (jses fakt stylovej buzik - to se musi uznat) nenech se vysmat. zaprve jsem te nezval ja ale klub Stoun, kterej me tebe s drumitem vzdy vnutil do lineupu pro klid vod - rozumis aby ste nepomlouvali klub a lidi co tam delaj akce (je bych te nikdy nepozval) a za druhe sis to jiste u kamila a dalsim lidem co jim lezes do prdele vybral mirou vrchovatou. tak me prosimte vynech ze svejch teorii. dik a at se dari...
    L4MA
    L4MA --- ---
    JAHRIDER: nahod to sem, at si dyztak muze kopnout i nekdo dalsi...
    CICIN
    CICIN --- ---
    DIRTY_GROWA: To je divný teda, když jsem hrál na tvých akcích a vybralo se přes limit tak jsem nikdy nic navíc nedostal :D kolikrát jsem dokonce nedostal vůbec nic :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam