• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    CICIN
    CICIN --- ---
    Já to nemyslel absolutně nijak vážně, prostě mám asi trošku jiný smysl pro humor, jen jsem tím chtěl vyzdvihnout vychcanost Jahridera, která je prostě čistě náhodou podobná jednomu etniku, nic víc, ni míň. jinak tohle je prostě povinnost, sorry :D
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    CICIN: proč tam za tím píšeš ten smajlík? Vyznívá to tak, že si z toho ještě děláš prdel.
    Pokud jo, tak jseš pěkněj kretén.
    CICIN
    CICIN --- ---
    Omlouvám se za urážku romů :D
    W_2
    W_2 --- ---
    INK_FLO: a nebo magnetem na kulky v hlave ;)
    FARSTEPPA
    FARSTEPPA --- ---
    HATORI: Jojo ja jsem se s Markem o tom bavil. Rekl jsem mu at s nim vubec nejedna, jeste ze se zeptal chudak, uz ho Jahrider jednou podelal.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    narodil se do špatné republiky, kdyby žil na Jamajce, tak je se svým gangsta přístupem jeho soundsystem králem města
    CICIN
    CICIN --- ---
    HATORI: Mi neříkej že ani jeden z jahriderových rodičů není cigán:D
    HATORI
    HATORI --- ---
    Jahrider se snaží zneužít další artist tentokrát jménem CULTURAL REGGAE VIBEZ !!!
    Můj brácha Robert Sirki Otruba, organizátor CRV festivalu mi přeposlal jakým způsobem se snaží podvodník obelstít další nic netušící oběť..

    Hey, i been linked with you by my Bro Ben (Mr ism) he says you an honest straight up guy and i trust his judgement so i just tell you the situation.
    i have been tallking to this guy on facebook about Cultural Vibes Festival,
    his name Michal Ludvig , it was his suggestion that we play at this festival and he sent me this message i copied and pasted to you l,
    Michal Ludvig

    "but it's undeground and I could offer you 200 euros. hmm?. for basic.
    +ganja + accomodation + food + drinks
    http://www.culturalreggaevibez.cz/
    http://www.youtube.com/watch?v=WUeKvYmWfpw
    last year"
    but when i get back to him for confirmation he tell me that he not the organiser but he will talk to them and get back to me and then i realise that he this Jahrider guy who messed me about last year telling me we had gigs booked then not getting back to me to last minute to tell me they cancelled.
    So i asked a couplke of my Czech friends and i suspect i been talking to the wrong person....anyway we coming over 21st May flights booked to do Full Moon Vibration and a party down near Strakonice , and Lukas give us a gig in Praha on 30th and got a few more links that i think come thru and i was going to go home June 4th when flights are cheap, it was only the talk of this guy that made me consider staying a week longer and paying twice as much for a flight
    i think i going to book flights tonight for week before so probabally not going to make it to Cultural Vibes festival this year but i thought i explain the situation to you in case you recieve any reprentations from this guy claiming to represent us ( dub revolution. or ilodica ) as he has presented himself to me as representing you. If i realised it was the same guy as last time i wouldn't have bothered listening to him but his multiple facebook accounts in different names confused me. All the best for the festival man and hopefully we share some vibes somewhere down the line .
    One Love
    Mark

    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MATHES: je to vtip, je to nadsazeny, ale minimalne 4 tam ma... viz: PAYAMAN plus jeste hroooomady stranek...
    MATHES
    MATHES --- ---
    PAYAMAN: ta kategorie nejvytizenejsi DJ, tech 1 296 profilu na FB, to jsou vsechno jeho profily, nebo i nejakejch fanousku?
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    PAYAMAN: Měli by založit kategorii: "Jahrider roku:"
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    bomboclaat:)
    ADZI
    ADZI --- ---
    BIN81: Dobrý den !
    BIN81
    BIN81 --- ---
    ADZI: vole ty tak neco povidej ty wojebe prazskej! tys tu zase dlouho nebyl co???
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    DRY_ROT: natoc to ja?!
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    SHMIDOO: ja myslim, ze se s nim domluvime po gorolsku :]]
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    SHMIDOO: jj, taky jsem to cetl, uz by mu mel nekdo dat na rypak, aby se uz konecne probral! kde prijde tam to zpustosi a jde delat bordel a rozepre jinam, JE JAK MOR!
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    jahmasta se snazi vesrat klukum z Trince do reviru.....
    tohle mi po ranu pekne zvedlo hladinku! kluci to tam maji perfektne rozjete a on se jim snazi vesrat do klubu....
    jsem zvedav jak to dopadne
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    " dobré konexe v těch nejvyšších místech".....že by až u samotného Jaha ólmajty ajanaj?
    HATORI
    HATORI --- ---
    PAYAMAN: :))

    Higland Rockaz Family je banda lidí, kteří se rozhodli dělat muziku a akce (party, koncerty, festivaly) trochu jinak, než je v poslední době zvykem!Kladem velký důraz na to, aby byl při našich akcích spokojen jak hudebník a návštěvník, tak i majitel či provozovatel prostoru, kde se akce koná. Naši prioritou je komplexní spokojenost všech zůčastněných stran a samozřejmě kvalita. Máme více jak 15ti leté zkušenosti a spolupracujem se schopnými lidmi, kteří v oboru jíž něco dokázali. Pokud máte zájem a chcete s námi spolupracovat, či si bookovat někoho z našich zpěváků, producentů, mcs a djs, určitě se můžeme domluvit na nějakém modelu. Cena je příznivá a show je to v případě zájmu na celou noc. A to nejen v rytmu: reggae, dancehall, raggahiphop, dub, dubwise, dubstep, ethnotrance, moombah, drum´n´bass, raggajungle, ale i v monoha dalších stylech (záleží na konkrétní domluvě). Jak jsem již napsal, máme spoustu kontaktů, jak na domácí i světovou scénu a dobré konexe v těch nejvyšších místech, takže můžeme oslovit v podstatě kohokoli, na koho si vzpomenete. Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte mě na:

    brokenbeat@seznam.cz

    +420 733660089

    S pozdravem

    Michal

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam