• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    SOLDIK: slyšel jsi dobře , tlačí se do klubu Arogant na Líšni :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    kde jsem to slysel, ze jahmamrd funguje v nejakem brnenskem lkubu?
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    LOGO: to potom vše vysvětluje ;)
    LOGO
    LOGO --- ---
    DRUMID23: protoze jsou to zmrdi co nemaj kousek uznani pro to jak se michal obetuje pro scenu u jejihoz zrodu na celym svete stal
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    JAHRIDER: je husté, jak si všechno nějakým způsobem odůvodňuješ, ale napadlo tě někdy, proč do tebe všichni šijou ?
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    L4MA:
    :)

    Heatzy - Haters Wanna War (18YearsWickedTek-Edit)
    https://soundcloud.com/heatzy-tekk/heatzy-haters-wanna-war
    L4MA
    L4MA --- ---
    DIRTY_GROWA: dobre ze pises z tohodle ID, na tom prvnim bys nevidel ty minusy... .)
    DIRTY_GROWA
    DIRTY_GROWA --- ---
    WOJTISHEK:
    No nedomluvil jsem se a koukej jak to dopadlo. jako Daniele psal, ale pak jsem musel na akci a spěchal a riskl to nahodit, bez její odpovědi a odsouhlasení. Kdybych byl celej víkend online na netu, tak se to tu ani neřeší, bo by mě zprcala jak svině a já bych to hned smazal. Holt sem to posral, riskovat se někdy opravdu nevyplácí. Stydim se za to, co jsme provedl, mrzí mě to a vzal bych to zpět. Ale bohužel to nejde, tak si prostě vyžeru důsledky svého jednání. A že jsou tragičtější než všechny vaše hejty si můžeš bejt jistej.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    DANIELLKA: o to vic to podtrhuje moje udiveni se nad tim, jak jde vsechno, kdyz se rozumni lide dokazi domluvit
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    Tak jeste by bylo zahodno uvest na pravou miru.. Stalo se to, ze bez dovoleni postnul moji fotku (kterou bych si ja sama nikdy nezverejnila) do naky miss ubalto s komentarem 'hlasujte, dochazi nam s danielou filtry'.. v konecnym dusledku zadna tragedie (muzu si za to sama.nemam mu co posilat fotky z kaleb, ktery nechci zverejnovat).. Nejhorsi je, ze on tyhle veci opravdu nedela vedome, proste zkrat.vypadek mysleni.chyba v komunikaci.stacilo se zeptat, rekla bych mu ani nahodou, jsi asi upad.. Ale pro me uz konecna..
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JAHRIDER: ja to porad nechapu...zkus mi nejak vysvetlit ten kontrast:

    kdyz jsme byli na Beats4Love a mluvili jsme spolu dole pod dnb stagi u piva, rikals neco o tom, jak jde vsechno, kdyz se rozumni lide dokazi domluvit...s tim jsem souhlasil...a ted tohle N_I? chyba v komunikaci, nebo jsi na B4L nebyl pri smyslech?
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    N_I:
    :D by mě zajímalo kolikrát jsi se u toho udělal hele :))))

    MUDFUK:
    mno částečně máš recht... když to tak posobě čtu, tak jsem to mohl formulovat čitelněji
    N_I
    N_I --- ---
    pohonit....myslim ze tehle klub je hlavne ukazka toho, jak hluboce jde klesnout...aby si treba dalsi lidi davali vetsi pozor.....a navic pokud jsi to zverejnila...neni prece problem to hodit i sem...
    honi se tedy u jinych klubu...:)
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    N_I: nemam z toho vubec radost a nepsala jsem to kvuli tomu, abyste si tady nad tim mohli pohonit :( ale oukeej, posluzte si..
    N_I
    N_I --- ---
    fajn holka, asi se znali pomerne dobre, desne ho vsude branila a ja to castecne chapal.....evidentne to jede deeper and deeper
    N_I
    N_I --- ---
    Dani Ella
    Omlouvám se všem těm, kterým jsem to kdy vymlouvala nebo se je snažila přesvědčit o opaku. Sypu si popel na hlavu, jaká jsem byla 11 let naivní kráva.. Miluju lidi a do sobotního rána neexistoval člověk, o kterém bych řekla, že ho nenávidím.. ted už to bohužel říct mužů. Nenávidim JAHRIDERA. Je levej až za roh!! Je smutný, že je někdo (jinak opravdu skvělej otevřenej chytrej člověk, kterej mi byl vždycky hodně blízkej), jen pro to, že si ze zábavy udělal továrnu, schopnej posrat i hodně dobrý kamarády
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    DIRTY_GROWA: právě že to bylo docela "nesrozumitelně" napsaný...
    tvůj " výkvět český scény" :-)
    W_2
    W_2 --- ---
    DIRTY_GROWA: na které, at to vcas zrusim
    DIRTY_GROWA
    DIRTY_GROWA --- ---
    DATELON:
    čo ti jebe vlezdoprdelko datlovská :) jsi si hrát na píseček na soundsystém radši čeče :D

    W_2:
    no měl jsem to pomalu v plánu a tenhle rok to určitě omezit, ale nějak mě to nejde :) on pořád někdo volá a někam mě zfur zvou a chtěj něco kutit, tak mě nejde nějak odolat. kupodivu ani vy ste mě to neznechutili, takže ještě nějakej pátek vás tu budu srát hele :)
    mimochodem, slyšel jsem že se možná potkáme na jedné akci :D
    W_2
    W_2 --- ---
    DIRTY_GROWA: Michale, neuvažoval jsi už pomalu o odchodu do důchodu? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam