• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      CZECZOOO: ale tak jako s nazvánim té akce FREE FESTIVAL Kamil trosicku ustrelil, to je fakt. Dalo se to napsat vzhledem ke zprofanovanosti tohohle oznaceni nejak kulantneji, ale tak co uz, no :)
      CZECZOOO
      CZECZOOO --- ---
      JENDAVB: klidek, tohle maj na starost ciste kluci z F-M klubu Stoun, Jah jen pomaha s propagaci ;)
      PTT
      PTT --- ---
      GENERIXX: presne tak
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      JENDAVB: Jah to ale nepořádá - evidentně to tu jen propaguje, ale jinak s tím má pramálo společného.
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      počteníčko:D
      YEZZA
      YEZZA --- ---
      BTK: ...dík,pěkně jsem pohonil =D
      CANADA_TONY
      CANADA_TONY --- ---
      SOLDIK: slyšel jsi dobře , tlačí se do klubu Arogant na Líšni :D
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      kde jsem to slysel, ze jahmamrd funguje v nejakem brnenskem lkubu?
      DRUMID23
      DRUMID23 --- ---
      LOGO: to potom vše vysvětluje ;)
      LOGO
      LOGO --- ---
      DRUMID23: protoze jsou to zmrdi co nemaj kousek uznani pro to jak se michal obetuje pro scenu u jejihoz zrodu na celym svete stal
      DRUMID23
      DRUMID23 --- ---
      JAHRIDER: je husté, jak si všechno nějakým způsobem odůvodňuješ, ale napadlo tě někdy, proč do tebe všichni šijou ?
      JAHRIDER
      JAHRIDER --- ---
      L4MA:
      :)

      Heatzy - Haters Wanna War (18YearsWickedTek-Edit)
      https://soundcloud.com/heatzy-tekk/heatzy-haters-wanna-war
      L4MA
      L4MA --- ---
      DIRTY_GROWA: dobre ze pises z tohodle ID, na tom prvnim bys nevidel ty minusy... .)
      DIRTY_GROWA
      DIRTY_GROWA --- ---
      WOJTISHEK:
      No nedomluvil jsem se a koukej jak to dopadlo. jako Daniele psal, ale pak jsem musel na akci a spěchal a riskl to nahodit, bez její odpovědi a odsouhlasení. Kdybych byl celej víkend online na netu, tak se to tu ani neřeší, bo by mě zprcala jak svině a já bych to hned smazal. Holt sem to posral, riskovat se někdy opravdu nevyplácí. Stydim se za to, co jsme provedl, mrzí mě to a vzal bych to zpět. Ale bohužel to nejde, tak si prostě vyžeru důsledky svého jednání. A že jsou tragičtější než všechny vaše hejty si můžeš bejt jistej.
      WOJTISHEK
      WOJTISHEK --- ---
      DANIELLKA: o to vic to podtrhuje moje udiveni se nad tim, jak jde vsechno, kdyz se rozumni lide dokazi domluvit
      DANIELLKA
      DANIELLKA --- ---
      Tak jeste by bylo zahodno uvest na pravou miru.. Stalo se to, ze bez dovoleni postnul moji fotku (kterou bych si ja sama nikdy nezverejnila) do naky miss ubalto s komentarem 'hlasujte, dochazi nam s danielou filtry'.. v konecnym dusledku zadna tragedie (muzu si za to sama.nemam mu co posilat fotky z kaleb, ktery nechci zverejnovat).. Nejhorsi je, ze on tyhle veci opravdu nedela vedome, proste zkrat.vypadek mysleni.chyba v komunikaci.stacilo se zeptat, rekla bych mu ani nahodou, jsi asi upad.. Ale pro me uz konecna..
      WOJTISHEK
      WOJTISHEK --- ---
      JAHRIDER: ja to porad nechapu...zkus mi nejak vysvetlit ten kontrast:

      kdyz jsme byli na Beats4Love a mluvili jsme spolu dole pod dnb stagi u piva, rikals neco o tom, jak jde vsechno, kdyz se rozumni lide dokazi domluvit...s tim jsem souhlasil...a ted tohle N_I? chyba v komunikaci, nebo jsi na B4L nebyl pri smyslech?
      JAHRIDER
      JAHRIDER --- ---
      N_I:
      :D by mě zajímalo kolikrát jsi se u toho udělal hele :))))

      MUDFUK:
      mno částečně máš recht... když to tak posobě čtu, tak jsem to mohl formulovat čitelněji
      N_I
      N_I --- ---
      pohonit....myslim ze tehle klub je hlavne ukazka toho, jak hluboce jde klesnout...aby si treba dalsi lidi davali vetsi pozor.....a navic pokud jsi to zverejnila...neni prece problem to hodit i sem...
      honi se tedy u jinych klubu...:)
      DANIELLKA
      DANIELLKA --- ---
      N_I: nemam z toho vubec radost a nepsala jsem to kvuli tomu, abyste si tady nad tim mohli pohonit :( ale oukeej, posluzte si..
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam