• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DIRTY_GROWA
    DIRTY_GROWA --- ---
    řešíte opět pičoviny ´přátelé´ :)
    jinak, aby se předešlo špekulacím a dalším nesmyslům, tak jsem (k nasrání mnoha z Vás) managerem RAGGA stage. předem očekávám ostříží zrak a drobnohled a jsem za to rád. díky vám jsem totiž, moji milí haters, za poslední dva roky dost věcí pochopil, což by mě jinak asi trvalo určitě o něco déle, nebýt vás. takže ikdyž jste docela často uplně mimo, tak vám i přesto děkuji, protože mnohokrát jste naopak udeřili hřebíček na hlavičku. a to není ironie :)
    ale zpátky k věci. jestli někdo mastí reggae / jungle / dubwise, raggatek a nebo podobné subžánry, napište mě, lineup je to otevřen pro všechny nadějné, schopné, talentované lidi z celé ČR.

    Beats For Love - 3.-5.7.2014 - Home
    http://www.b4l.cz
    http://www.facebook.com/beats.for.love
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    CZECZOOO: ale tak jako s nazvánim té akce FREE FESTIVAL Kamil trosicku ustrelil, to je fakt. Dalo se to napsat vzhledem ke zprofanovanosti tohohle oznaceni nejak kulantneji, ale tak co uz, no :)
    CZECZOOO
    CZECZOOO --- ---
    JENDAVB: klidek, tohle maj na starost ciste kluci z F-M klubu Stoun, Jah jen pomaha s propagaci ;)
    PTT
    PTT --- ---
    GENERIXX: presne tak
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    JENDAVB: Jah to ale nepořádá - evidentně to tu jen propaguje, ale jinak s tím má pramálo společného.
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    počteníčko:D
    YEZZA
    YEZZA --- ---
    BTK: ...dík,pěkně jsem pohonil =D
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    SOLDIK: slyšel jsi dobře , tlačí se do klubu Arogant na Líšni :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    kde jsem to slysel, ze jahmamrd funguje v nejakem brnenskem lkubu?
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    LOGO: to potom vše vysvětluje ;)
    LOGO
    LOGO --- ---
    DRUMID23: protoze jsou to zmrdi co nemaj kousek uznani pro to jak se michal obetuje pro scenu u jejihoz zrodu na celym svete stal
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    JAHRIDER: je husté, jak si všechno nějakým způsobem odůvodňuješ, ale napadlo tě někdy, proč do tebe všichni šijou ?
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    L4MA:
    :)

    Heatzy - Haters Wanna War (18YearsWickedTek-Edit)
    https://soundcloud.com/heatzy-tekk/heatzy-haters-wanna-war
    L4MA
    L4MA --- ---
    DIRTY_GROWA: dobre ze pises z tohodle ID, na tom prvnim bys nevidel ty minusy... .)
    DIRTY_GROWA
    DIRTY_GROWA --- ---
    WOJTISHEK:
    No nedomluvil jsem se a koukej jak to dopadlo. jako Daniele psal, ale pak jsem musel na akci a spěchal a riskl to nahodit, bez její odpovědi a odsouhlasení. Kdybych byl celej víkend online na netu, tak se to tu ani neřeší, bo by mě zprcala jak svině a já bych to hned smazal. Holt sem to posral, riskovat se někdy opravdu nevyplácí. Stydim se za to, co jsme provedl, mrzí mě to a vzal bych to zpět. Ale bohužel to nejde, tak si prostě vyžeru důsledky svého jednání. A že jsou tragičtější než všechny vaše hejty si můžeš bejt jistej.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    DANIELLKA: o to vic to podtrhuje moje udiveni se nad tim, jak jde vsechno, kdyz se rozumni lide dokazi domluvit
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    Tak jeste by bylo zahodno uvest na pravou miru.. Stalo se to, ze bez dovoleni postnul moji fotku (kterou bych si ja sama nikdy nezverejnila) do naky miss ubalto s komentarem 'hlasujte, dochazi nam s danielou filtry'.. v konecnym dusledku zadna tragedie (muzu si za to sama.nemam mu co posilat fotky z kaleb, ktery nechci zverejnovat).. Nejhorsi je, ze on tyhle veci opravdu nedela vedome, proste zkrat.vypadek mysleni.chyba v komunikaci.stacilo se zeptat, rekla bych mu ani nahodou, jsi asi upad.. Ale pro me uz konecna..
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JAHRIDER: ja to porad nechapu...zkus mi nejak vysvetlit ten kontrast:

    kdyz jsme byli na Beats4Love a mluvili jsme spolu dole pod dnb stagi u piva, rikals neco o tom, jak jde vsechno, kdyz se rozumni lide dokazi domluvit...s tim jsem souhlasil...a ted tohle N_I? chyba v komunikaci, nebo jsi na B4L nebyl pri smyslech?
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    N_I:
    :D by mě zajímalo kolikrát jsi se u toho udělal hele :))))

    MUDFUK:
    mno částečně máš recht... když to tak posobě čtu, tak jsem to mohl formulovat čitelněji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam