• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DIRTY_GROWA
    DIRTY_GROWA --- ---
    SOLDIK:
    já se za nic neschovávám, to ty mě to pořád podsouváš pane big komplex. kdyby jste mě pořád nenahlašovali a neposílali stížnosti na moje profily (vím, že ty jsi jeden z těch nejaktivnějších - protože jsi duševně chorý zakomplexovaný chudáček) a oni my je následně neblokovali, tak bych třeba zůstal u jednoho. to, že jsem nakonec přišel na to, jak si je znova aktivovat, je už věc jiná.
    kdyby jsi měl mozek na dobře ti fungoval a nebyl zaslepenej nejakejma falešnejma zoromstitelskejma fabulacema, tak by ti to třeba došlo, kovboji :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    neunavny curacek pod svym 6941635 nickem :D
    DIRTY_GROWA
    DIRTY_GROWA --- ---
    SOLDIK:
    prasátko růžový, ten time sem řešil pro Anngree a pro Subcube, ale tak ono je normální, že si Jahrider na kopci usere a u Soldíků doma, už je z to hovno, div né přes celej hajzl ...

    CICIN:
    jj budem na periferii areálu, no a co ? vlastně promiň, já zapoměl, že si měříš penis podle umístění stage a rozpočtu na ní :)

    KEITHHSTER:
    tys toho slyšel podpantofláku, a stejně tolik toho i překroutil, že o tom nemá ani cenu debatovat...
    každopadně pro změnu a zpestření bys tady mohl povyprávět o tom, jak jsi mě každej týden volal a psal abych tě někam pozval, pořád otravoval a podobně. tím už se moc nechlubíš, co ? :D lol, přesně takovýhle lidi uplně žeru, jsi fakt boží !


    hola hej, ať žije beverly hills 90210 :D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SOLDIK:
    CICIN: tak nějak .) co jsem slyšel to mi teda stačilo ..
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    a zase bude brecet, ze je hvezda a ze by mel hrat v lepsim case :D
    CICIN
    CICIN --- ---
    DIRTY_GROWA: frajeris, stejně tě zase schovají někam za roh :D
    DIRTY_GROWA
    DIRTY_GROWA --- ---
    řešíte opět pičoviny ´přátelé´ :)
    jinak, aby se předešlo špekulacím a dalším nesmyslům, tak jsem (k nasrání mnoha z Vás) managerem RAGGA stage. předem očekávám ostříží zrak a drobnohled a jsem za to rád. díky vám jsem totiž, moji milí haters, za poslední dva roky dost věcí pochopil, což by mě jinak asi trvalo určitě o něco déle, nebýt vás. takže ikdyž jste docela často uplně mimo, tak vám i přesto děkuji, protože mnohokrát jste naopak udeřili hřebíček na hlavičku. a to není ironie :)
    ale zpátky k věci. jestli někdo mastí reggae / jungle / dubwise, raggatek a nebo podobné subžánry, napište mě, lineup je to otevřen pro všechny nadějné, schopné, talentované lidi z celé ČR.

    Beats For Love - 3.-5.7.2014 - Home
    http://www.b4l.cz
    http://www.facebook.com/beats.for.love
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    CZECZOOO: ale tak jako s nazvánim té akce FREE FESTIVAL Kamil trosicku ustrelil, to je fakt. Dalo se to napsat vzhledem ke zprofanovanosti tohohle oznaceni nejak kulantneji, ale tak co uz, no :)
    CZECZOOO
    CZECZOOO --- ---
    JENDAVB: klidek, tohle maj na starost ciste kluci z F-M klubu Stoun, Jah jen pomaha s propagaci ;)
    PTT
    PTT --- ---
    GENERIXX: presne tak
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    JENDAVB: Jah to ale nepořádá - evidentně to tu jen propaguje, ale jinak s tím má pramálo společného.
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    počteníčko:D
    YEZZA
    YEZZA --- ---
    BTK: ...dík,pěkně jsem pohonil =D
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    SOLDIK: slyšel jsi dobře , tlačí se do klubu Arogant na Líšni :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    kde jsem to slysel, ze jahmamrd funguje v nejakem brnenskem lkubu?
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    LOGO: to potom vše vysvětluje ;)
    LOGO
    LOGO --- ---
    DRUMID23: protoze jsou to zmrdi co nemaj kousek uznani pro to jak se michal obetuje pro scenu u jejihoz zrodu na celym svete stal
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    JAHRIDER: je husté, jak si všechno nějakým způsobem odůvodňuješ, ale napadlo tě někdy, proč do tebe všichni šijou ?
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    L4MA:
    :)

    Heatzy - Haters Wanna War (18YearsWickedTek-Edit)
    https://soundcloud.com/heatzy-tekk/heatzy-haters-wanna-war
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam