• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      L4MA
      L4MA --- ---
      SPAM: no prave ze spocitat ne, rozmyslet ne, ale svobodne se rozhodnout ano a to je ten problem. kazdej kdo je v dnesni dobe schopnej vyhrknout ze sebe "jeden Blesk", ma pravo na penizky s likvidacnima podminkama splaceni. nechapu jak si to ty humanisti jako subtitles predstavujou. ze prijde nekdo slabej na duchu pro pujcku a ta osoba rekne "ne pane, vy vypadate ze nezvaldnete dejchat a premejslet zaroven, z vas my zadnej profit mit nechceme, to by bylo neeticke a ovlivnilo by to vasi kvalitu zivota, ne, nee." :)
      ale ocivdne je to tu samej ochrance slaboduchejch a nesvepravnejch. nebo vam nekomu osklivy nelidsky "smejdi" z Providentu osalili babicku, ktera je ted v dluhovy pasti a vyrazi dluhy Providnetu u lichvaru, protoze si to "nedokazala spocitat"?
      SPAM
      SPAM --- ---
      L4MA: samozřejmě je to byznys jako každý jiný, tady s tím rozdílem, že vědomě utápějí v dluzích lidi, o kterých vědí, že si to nejsou schopni spočítat, rozmyslet, svobodně se rozhodnout. ano, hloupost jedněch je jedna věc, vydělávat na ni druhá. i když je fakt že by si stejně půjčili jinde takže problém není přímo v providentu.
      L4MA
      L4MA --- ---
      SUBTITLES017: hele sory za ot, ale tady sme snad samy rozumny lidi, co vedej, ze hovna nejsou Provident, ale jeho klienti ne? :)
      zas at nekomu nekrivdime. takze "hovno k Providentu"... :)
      SUBTITLES017
      SUBTITLES017 --- ---
      PAYAMAN: jestli mel nekdy nekdo bubnovat s Providentem, tak je to prave jahrider.. hovno k hovnu
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      PAYAMAN: tak bacha vy sračky:))
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---

      Beats For Love
      23 hod
      Michal Ludvig aka Dirty Growa
      Headliner Beats For Love a zásadní postava české raggajungle/raggatek scény.
      Připravte se na průřez tím nejlepším ze těchto stylů a spoustu novinek a dubplates!
      soundcloud
      https://soundcloud.com/jahrider
      facebook
      https://www.facebook.com/raggajungleforeva
      youtube
      https://www.youtube.com/user/RaggajungleDubwise
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      šíře jeho zájmů je neuveřitelna:)

      Hola hej člověče. Čekni to pls a případně to podpoř, pokud ti to zavoní.
      Sice v tom figuruje zkurvenej provident, což je zlo, ale tak nadruhou stranu je tady možnost ho o nějaký peníze připravit, což je většinou naopak
      Každopádně hlavní pointou jsou děcka, volnočasové aktivity a projekty a akce pro jejich zabavení.

      Pomáháme s Providentem - Bubnování na barevné trubky Boomwhackers
      http://www.pomahamesprovidentem.cz/...dentem-v-cervnu-2014/bubnovani-na-barevne-trubky-boomwhackers/
      SHMIDOO
      SHMIDOO --- ---
      SOLDIK: dik za odpoved, radsi presunu do Djs sobe ;)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      *domluvy
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      SHMIDOO: to spis tady [ Djs sobe - kde to bylo dobre a kde to nejvic sucks / top stars talking ] a za sebe muzu rict, ze bylo vzdycky dle omluvy.
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      CARTMANETWORK23: Jahrider má poslední přihlášení včera :) Dirty_growa 19/3.. zas bych to neviděla tak černě :D
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      skoda :( :D
      CARTMANETWORK23
      CARTMANETWORK23 --- ---
      LION: Tak vono zrusit tech 20 uctu asi nebude prdel i pro stvoritele :)
      LION
      LION --- ---
      FB Michal Ludvig :

      "Johohóóó, tak konečně jsem nadobro zmizel z NYXu :)
      Když jsem žádal o zrušení profilu, bylo mě oznámeno, že to nejde, že tahle funkce neexistuje a že je profil ´nezničitelný´ ...
      Ale ono stačí nasrat Tori (správce a asi samotnej NYXí stvořitel) a jde to jak po másle - tyve musim se tlemit mocně, jelikož tohle mě fakt pobavilo :-)"


      to jsou teda věci...
      VKLF
      VKLF --- ---
      tyvle..to je soda,)
      DRUMID23
      DRUMID23 --- ---
      DIRTY_GROWA: no ja šel do backstage za kamilem a ty si zrovna pouštěl nějaký placky a mával si na mě jako by jsme byli nejlepší kamoši a ja ti odpověděl pozdravem svého prostředníčku, tak nemel hovadiny!

      Tvoje neustále výmluvy a obhajování se tady stejně nikoho nezajímá, protože každý ví, co si za "nějak pro tebe nenacházím vhodná slova, a jo už vím" parazita....

      CANADA_TONY
      CANADA_TONY --- ---
      DIRTY_GROWA: Tak kopíruj ,kdyby jsi měl pamět. Tak by jsi moc dobře věděl , že moje jméno tam nikde není :)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      shiza v zivem prenose. uz zase nevi, na ktery z jeho miliardy uctu se prihlasil :)))
      DIRTY_GROWA
      DIRTY_GROWA --- ---
      CANADA_TONY:
      hehe, to je mě jasné že bys to raději nerozebíral :D ale jako klidně ty výpovědi můžu okopčit a připomenout ti to pane přetvářko !!!

      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      skočim si pro sýrovej poprcorn ...
      CANADA_TONY
      CANADA_TONY --- ---
      DIRTY_GROWA: no to co se dělo bych raději nerozebíral , bo by jsi se akorát víc zesměšnil :D
      a co se týče toho pozvání . Tak si pamatuji , že jsem se tě možná 2x zeptal zda bych si mohl někdy zajet zazpívat . A vždy to bylo stejné , bez odpovědi .Asi máš moc práce s tím vojebáváním lidí .
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam