• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      DISKOPANKER: sory, ale sebrat nekomu přenosky, protože nemá pro tebe nejaké posrane prachy za hraní jakože undegroundových djs je celkem pěkná svinárna taky...co si je prodal v nejbližší zastavárně?
      ADZI
      ADZI --- ---
      DISKOPANKER: Mně to povídal asi před rokem a půl že jste mu vzal jako jakousi kompenzaci přenosky a že to z Vaší strany nebylo moc hezké že se s Vámi chtěl rozumně dohodnout ale (nevím jestli jste byli oba moc nebo co... ale) prostě to dopadlo jak to dopadlo...
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      ADZI: popsal si to hezky, ale popsal si něco jinyho, to, že neměl ani na tu naftu pro mě sme vyřešili tim, že sem si vodnes ty přenosky, a udajně sem mu ještě doplacej nějakej cash (to mi řekl kamoš, co tam taky hral) ať pro to byl duvod jekejkoli (sam dělam akce, vim) tady jde spiš o to, že jak chce neco po mě, tak se sam vozve, že by takhle starou zaležitost vyrovnal (což je sice komicky, ale svym zvrácenym zpusobem i fer) ale když mu nevyhovim, protože prostě nemůžu, tak najednou dlužim cash ja jemu
      ADZI
      ADZI --- ---
      DISKOPANKER:
      Tím podpisem myslím aby člověk který o Vás něco čte se mohl něco dozvědět na profilu apod. Neřešte to. NYX je prostě o inkognitu což je v určitém směru ok ale....
      Vím přesně o co šlo tenkrát na té zářiové akci v Bastionu, a myslím že jste se nezachovali dobře ani jeden z Vás.

      Já rád jezdím Jardovi hrát na akce už od roku 2008 protože se mně nestalo že by mně někdy podělal, že by mně někdy nedal co sliboval apod.
      Netuším co proti němu lidé mají.

      Bohůžel Bastion si říká poměrně o celkem ošklivou částku za pronájem tak zaplivaného klubu, vstupné na akce sice nechává na pořadateli akce, ale když tam příjdu s tím že chci za vstup dát 100 Kč tak se mně vysmějou protože tam se platí 50 - 70 a málo kdy více, 100 Kč je už pomalu za vstup na živou kapelu (slova majitele klubu).

      Teď jde o to jestli na to přistoupit nebo ne. Něco prostě ta pořádání akce stojí (DJs, OSA případné půjčení techniky, pronájem klubu, plakáty...zná to každý i Vy...) vím že čápa čas od času zariskuje a akci která se zdá prodělečná vezme a pak se diví, ale poslední rok se už s akcemi klidní, nezve DJs na které nemá, smlouvá o nájmu klubu, vozí část techniky vlastní apod. ale pokud se chci jakožto součást akce o ní dozvědět víc (jaký je rozpočet ? chce klub nájem ?...) tak se zeptám a sám si musím řící jestli do toho jdu.
      Většina rozumných DJů má svůj strop když je akce plná lidí i podlahu když je to propad.

      Nikoho tu nechci poučovat jak se má zachovat, to rozhodně ne sám jsem v určitém směru "vosera" ale když se mně pozvaný DJ zeptá jaký je rozpočet tak mu to řeknu a současně se DJe ptám jaká je jeho podlaha kdyby nedorazilo na akci 120 lidí ale 40. To mně vždy Jarda řekl a podle toho jsem se přizpůsobil v případě že jsem jeho pozvání přijal...

      Pak se jako ten co ho pozvali nemůžu tolik zlobit na pořadatele že mně dal 200 na benzín místo dohodnutých 500 protože přišlo 50 lidí, DJů bylo 5, nájem klubu byl XXX a vstup klub určil max 50 kč protože....... vedle ve vesnici hraje TBC, protože na Zděřině je velká akce, protože v Hradci je mega scéna apod....

      Všichni kdo pořádali akci sami se do tohoto problému museli sami jednou dostat a řešit jej podle situace.
      Hrál jsem s Járou za těch 7 - 8 let asi na 15 akcích které pořádal a vždy BEZ PROBLEMU !!!

      Teď se tu do mně zase pustí pan Soldík a všichni co nás vosery probírají, ale tak už to chodí.
      Já jen popsal moje postřehy.

      Hezký večer...
      ADZI
      ADZI --- ---
      LOGO: Jak to má Jahrider nevím, neměl jsem tu čest s ním na žádné akci hrát nebo s ním spolupracovat, znám o něm jen z vyprávění (někdy dobře jindy špatně...) ale pokud to vyprávění je jako u Neurobeata (negativně pojaté) tak pak je na světě převaha lží nad skutečnostmi ! Tečka :(
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      ADZI: podepsanej jsem jako Diskopanker, protože jsem takhle i jako DJ známej, btw sam si se taky nepodepsal, lol. no tady nejde o hazeni klacku pod nohy, ale pouhý konstatování faktu kolem obecně provařenýho bludišťáka. ja se poučil a mam to v prdeli, ale když mi z ničeho nic po dvou letech napíše takovejdle blud, tak se nemůže divit, že se o tom někdo někde zmíní;) (na což jsem ho defakto upozorňoval sam)
      LOGO
      LOGO --- ---
      ADZI: a Jarda je stejnej tmelič scény jako Džahrajda? nebo to má jinak?
      LOGO
      LOGO --- ---
      ADZI: ale to je škoda. počkal bych na další zúčastněné. že bychom se pobavili takhle při sobotě..
      ADZI
      ADZI --- ---
      LOGO: Myslím že není potřeba !
      LOGO
      LOGO --- ---
      popcorn?
      ADZI
      ADZI --- ---
      DISKOPANKER: Nevím kdo konkrétně jste protože se neumíte ani podepsat, ale ty hovna okolo Jardy se mně moc nelíbí. Snaží se vše dělat dobře ale když mu neustále někdo háže klacky pod nohy tak se pak nemůže nikdo divit !!!
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      včerejší pobavení s Neurobeatem (konverzaci sem postovat nebudu, to je nadlouho)
      po tom, co jsem ho v nějakym komentu zminil, jako člověka, kterej neměl pětikilo na naftu, i když lidi bylo dost (tehda sem mu po vzajemny dohodě vzal jehly z přenosek) se mi sam od sebe ozval, že dojede a da mi ty peníze (bylo to dva roky zpatky ta akce), ale že ma prosbu, že by si rad zahrál u nás v radiu (dokonce mi napsal: "no chtel bych tam na to baseformu nahrat promo pac jsem se konecne naucil rovnat") když jsem mu odpověděl, že se na našem radiu už DNB pořady nevysílají, totálně otočil, že si pro mě dojede pro prachy, ktey mu za tu akci před dvouma rokama dlužim a že "nechci, aby mě hledal" :D:D:D:D
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      ASTAR_SERAN: tenhle tejden typci z WABproject, že jim na jejich udalosti sdili ty svoje co sou v ten samej termin nede pobliz, plus klasicka praxe, že da vstup pade, přijde mu kilo lidi a von se pak krouti, že ti muže dat max dvě kila
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      Neurobeat to trestá pořád:D
      MAESTRO_MLK
      MAESTRO_MLK --- ---
      W23 by měl bejt taky v názvu diskuze ne ?
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      ASTAR_SERAN: no to sem rád, že jsou všichni spokojený a sluníčkový:D:D
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      LION: nebo mistr "W23 aka hraju mashups Kabátů" opravdu od oněch artists slyšel "nepojedem tam, o ničem nevíme" aby se s nim pak chudáci nemuseli handrkovat, jakto, že to jde mimo něj a neuvidí svůj kousek koláče:D
      DUKON
      DUKON --- ---
      ASTAR_SERAN: almighty kšárajdře, se stáhlým generickým flat designem z netu tady velký WOW efekt nečekej

      flat design country - Hledat Googlem
      https://www.google.cz/...M&ved=0CCkQsAQ&biw=1680&bih=952#tbm=isch&q=flat+design+environment&imgdii=_
      DATELON
      DATELON --- ---
      ASTAR_SERAN: Hele jaký ego tvl, jednak mám fesťák nonstop- mrkni na program :D jednak nemám čas ani chuť stánkovat na akci kde mě oslovuje maximálně tak jedno slovo v názvu a to ještě pořádně nechápu v souvislostech- sorry- ale ještěrs se prej chystaj, a jednak poenta mého příspěvku spočívala v údivu nad nevšedností tvé dramaturgie - toť vše tak buď dobrej. čaj
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      myslenkovi titani utoci pt.2
      LOGO
      LOGO --- ---
      vám říkám, že to je normální nemoc. život v bludu.
      LOGO
      LOGO --- ---
      xD
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam