• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      VYHULENY_UFO: veganství je ted v modě, tak rajda se snaži přiživit na tom asi:)...to uz neprodáva boty?
      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      PAYAMAN: to nevim a nezajima me to, ale odpoved asi znas... :P
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      VYHULENY_UFO: a co mu na to řekli?
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      PECIK: holt nekdo to zkousne, nekdo ne ;)
      PECIK
      PECIK --- ---
      Vzdavam vam hold za to, ze to dokazete cist a natoz jeste odpovidat Rajdovi, Adzimu a jim podobnym...
      ADZI
      ADZI --- ---
      PSYEK: Omlouvám se, holD už to jde se mnou z kopce :)
      PSYEK
      PSYEK --- ---
      Adzi přestaň prosím psát hold míst holt. Mám z toho nutkání vyrvat si oči z hlavy. Děkuju.
      DANIELLKA
      DANIELLKA --- ---
      ADZI
      ADZI --- ---
      PAYAMAN: Moje řeč. HOWGH
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      ADZI: nechces jit s tou OSOu už do prdele:))tady je to OT, na autorske pravo jsou jiné kluby:)zatim pa
      CHILDINTIME
      CHILDINTIME --- ---
      zrovna u tohodle to minusovani a vysmivani se adzimu moc nechapu, kdyz je provozovatel divnej a nema osa vyreseny hromadnou smlouvou tak to nejde moc delat jinak nez to dela. A sam dospel k tomu, ze v takovym klubu je lepsi party nedelat..
      ADZI
      ADZI --- ---
      ATOMSK: Do roku 2010/2011 jsem to nedělal, ale co nám přišli na jednu akci, pak na druhou a pokaždé jsme platili pokutu za neohlášenou párty, tak jsem si řekl že to je lepší těch pár stovek oželit a zaplatit je než platit tisíce.
      Oni si většinou najdou v databázi shodu s tím co se hrálo takže ve většině případů to tak je ale ne vždy, někdy registrujeme akci u OSA a pak jim pošleme seznam toho co se hrálo a oni nemají shodu tak neplatíme ani korunu.
      Hold to tak mám (měl jsem) dělám párty a platím OSA poplatky...
      ATOMSK
      ATOMSK --- ---
      ADZI:

      nemůžu si pomoct, promiň...
      ADZI
      ADZI --- ---
      VON_GILOTINE: Myslím že toto není o nadání...
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      nekdo holt v apatice nenakoupil no.
      adzi prenech nektere veci nadanejsim lidem, bude ti lepe
      ADZI
      ADZI --- ---
      GULAZ: No někde to stačí někde bohužel nestačí :(
      GULAZ
      GULAZ --- ---
      VIXLE: asi tak. Jednou jedinkrat jsem hral ma akci, kdy po me produkcni chtela predem list skladeb pro OSA. Tak jsem ji odpovedel, ze nehraju nic z toho, koho OSA zastupuje a tim to skoncilo.
      ADZI
      ADZI --- ---
      VIXLE: No s tím jsme se setkali u OSA v roce 2012 když jsme poslali seznam asi 300 skladeb které se hráli od poledne do rána ve Studnicích a pamatuji si že tam něco našli, a když jsme autora hudby kontaktovali tak nevěděl nic o tom že ho v ČR zastupuje nějaký svaz autorů.
      Mají tam v tom hodně takových bludů obludů :(
      Právě proto (i když vlastně nejen proto) jsem už přestal od roku 2014 dělat vlastní akce protože OSA nás má prostě vyhmátnutý :(
      ADZI
      ADZI --- ---
      MUDFUK: Posíláme jim seznamy hraných skladeb (jako ne všechno ale výtah s tím že doufáme v neshodu s jejich databází. Oni to po nás chtějí. Mají nás v hledáčku a naše akce sledují (tedy jen ty na Hradecku a Náchodsku). Jak se s nimi jednou člověk "dá dohromady" tak se jich nezbaví :(
      Za vše ale může Bastion který od roku 2010 změnil pravidla ve smlouvě na to, že každý učinkující musí mít s OSA vše vyřízeny veškeré náležitosti na vlastní triko. 2x jsem klubu ukazoval smlouvu s OSA a potřetí jí nechtěl, tak jsem jednou akci nezaregistroval a byl z toho povyk že kdyby přišel někdo ze svazu tak mám průser já :( Naštěstí nikdo nepřišel...
      VIXLE
      VIXLE --- ---
      MUDFUK: bych se nedivil kdyby unknown 001 zaradili do katalogu zastupovanych umelcu uplnou nahodou zrovna den pred tim, nezs jim ten seznam poslal. bych si spis naopak zkusil vyzadat komplet seznam koho zastupujou a pak jim odepsal ze sorry, ale nic z toho se nehralo..
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam