• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      OTZ: sluníčkovej Rajda, ktery ti sprostě nadává v poště:)) klasika
      OTZ
      OTZ --- ---
      Pavlo nikdy sem nikde nenapsal že je to veganský festival od začátku bylo jasno že tam bude místní hospoda. Jen jsem to nešťastně formuloval v některých pozvánkách. tady na události je info stabilně pořád stejné. jinak vegan support a vegan spirit podle mě právě značí, že tam bude podpora pro vegany a že tam o ně bude postaráno. kdyby tam bylo stricly vegan, tak je to něco jiného. jinak přiště už to bude čistě veganský - bude jinej flek kde nebudu omezen majitelem), tak snad pohoda :) měj hezký den a dík za rexlexi a připomínky...

      příště.
      OTZ
      OTZ --- ---
      tak hlavně, že to má solidně jištěný. majgad.
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      mě se líbí, jak je zásadovej - vegan spirit, ale pro masožrouty samozřejmě zajistíme gulášek a klobásečky :-))
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      L4MA: huleni ocasu ano
      L4MA
      L4MA --- ---
      PAYAMAN: huleni mi neprijde jako argument, na kterej by reznik nebo lir team slysel. :D
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      L4MA: jedině dobré modely, jinak nevím:)
      L4MA
      L4MA --- ---
      PAYAMAN: nechapu Sodomu a nechapu ten LIR, a vysvetleni se mi nedostava. :)
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      L4MA: jako nechapu co tam dělá ten Cole a Sodoma Gomora? jakože reggae umělci jsou prodejný děvky jsem si zvykl, ale zrovna o těchle jsem si dycky myslel, že si akce vybírají...
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      L4MA
      L4MA --- ---
      PAYAMAN: jj, cely to vlakno je dobry.
      "kdybych parazitoval a podváděl, nemyslíš že bych to udělal hlavně na plakátu hmm?" :)

      ale celkove je to ted dost nuda, kdyz je bohorovnej a jenom urazi a nenabizi osobni setkani na festivalu a vyreseni rozepri rucne. :)
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      nemate nekdo nejaake screenshoty diskuze na FB? ja to mam blokle, ale musela to byt parádička:))
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      jahrider zase řádí ve veganskem auditku:)) ten chlapec je proste neuveřitelny:))
      jo ještě možnost seznamky:))
      [ ASTAR_SERAN @ vegetarian & vegan society . . . opačně ta implikace neplatí (aneb i debilové jsou někdy vegetariáni:) ]
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      ASTAR_SERAN: Neboj já to v 1999 s djingem vzdal.
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      Vlastně za všechny podrazy na scéně je jahrider odměněn hraním na let it rollu, to je tak hezky české a bez reklam.
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      a kde je zrzavej chlup TRAGEDE ? :D
      DOGGY
      DOGGY --- ---
      ASTAR_SERAN: delas si prdel, zejo? :))) pokud se nepletu, na akci jsi nás zval ty..a byls odmitnut..ja bych te nikdy ohledne hrani neosloval :D wtf?
      btw, jen sem tady zkopiroval promo, ktery delas svy akci, nadavej tak max sobe..
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      nezapomen polozit underground, pyco :D


      Dune - Hardcore Vibes (Cooh DNB Bootleg)
      https://www.youtube.com/watch?v=fcImPJXauBo
      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      ASTAR_SERAN: myslim, ze bys mel jit do prdele, tragede.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam