• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      EJCZKA
      EJCZKA --- ---
      PAYAMAN: k omluvnému příspěvku "zapomněli" dodat, že onu stage na velkém festivale na Ostravsku (Beats for Love), kam měl Jamie Bostron dorazit, měl na starosti ten samý organizátor jako Islander fest ;)
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      SOLDIK: no začína to tímhle:
      Zdravíme,
      Jamie Bostron bohužel nedorazil ani na velký festival na Ostravsku (Beats for Love) tím pádem zrušil kompletní letní šňůru u nás v Čechách, čili nedorazí ani k nám na Vostrov Emotikona frown budeme žádat jeho vysvětlení i zde na této události. tímto se omlouváme všem kteří se na něj těšili a samozřejmě za Jamieho bude sehnána náhrada Emotikona smile takže se stále máte na co těšit


      nevim jak to dopadlo s tou náhradou, nic jsme o tom nenašel, každopádně zase nejaká podivná organizace...
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      PAYAMAN: a co se stalo? hoste prijeli pozde, ale vlastni vinou.
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      tak další vydařené mejdlo džhemrajdou:)
      https://www.facebook.com/events/1587973171490275/
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      "já mám ganju hlavně jaké lék a ikdyž ji využívám jako relaxant, tak přístup k ní mám hlavně jako k rostlině a léku, než jako ke zmaštovadlu."

      Why to Legalize Marijuana (Funny) - Ultra Spiritual Life episode 19 - with JP Sears
      https://www.youtube.com/watch?v=FrslyzwErGc
      MYRYS
      MYRYS --- ---
      spíš to bude imo podobný jako s tím prvním setem, sbíral materiál a tak nějak se o to nezajímal, až potom jednou na párty odpadli djs tak do toho praštil , a vono se povedlo ... že ?
      SUBTITLES017
      SUBTITLES017 --- ---
      MYRYS: z donucení..
      MYRYS
      MYRYS --- ---
      hmm, tak jedem...
      mě by zajímal tvůj první sex, v kolika byl (lidech/letech?) ? potom tvoje dospívání a vůbec všechno od první třídy co tě nějak formovalo..
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      První mix ... no to me dostalo :D
      DON_PEDROPOULOS
      DON_PEDROPOULOS --- ---
      CHONGX: mě to přijde jako dobrý nápad. Nechtěl bys udělat oficiální rozhovor pro R1 třeba, jak je vidět, nejsi sám koho to zajímá .)
      KBN
      KBN --- ---
      CHONGXsi přesuň to prosímtě do pošty a pak nám výsledek naservíruj ;)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      LOL asi jsem si cvrkl. bozi, diky za popeldni zabavu :D
      LOGO
      LOGO --- ---
      CHONGX: Jahy je především tmelič scény
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      ASTAR_SERAN: Muzem dat takovej neoficialni rozhovor. Docela me to ba a zajima :)

      Tak zacnem.

      1) Jsi Dj, promoter & pestitel, pokud tomu dobre rozumim. Tak by me zajimalo, kdy jsi zacal hrat a co te k tomu vedlo. Kdy jsi zacal delat akce a proc vlastne? (nestacilo ti co delaji jini lide, nebo jsi chtel nabidnout neco jineho lidem, nebo co teda. A zda jsi nekdy zkousel nekourit marihuanu. Kolik dnu jsi vydrzel bez ni :)

      dalsi otazky muzou pokracovat, pokud ti to neva...
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      ASTAR_SERAN: Tvoje profily spravuje nekolik lidi. To je team, ne? Parada. Moc gratuluju, vypada to, ze fakt jedes.
      SQUATBOSS
      SQUATBOSS --- ---
      PAYAMAN: Sorry mažu se.
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      tohle je taky dobrá komedie
      Oldies party Ostrava:)
      https://www.facebook.com/events/615273885244608/
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      SQUATBOSS: ten článek není určitě o Jahriderovi
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      SOLDIK: a z čeho maš lepit prodely?:)
      MYRYS
      MYRYS --- ---
      SQUATBOSS: dík za plnohodnotnou odpoved ,-) takže ho někdo udal :(
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      PAYAMAN: ¨kdyz opomenu fakt, ze je to ilegalni, tak se ganja ze sve podstaty neprodava.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam