• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    DISKOPANKER: asi další nejake alter ego:))
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    PAYAMAN: tan Pan učitel Vacík ještě lepší:D:D
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    pan Vacík:D:D:D:D:D:D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Takze tvuj bile kun?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SOLDIK: co jebeš pyčo? majitel spokojen, hosti spokojení, muzikanti spokojení - vydařená akce, neasi!
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    SOLDIK: to je pan Jahrider v celé své kráse , najde flek a pak z něj vysosá všechny možnosti . A potom díky němu tam nemůže dělat mejdan nikdo .


    ASTAR_SERAN: sound co měl a má koule jsme z toho udělali ,ale bez tebe . Ty jsi dokázal vždy jen parazitovat na ostatních . Což děláš dodnes . Akorát jsi se za ty léta naučil to své parazitování lépe schovávat . Ale když se nad tím zamyslím tak ti to vlastně moc nejde . Bo to by jsi nebyl tak LEGENDÁRNÍ producent .

    MAESTRO_007: neboj s tím zakládáním to není tak horký
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    velkou porci viny na tom nese i majitel Josefu, ktery se stavi ke vsemu odmitave a nechce nic resit. jahova akce byla jen vyvrcholenim tahnoucich se problemu s majitelem cempu.
    snad se da dohromady at ty akce tam muzou pokracovat..
    WIIT
    WIIT --- ---
    Achjo. Zbytečnej člověk a zbytečná akce
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    SOLDIK: uff, docela síla. Budeme bedlivě sledovat dál... Díky!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    takze vocogo...

    18. - 21.9. probehla na Josefu akce, kterou ohlasil a podle vseho organizoval Jahrider. behem techto 4 dnu probehlo nekolik desitek stiznosti kazdy den na hluk, ktery se z teto akce hrne po celem meste a i do okoknnich obci. byla povolana mestka policie, se kterou bylo jednano "bez do pici, na me nemuzes" z ust pana majitele Josefu, ktery jen tak mimochodem nema zivnostensky list a "podnika" uz nekolikatym rokem... za cele tri roky nebylo tolik stiznosti za celou letni sezonu, jak tuto jedinou akci. 99% akci ktere se tam poradaly dodrzeli vyhlaskou stanovenou hodinu nocniho klidu zeslabenim, nebo ukoncenim.

    na rade, ktera probehla tuto stredu, padlo nekolik veci, ktere mluvi v pravy opak toho, co pan majitel Josefu napsal ve srdcrvoucim prohlasenim na FB k teto akci a nepresnoti a desinformace, ktere psal i pan jah.

    1) nedodrzeli 14ti denni ohlasovaci povinnost
    2) nepozadali o vyjimku a akce mela skoncit o pulnoci
    3) jahrider je podle starosty bezdomovec, nastrcena figurka, ktera ohlasaovala akci, na kterou bude mirena pokuta az pul milionu korun za viz bod 1 a 2...


    na tento popud se resi petice, respektive na jejim zaklade padlo na rade, ze se bude upravovat vyhlaska o nocnim klidu, kde se bude cerpat ze zkusenosti mesta benesov (a jeste jednoho, nevybavim si..), kde si s podobnymi hovady poradili.

    cele zasedani mesta je, nebo bude ke shlednuti na webu mesta, jako vsechny ostatni...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Jahrider ma naslapnuto na pul milionovou pokutu, posleze napisu detaily.

    Tak prece :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ASTAR_SERAN: kdyz uz se tu tak rozohnujes, muzes mi prosim rict, procpak je zrusena ta nedelni akce, na kterou jsi mel pozvanou Snookey?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    pice Jahrider zakladal Shamanic? :((( to jsem pri patku nemel vedet.. zkazeny cely prodlouzeny vikend... jako mlady rychtar jsem mel shamanic za dob cekteku jako jeden z nejoblibenejsich soundu :(
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    ASTAR_SERAN: a co na tom chceš analizovat? no tak jsi udělal hodně mejdanů no to je toho, každej druhej na stejný brdo, to by tady každej třetí mohl udělat seznam, jenže ne kolem každýho je taková čalamáda jako kolem tebe.
    VKLF
    VKLF --- ---
    ASTAR_SERAN: ty ses fakt kokot, to snad neni mozny...
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: psi pochcani. :D
    VKLF
    VKLF --- ---
    ASTAR_SERAN: wtf? ty ses asi uplnej debil ne? vdyt to furt tvrdis jenom ty ze to bylo dobry...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ASTAR_SERAN --- --- 17:46:17 23.9.2015 --- 09:24 :: diskuze :: Jahrider rádobyRASTApavián, Neurobeat a (-1)
    CANADA_TONY:
    zrzavej zjisti si info jak to bylo. podělal vás vás dj kterej to domluvil a nic vám o tom neřekl. jinak za tyhle lži už normálně začnu fackovat. asi si omlátim ruku ale budu muset, bo to už fajk nepobírám jaký jste psi pochcaní, lháři a překrucovači reality. jinak s tim soundem :D jsi magor,, nebo provokuješ? shamanic jsem založil já s vencou, zbyndou a pepou a pak jste mě ho sebrali, po tom co jste mě předtim poslali do krimu za to, že sem vás zhuloval trávou. to už jsi zapoměl ty zmrde podřadnej ?? !!!
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NO DOPRDELE !!! :DDDD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam